Marta Paszkin z Rolnik szuka żony narzekała na nowy dom
FremantleMedia Polska fot. Piotr Matey
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Marta Paszkin o nowym domu: "Tu się nie da mieszkać"

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" ponad pół roku temu kupili dom. Uczestniczka show szczerze przyznaje, że zaczęła tracić nadzieję, że uda im się w nim zamieszkać.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zaprosili do swojego domu kamery "Pytania na Śniadanie". Para pochwaliła się nowymi wnętrzami i opowiedziała historię ponad 100. letniego domu. Była uczestniczka show przyznała, że jak pierwszy raz zobaczyła mieszkanie, nie miała pewności, czy uda im się je wyremontować. Teraz zakochani coraz lepiej czują się we wspólnym gniazdku. Sprawdźcie! 

"Rolnik szuka żony": Elżbieta przyjaźni się z gwiazdami "Sanatorium miłości"! Weźmie udział w tym show?

"Rolnik szuka żony": Paweł rozwiał wątpliwości Marty! 

Marta i Paweł byli uczestnikami hitowego programu Telewizji Polskiej "Rolnik szuka żony". Uczestnicy od razu czuli, że łącząca ich więź jest wyjątkowa, dlatego zdecydowali się na kolejne kroki w swoim związku. Bohaterowie show zdecydowali się na zakup domu, który wymagał sporego remontu i ogromu pracy. Marta przyznała, że nie miała pewności, czy uda im się stworzyć piękne wnętrze. 

Marta z córką oraz Paweł do swojego wymarzonego gniazdka wprowadzili się jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, choć jak oboje przyznali, remont planowali skończyć już we wrześniu. Dom, w którym mieszkają zakochani, ma piękną 120-letnią historię, jednak jak przyznała Marta Paszkin, jego stan przed remontem bardzo ją przerażał. Paweł na swoim InstaStories pokazał fragmenty salonu oraz luksusowe łazienki. Więcej tajemnic nowego domu zdradzili wraz z Martą przed kamerami "Pytania na Śniadanie". 

Rolnik szuka żony Paweł pokazał łazienkę i salon
Instagram @pawelfarmer

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" Marta Paszkin jest załamana: "Paweł od przeprowadzki prorokował..."

Marta i Paweł zdecydowali się zaprosić kamery "Pytania na Śniadanie" do swojego nowego domu. Była uczestniczka show "Rolnik szuka żony" zdradziła, jakie były jej pierwsze myśli po zobaczeniu wnętrza przed remontem. 

Ja nie sądziłam, że coś takiego da się jeszcze wyprowadzić do mieszkania. Tutaj jeszcze nie było stropu. Myślę sobie, matko przecież tu się nie da mieszkać. Moja mama, jak tu pierwszy raz weszła, to od razu wyszła i powiedziała nie. Ale pewność Pawła, który mówił, że będzie super udzieliła mi się i to bardzo. - mówiła Marta. 

Paweł zdradził również, ile czasu zajął im remont, chociaż jeszcze nie jest w pełni skończony, ponieważ brakuje kilku elementów. 

Mieszkanie kupiliśmy w czerwcu, chcieliśmy się wprowadzić już we wrześniu, ale niestety remont potrwał dłużej i dopiero w grudniu udało nam się wprowadzić. - powiedział Paweł. 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Paweł wyśmiał Martę? Pierwszy kryzys w związku?

Rolnik szuka żony Paweł i Marta o swoim mieszkaniu
Instagram @marta_paszkin

Po pierwszych chwilach strachu, czy uda im się zrobić tak duży remont, para od razu wzięła się do pracy. Marta zdradziła, że pomysły pojawiały się na bieżąco i nie mieli żadnego planu. 

- Tak na bieżąco wszystko wychodziło. Paweł odkrywał kolejne piękne elementy - cegły na ścianach, beli. Od razu wiedzieliśmy, że chcemy, żeby one zostały. Nie chcieliśmy, aby to mieszkanie było glamour. Nie lubimy błysku ani połysku. - powiedziała Marta. 

- Chcieliśmy połączyć piękną tradycję tego budynku, który ma 120 lat z nowoczesnością, która ułatwia nam funkcjonowanie. Jest ciepło i przytulnie. A dodatkowo wszystko jest funkcjonalne -  dodał Paweł 

Mieszkanie Pawła i Marty ma ponad 100 metrów wielkości. Znalazło się tam wiele pięknych elementów takich jak stuletnie drzwi do ich sypialni, cegła na ścianach oraz piękna kaflowa kuchnia, która początkowo nie podobała się Marcie. 

Ten piec to jabłko niezgody, ale cieszę się, że się w końcu zgodziłam. Początkowo myślałam, że zabierze mi miejsce i funkcjonalność. Pasuje do tego miejsca i okazał się wspaniałym elementem, nie tylko pięknym, ale także funkcjonalnym. - powiedziała Marta. 

Para jest dumna ze swojego mieszkania, a Marta jest wdzięczna Pawłowi, że przekonał ją do tego miejsca. W kuchni na lodówce znajduje się kartka z pięknym napisem wyrażającym wdzięczność. 

Jesteś bardzo pracowity i dzięki Tobie mamy piękne mieszkanie - to jeden ze sposobów, w jaki Marta podziękowała Pawłowi. 

Całe mieszkanie jest utrzymane w kolorach bieli, drewna oraz ciemniejszych dodatków. 

Rolnik szuka żony Marta podziękowała Pawłowi za wysiłek w czasie remontu
Mat. prasowe/screen z odcinka "Pytanie na śniadanie"

Marta i Paweł Rolnik szuka  żony
screen "Rolnik szuka żony"/ Facebook
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Marta zdradziła, czy planują z Pawłem dzieci! Pokazała zaskakujące zdjęcie
Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" niebawem podzielą się szczęśliwą nowiną? Partnerka rolnika pokazała wymowną fotografię!

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" już niebawem przeprowadzą się do wspólnego mieszkania, które zdecydowali się samodzielnie wyremontować. Niestety nie będzie to możliwe w wyznaczonym terminie, o czym poinformowała partnerka rolnika w relacji na InstaStory. Marta zdecydowała się odpowiedzieć też na pytania internautów i poruszyła naprawdę osobiste tematy. Niebawem planuje powiększenie rodziny?  Marta z "Rolnik szuka żony" o powiększeniu rodziny! Marta z "Rolnik szuka żony"  opublikowała na InstaStory relację z gospodarstwa Pawła, w którym obecnie przebywa i zdradziła na jakim etapie jest remont ich mieszkania. Okazuje się, że przeprowadzka w optymistycznym wariancie będzie możliwa dopiero w październiku. To nie wszystko, co zdradziła przyszła rolniczka! Marta wyznała też, że z Pawłem dzieli ich 6 lat różnicy i pochwaliła się zaskakującym wyznaniem, że wierzy w "zodiakalne dopasowanie". Uczestniczka hitu TVP2 została zapytana też o to, czy planuje dzieci: - Czy planujecie dzieci? - zapytała wprost jedna z Internautek. Marta Paszkin zdecydowała się odpowiedzieć na pytanie i zaskoczyła szczerym wyznaniem, do którego dołączyła wymowny rysunek z dwójką dzieci, który sama namalowała w pierwszych odcinkach 7. edycji "Rolnik szuka żony".  - Nic się w tym zakresie nie zmieniło... Zobacz także:  Ilona z "Rolnik szuka żony" o nowym życiu po rozstaniu! "Wreszcie mogę spokojnie odetchnąć" Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" pokazała wymowny rysunek, który namalowała podczas pierwszego spotkania z Pawłem. Widać na nim małe dziecko i uczestniczka zdradza, że od tamtego czasu nic się nie zmieniło! Marta zdradziła też, gdzie odbyła się jej pierwsza randka z Pawłem...

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" planują ślub
Instagram/marta_paszkin/
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Marta i Paweł opowiedzieli o ślubnych planach! "Jeden z dolnośląskich zamków..."
Szykuje się naprawdę królewskie wesele. Jedna z ulubionych par z "Rolnik szuka żony" została zapytana o ślubne plany i szczerze odpowiedziała!

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny to jedna z najbardziej popularnych par powstałych w programie "Rolnik szuka żony". Uczestnicy poprzedniej, 7. edycji show niedawno przekazali na Instagramie radosną informację - postanowili się zaręczyć! Ogłosił to Paweł, który zdradził, że Marta przyjęła pierścionek zaręczynowy i powiedziała "TAK". Szukał rolnik żony i znalazł ♥️ Cudowna, wyjątkowa - zachwycał się. Teraz para postanowiła odpowiedzieć na pytania fanów. Jedno z nich dotyczyło ślubnych planów. Ujawnili ważny szczegół uroczystości! Zobaczcie, co zdradzili! Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Anna Bardowska szczerze o budowie domu. "Sporo problemów... trudny temat" "Rolnik szuka żony": Marta i Paweł o ślubnych planach Marta i Paweł najwyraźniej byli sobie przeznaczeni. W programie szybko wpadli sobie w oko, i choć początek ich relacji  w "Rolnik szuka żony" nie należał do łatwych , szybko doszli do tego, że muszą być razem. Trafili do finału show, potem wystąpili w "Dance Dance Dance", a  niedawno kupili razem mieszkanie , którego remont jest coraz bliżej końca.  We wrześniu ogłosili zaręczyny. Jeszcze niedawno sympatyczna para połączona przez program "Rolnik szuka żony" mówiła, że planuje ślub, ale wcale się z tym nie śpieszy. Teraz jednak uroczystość zaczyna nabierać realnych kształtów, co sami potwierdzili odpowiadając na pytania fanów.  Zobacz także:  Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" zamieszali ze sobą dzięki "Dance Dance Dance". Teraz czas na ślub! Oto, co nam zdradzili   Marta i Paweł z "Rolnika" wezmą ślub na zamku? Widzowie "Rolnik szuka żony" pytali parę jak przebiega remont....

Marta i Paweł z 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Instagram
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Marta nie przeprowadza się jednak do Pawła?! Co dalej z ich mieszkaniem?
Przeprowadzka Marty z "Rolnik szuka żony" stanęła pod znakiem zapytania!? Partnerka Pawła razem z córką zostaną jednak w Warszawie?

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" zdecydowali się wspólnie urządzić swój pierwszy dom. Para postanowiła kupić mieszkanie do remontu w malowniczej okolicy nad jeziorem, a Marta założyła nawet swój blog w serwisie YouTube , gdzie  relacjonuje postępy prac i swoją przeprowadzkę z Warszawy na wieś: Dziś kupiliśmy nasze wspólne, pierwsze mieszkanie❤️ Póki co wygląda bardzo źle🙈 ale mam nadzieje, że już niedługo będzie wyglądać pięknie!❤️postęp prac i jak wygląda przeprowadzka Warszawianki, korpozwierza o @pawelfarmer na wieś🐂 Okazuje się jednak, że remontu nie uda się ukończyć do września, na kiedy była zaplanowana przeprowadzka, tak aby córka  Marty mogła zacząć naukę w nowej szkole. Co zatem z mieszkaniem na wsi? Przeprowadzka Marty z "Rolnik szuka żony" stanęła pod znakiem zapytania?  Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"  to najsympatyczniejsza para siódmej edycji programu, której udało się znaleźć miłość. Po zakończeniu emisji wzięli udział w tanecznym show " Dance dance dance ", który jeszcze bardziej zwiększył ich rozpoznawalność, a prywatnie Marta zdecydowała się na przeprowadzkę na wieś i kupiła nawet dom. Okazuje się, że nie tylko partnerka Pawła świetnie czuje się na łonie natury, ale również jej córka. Ostatnio jedna z Internautek zapytała Martę właśnie o reakcję Stefanii na życie na wsi: A jak się odnalazła na wsi? Podoba się? Marta Paszkin szybko odpowiedziała i zdradziła, że jej córka, która od września zacznie naukę w pierwszej klasie uwielbia życie na wsi i kocha zwierzęta: uwielbia, pewnie głównie ze względu na zwierzątka 😉 Co zatem z przeprowadzką? Czy Marta razem z córką przeprowadzą...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner