Marta Paszkin opublikowała na Instastory zaskakujące wspomnienie sprzed sześciu lat i pokazała swoją córeczkę, Stefanię. Wygląda na to, że uczestniczka "Rolnik szuka żony" zawsze miała duże poczucie humoru i trzeba przyznać, że ta fotografia wywołuje uśmiech na twarzy. Już w programie kandydatka Pawła nie ukrywała, że chce mieć dużą rodzinę. Czy tym razem chodzi jedynie o wspomnienie? A może Marta i Paweł myślą o powiększeniu rodziny?

Reklama

Marta Paszkin pokazała zaskakujące wspomnienie, myśli o kolejnym dziecku?

Marta Paszkin od czasu udziału w "Rolnik szuka żony" stała się bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Kandydatka Pawła pokazuje, jak wspólnie spędzają czas, a w relacjach na Instastory publikuje mnóstwo zabawnych filmików.

Niedawno pochwaliła się swoimi zdjęciami z dzieciństwa, publikowała zdjęcie z młodości, na którym ważyła zdecydowanie więcej niż obecnie, a teraz pokazała zdjęcie swojej córeczki niedługo po narodzinach. Aktualnie Stefania ma 6 lat i w pełni zaakceptowała Pawła, choć na początku nie było to łatwe i dziewczynka była zazdrosna o rolnika, co para sama przyznała w wywiadach.

Sami spójrzcie na urocze zdjęcie córeczki Marty Paszkin z "Dance dance dance"! Sądzicie, że para po zakończeniu udziału w tanecznym show zdecyduje się na ślub?

Zobacz także: Rolnik szuka żony": Ile waży Anna Bardowska? Rolniczka zdradziła, z jaką wagą czuje się najlepiej!

Zobacz także
Instagram

Czyżby Marta zatęskniła za kolejnym dzieckiem? Para w świątecznym odcinku mówiła wprost, że po ślubie chcieliby powiększyć rodzinę.

Instagram

Niedawno Marta pokazała swoje zdjęcia z dzieciństwa.

Instagram

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama