Małgosia i Paweł Rolnik szuka żony Małgosia z Rolnik szuka żony Rolnik szuka żony, Paweł i Małgosia Malgosia i Paweł z Rolnik szuka żony Rolnik szuka żony 4 - Małgosia i Paweł w finale
Małgosia i Paweł Rolnik szuka żony
Mat. prasowe
1/5
Małgosia i Paweł Rolnik szuka żony
Mat. prasowe

Małgosia i Paweł to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych par z „Rolnik szuka żony”. Obok Bardowskich to właśnie oni są najbardziej aktywni w social mediach i chętnie pokazują kulisy ze swojego życia. Często też występują w telewizji czy pojawiają się na branżowych konferencjach. Tak było i ostatnio! Przy okazji wyszło na jaw, że Małgosia lepiej wybrać nie mogła! ;) Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach!

 

Zobacz: "To już nie do końca moja babeczka... jest ktoś inny!" Rolnik Grzesiek w szczerym wpisie o Ani!

2/5
Małgosia z Rolnik szuka żony
Instagram

Małgosia i Paweł zjawili się na konferencji "Praktyczne zastosowania informatyki w rolnictwie" w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży. 

 

Przyjechaliśmy tutaj dzisiaj do Wyższego Szkoły Agrobiznesu w Łomży, żeby dowiedzieć się o praktycznych zastosowaniach pojęć informatycznych w rolnictwie tak więc chcemy się dowiedzieć czegoś nowego, przydatnego dla naszego gospodarstwa - powiedziała Małgosia w rozmowie z mylomza.pl.

 

 

Zobacz: Małgorzata i Paweł z "Rolnik szuka żony 4" zaręczyli się w Walentynki? Zdradzili to dziś w "Pytaniu na śniadanie"! 

3/5
Rolnik szuka żony, Paweł i Małgosia

Małgosia nie ukrywa, że obecnie razem z Pawłem modernizują gospodarstwo. Oznacza to tylko jedno - Paweł jest niezwykle zaangażowany w rolnictwo! Nie dość, że wspiera ukochaną na co dzień, to również sam szkoli się na konferencjach.

 

- Jeśli chodzi o zastosowanie informatyczne, to na pewno jakieś aplikacje, które zajmują się prowadzeniem stada w gospodarstwie, a po to dziś przyjechaliśmy, żeby dowiedzieć się czegoś nowego, żeby można to było zastosować w naszym gospodarstwie, które jest w chwili obecnej w trakcie modernizacji - powiedziała Małgosia.

 

Zobacz: Marta Manowska o znajomości Zbyszka z Justyną! "Wysłuchałam tego co on czuje" 

4/5
Malgosia i Paweł z Rolnik szuka żony
Instagram

Nie każdy mężczyzna, wcześniej niezwiązany z rolnictwem, byłby w stanie tak bardzo się zaangażować!

 

Zobacz: Małgosia z "Rolnik szuka żony" została platynową blondynką! Zobaczcie, jak teraz wygląda!

5/5
Rolnik szuka żony 4 - Małgosia i Paweł w finale
TVP
Więcej na temat Rolnik szuka żony