Adam Kraśko w fioletowej koszuli
ONS.pl

Adam Kraśko z Rolnik szuka żony zakochany! A do tego się odchudza, bo chce mieć... więcej wigoru w sypialni!

Adam Kraśko w fioletowej koszuli
ONS.pl

Adam Kraśko z Rolnik szuka żony po programie nie znalazł stałej partnerki. Ale już niedługo wiosna i rolnik zdradził, że chodzi na randki, bo w jego życiu pojawiła się pewna kobieta. Kim jest nowa miłość?

Poznałem ostatnio fajną dziewczynę, ale nie jest tancerką, jak niektórzy sądzą. Ładna, ciekawa i naturalna. Lubię dziewczyny, które niczego nie udają. Ale znajomość dopiero się rozwija, więc nie chcę zapeszyć - mówi w "Na żywo" Adam Kraśko. 

Z powodu kobiety Adam Kraśko postanowił też trochę się odchudzić. Rolnik wytłumaczył, że nie chodzi tylko o to, żeby lepiej wyglądać i się czuć. Chciałby być też bardziej sprawny w sypialni!

Tusza przeszkadza w miłości. Kłamią, ci, którzy mówią, że nie. Człowiek chudszy nie tylko lepiej wygląda, ale i ma więcej wigoru w... sypialni - śmieje się rolnik. - Przecież to samo życie. Ponoć faceci z nadwagą mają problemy ze spłodzeniem potomstwa. A ja chcę mieć żonę i dzieci. Co więcej, chcę długo żyć i mieć siły do pracy - powiedział Kraśko w wywiadzie w "Na żywo".

Życzymy rolnikowi powodzenia w odchudzaniu i w miłości. Bo do tej pory głównie to jego kandydatki z programu Rolnik szuka żony powychodziły za mąż i znalazły miłość, a rolnik nadal był sam. Może teraz to się zmieni!

 

Zobacz także: Magda Gessler "twarzą" parówek i wędlin! Na imprezie promującej jej nowy produkt pojawił się Adam Kraśko

 

Adam Kraśko z Rolnik szuka żony założył niedawno bloga "Rolnik wie, co dobre". Chce na nim promować rolnicze, zdrowe produkty.

Adam Kraśko w fioletowej koszuli
ONS.pl

 

Adam Kraśko w programie Rolnik szuka żony wybrał ostatecznie Anię, ale pod koniec programu stwierdził, że nie chce się z nią wiązać. Ania teraz jest już żoną kogoś innego i niedawno urodziła dziecko.

Adam Kraśko z Rolnik szuka żony i Ania w niebieskim swetrze
Adam Kraśko z Rolnik szuka żony i Ania

 

Więcej na temat Adam Kraśko Rolnik szuka żony
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12