Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Marta Manowska ze Zbyszkiem, Stanisławem i Grzegorzem na nagraniu świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
Facebook
TV-Show

Grzesiek i Zbyszek z pierwszej edycji "Rolnik szuka żony" też są zakochani! Jak wyglądają ich dziewczyny? ZDJĘCIA

Są bardzo ładne!

Adam Kraśko na ślub Pawła Szakiewicza z Rolnik szuka żony przyszedł z pewną blondynką - Elą. Ale okazuje się, że nie tylko on bawił się w damskim towarzystwie. Grzegorz i Zbyszek z pierwszej edycji show przyszli na wesele ze swoimi dziewczynami. Zobacz zdjęcie zakochanych rolników z wesela Pawła Szakiewicza. Prawda, że fajne dziewczyny?

 

Adam Kraśko, Rolnik szuka żony

 

Adam Kraśko bawił się z Elą, dziewczyną ze swojego sąsiedztwa, którą zna od dzieciństwa. Czy z tego wyjdzie coś poważnego? Pożyjemy, zobaczymy. Adam Kraśko zrobił sobie też zdjęcia z kolegami z Rolnik szuka żony już po weselu Pawła, który znalazł szczęście u boku sąsiadki Martyny. Teraz już Szakiewicz. Na weselu brakowało tylko rolnika Stanisława.

 

Adam Kraśko, Rolnik szuka żony

 

Paweł Szakiewicz w programie nie znalazł ukochanej, ale dzięki niemu odnalazł kogoś, kto był blisko niego cały czas :). Czy tak będzie też z Adamem?

Adam Kraśko, Rolnik szuka żony

 

Zobacz także: Paweł Szakiewicz z "Rolnik szuka żony" wziął ślub! Jego żona Martyna miała piękną suknię! ZDJĘCIA

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Paweł Szakiewicz z "Rolnik szuka żony" pokazał swoją żonę!
TV-Show
Paweł Szakiewicz z "Rolnik szuka żony" pokazał swoją żonę Martynę. Pasują do siebie? GALERIA
Paweł Szakiewicz z "Rolnik szuka żony" pokazał swoją żonę Martynę. Pasują do siebie? GALERIA
Paweł Szakiewicz
TV-Show
Paweł Szakiewicz z Rolnik szuka żony żeni się z Martyną już w tę sobotę! ZDJĘCIE
Jak wygląda jego narzeczona?

Paweł Szakiewicz z pierwszej edycji „Rolnik szuka żony"   żeni się ze swoją sąsiadką z Braniewa - Martyną. Kiedy ślub? Już w tę sobotę 25 czerwca w Braniewie. Na ślubie będzie jego wybrana z Rolnik szuka żony  Natalia Wodzianowska . Powód? Bo to przyjaciółka Martyny. Cztery lata młodsza od Pawła, Martyna jest z wykształcenia psychologiem i już za trzy dni zostanie żoną rolnika :).   Martyna pochwaliła się nawet na Facebooku wspólnym zdjęciem.   Na ślubie Pawła i Martyny będą oczywiście rolnicy z pierwszej edycji Rolnik szuka żony. Odchudzony Adam Kraśko już zapowiedział, że zaśpiewa swoje przeboje na weselu kolegi z programu . Adam Kraśko jest już o 30 kilo chudszy niż w programie i, jak się dowiedzieliśmy, zaprezentuje na weselu nową piosenkę ze swojego repertuaru.   Paweł Szakiewicz  będzie trzecim rolnikiem, który znalazł żonę i jest szczęśliwy. Gratulujemy!   Zobacz także: Paweł Szakiewicz z "Rolnik szuka żony" zaręczył się! Wiemy, kim jest wybranka uczestnika pierwszej edycji programu!   Paweł Szakiewicz po programie Rolnik szuka żony, jako jedyny kontynuował znajomość z Natalią, którą wybrał w programie. Para rozmawiała nawet o ślubie, ale nic z tego nie wyszło.   Paweł Szakiewicz to przedsiębiorczy rolnik, ciągle wymyśla nowe inwestycje.  

TV-Show
Mamy ZDJĘCIE dziewczyny, z którą Adam Kraśko bawił się na weselu Pawła Szakiewicza. A co sprezentował parze młodej?
Mamy ZDJĘCIE dziewczyny, z którą Adam Kraśko bawił się na weselu Pawła Szakiewicza. A co sprezentował parze młodej?

Wczoraj, 25 czerwca, Paweł Szakiewicz z pierwszej edycji Rolnik szuka żony ożenił się ze swoją sąsiadką z Braniewa - Martyną. A na weselu bawili się rolnicy z pierwszej edycji show, w tym Adam Kraśko , który pojawił się na ślubie z ... dziewczyną. Jak nam się udało ustalić, tajemnicza blondynka ma na imię Ela i jest to koleżanka i znajoma Adama Kraśki jeszcze z dzieciństwa. Zobaczcie, ładnie razem wyglądali?     Przed ślubem Szakiewicza Kraśko wybrał się też do Warszawy, aby znaleźć idealną kreacje na ślub i wesele. A co dał parze młodej? P { margin-bottom: 0.21cm; } Sprzęt myjący Lavor warty ok. 1500 zł. Waszym zdaniem widać, że rolnik zrzucił ostatnio 30 kg? P { margin-bottom: 0.21cm; } Kraśko opowiadał niedawno o kuracji odchudzającej jaką przeszedł w ośrodku Waldtour Revita w Gołubiu. Adamowi zależało, żeby na tym weselu prezentować się bardzo dobrze. Po zaślubinach  rolnik z partnerką pojechali z resztą gości do Spichlerza Mariackiego na wielkie wesele.     Jak udało nam się dowiedzieć, żona Pawła Szakiewicza nie jest przyjaciółką Natalii Wodzianowskiej , którą Paweł wybrał w Rolnik szuka żony na swoją partnerkę. Dlatego Natalii jednak nie było na ślubie. Paweł i Martyna Szakiewiczowie oprócz Adama Kraśko gościli na weselu Zbyszka Klawikowskiego, Grzegorza Ogielskiego, a także Martę Manowską , która pokazała zdjęcie jak wybiera się na kolejny, już trzeci, rolniczy ślub.     Młodej parze życzymy dużo szczęścia i czekamy na kolejne śluby :) Po Ani i Grzegorzu Bardowskich oraz Agnieszce i Robercie Filochowskich  czekamy na zdjęcia ze ślubu Paweła z Martyny Szakiewiczów. Zobacz także: "I ślubuję ci..." Najnowsze zdjęcia ze ślubu kościelnego Ani i Grzegorza z Rolnik szuka żony

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner