Rozstanie Kasi i Tomasza z 9. edycji "Rolnik szuka żony" zaskoczyło wszystkich widzów show. Najpierw z ich kont na Instagramie zniknęły wspólne zdjęcia, potem, w rozmowie z jednym z serwisów, oboje potwierdzili smutne domysły fanów. Jak im się układa teraz? Najnowsze zdjęcie Kasi na jej InstaStories może świadczyć o tym, że uczestniczka zbyt mocno nie rozpacza.

Reklama

Kasia z "Rolnik szuka żony" pokazała nową fotkę: "Perfekcyjnie"

Kasia i Tomasz byli ulubieńcami widzów "Rolnik szuka żony 9". Ich droga do miłości nie była najłatwiejsza, tym bardziej więc wszyscy mocniej kibicowali właśnie tej parze. Niestety, kilka miesięcy po nagraniach show ich drogi się rozeszły. Byli już partnerzy, w rozmowie z mediami, nie chcą zdradzać powodów rozstania. Z relacji wrzucanych na social media wynika zaś, że oboje nie mają również zamiaru rozpamiętywać przeszłości.

Kasia, tuż po rozstaniu, może liczyć na wsparcie swojej rodziny i przyjaciół. Uczestniczka "Rolnika..." nie ma również problemu, by pobyć sama. Właśnie na InstaStories opublikowała zdjęcie z książką i faworkami, które opisała: "Perfekcyjnie".

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Tomasz ogłasza nowinę, a co słychać u Kasi? Oto jak spędza czas po rozstaniu

Instagram/@kasia.c__

A co słychać u Tomasza? Rolnik na swoim Instagramie zapowiedział odcinek specjalny "Jaka to melodia?" z udziałem gwiazd show (wystąpił w nim obok Klaudii i Michała):

Zobacz także

Razem z Klaudią i Michałem mieliśmy okazję sprawdzić swój słuch w @jaka_to_melodia_tvp Jesteście ciekawi jak nam poszło ? ???? Oglądamy naszą walkę w sobotę (25.02) o godz. 16:20

Co ciekawe, podczas nagrań do programu "Jaka to melodia", które odbyły się w styczniu 2023 roku, Tomaszowi towarzyszyła jeszcze... Kasia. Oboje chętnie udzielali wywiadów i nie odstępowali się nawet na krok.

Żałujecie, że ich związek tak szybko się rozpadł?

Reklama

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Justyna świętuje urodziny syna, a internautka zaczepiła o córkę Tomasza!

Party.pl
Reklama
Reklama
Reklama