Rolnik Szuka żony marlena Rolnik Szuka żony marlena i seweryn Anna i Kuba Rolnik szuka żony Rolnik Szuka żony kandydatki Rolnik Szuka żony adrian i ilona
Seweryn i Marlenka
AKPA

Finał programu "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami! Rolnicy wybrali już kandydatki, z którymi chcą spędzić resztę życia. Nie obyło się bez zaskoczeń, m.in. na gospodarstwie Adriana, który w ostatnim momencie zmienił swoją decyzję! W następnym odcinku w niedzielę, 17 listopada rolnicy odwiedzą panie w ich domach. Potem czeka nas finał, a my już mamy z niego zdjęcia! Zobaczcie, kto pojawił się na ostatnich nagraniach. Czy rolnikom udało się zbudować trwałe relacje z ich wybrankami?

1/8
Rolnik Szuka żony marlena
AKPA

W finałowym odcinku "Rolnik szuka żony" pojawią się Diana i Marlena! Dziewczyny starały się o serce Seweryna w programie. Ostatecznie rolnik wybrał 22-letnią Marlenę, która już na samym początku wpadła mu w oko. Diana wyjechała z gospodarstwa jeszcze przed finalną decyzją rolnika. Przypomnijmy, Seweryn okłamał dziewczynę patrząc jej prosto w oczy. Wyznał, że nie utrzymywał kontaktu z 22-letnią Marleną, co nie było prawdą. Diana wyznała, że Seweryn jest dla niej skreślony. 

Zobacz także: Rolnik szuka żony: Seweryn nie pojedzie do Marleny? Internauci oburzeni zachowaniem rolnika!

2/8
Rolnik Szuka żony marlena i seweryn
AKPA

Czy Marlena i Seweryn stworzyli związek po programie? Według spekulacji parze nie udało się! Podobno rolnik jest w szczęśliwym związku z inną kobietą. Co ciekawe, nawet Diana nie kibicowała parze. Czy naprawdę Seweryn i Marlena rozstali się? Mamy nadzieję, że wszystko wyjaśni się na wizji! 

 

3/8
Anna i Kuba Rolnik szuka żony
AKPA

W finale zobaczymy też Annę i Jakuba! Para wzbudza ogromne emocje wśród internautów, którzy mocno im kibicują. Fani mają nadzieję, że rolnik i jego kandydatka ogłoszą w finale, że są razem. Plotki mówią, że zakochani nadal są razem. Podobno Anna z synem wprowadzili się do rolnika! 

 

4/8
Rolnik Szuka żony kandydatki
AKPA

W ostatnim odcinku zobaczymy też wszystkie kandydatki do serca Adriana. Na plan zdjęciowy przyjadą Agata, Ilona i Wioleta. Do samego końca nie było wiadomo, którą z dziewczyn wybierze rolnik. W niedzielnym odcinku, 10 listopada, Adrian wyznał Marcie Manowskiej, że na jego decyzję wpłynęła Ilona i to właśnie ją wybiera. 

5/8
Rolnik Szuka żony adrian i ilona
AKPA

Czy Ilonie i Adrianowi uda się zbudować związek? 29-latek wahał się między nią a Agatą. Czy podjął słuszną decyzję? 

 

6/8
Rolnik Szuka żony kandydatki
AKPA

35-letni Sławomir na swoją wieś zaprosił Martę, Małgosię i Natalię. Rolnik, tak jak jego kolega Adrian długo zwlekał z decyzją. Wybrał Martę, której w ostatnim odcinku próbował skraść całusa. Dziewczyna nie zgodziła się, ale potem już z chęcią przytulała się do Sławka. 

Spodobałeś mi się. Po prostu - odpowiedziała, gdy rolnik spytał ją, dlaczego zgłosiła się do programu. 

7/8
Rolnik Szuka żony sławek
AKPA

Uczestniczka z Bydgoszczy pracowała w serwisie komputerowym. Czy porzuciła pracę i przeprowadziła się do Sławka?

8/8
Waldemar Rolnik Szuka żony
AKPA

W finale zobaczymy też Waldemara, który wcześniej odrzucił wszystkie kandydatki! Czy udało mu się znaleźć miłość po zakończeniu programu?

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony