East News
Pięknie urządzone wnętrza!
1/7
East News

 

Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Między nimi od razu zaiskrzyło. Gdy Grzesiek zobaczył zdjęcie Ani wiedział, że to wyjątkowa dziewczyna. Niedługo po zakończeniu show TVP1 rolnik poprosił swoją ukochaną o rękę. W 2016 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. W tym samym roku przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko.

Ania i Grzegorz Bardowscy urządzili swoje gniazdko i tworzą zgodną i kochającą się rodzinę. Jesteście ciekawi, jak wygląda ich dom? Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

POLECAMY: Bardowscy pochwalili się zdjęciami z wakacji. Ich synek rośnie jak na drożdżach! 

2/7
Instagram

 

Ania i Grzegorz wzięli udział w 2. edycji "Rolnik szuka żony". Była to pierwsza para, która stanęła na ślubnym kobiercu. Zdjęcia z pięknej uroczystości obiegły media. Ania i Grzegorz Bardowscy wciąż chętnie pokazują w sieci swoje życie prywatne. Para założyła nawet na Youtubie swój własny kanał, na którym opowiadają między innymi o pracy na gospodarstwie.

Ostatnio jednak Ania Bardowska postanowiła prowadzić własne konto na Instagramie, gdzie skupia się przede wszystkim na codziennym życiu. Patrząc na zdjęcia, które publikuje, możemy podpatrzeć, jak mieszkają bohaterowie programu "Rolnik szuka żony". Zobaczcie kolejny slajd!

Zobacz także: Anna Bardowska w ogniu krytyki! Żona Grześka pokazała nowe zdjęcie, a w sieci zawrzało

3/7
Instagram

 

Niektóre z pomieszczeń wykończone zostały według projektu Ani. Bardowska urządziła między innymi pokoik ich syna. Jak sama przyznaje, dostała od męża zielone światło i mogła działać według własnych pomysłów. 

- Mój mąż pomimo wielu moich próśb ciągle powtarzał: „Ania, ja Cię błagam - wybierz sama, ja Cię mogę wszędzie zawieźć, ale proszę, nie każ mi nic wybierać, ja się na tym nie znam”❤️. Próbowałam wielokrotnie namówić go, tłumaczyłam, że chcę, aby też się dobrze czuł w naszym domu, w przestrzeni, którą razem dzielimy i tworzymy. Zaufał mi chłopina bezgranicznie 😊. Teraz niejednokrotnie mówi „dobrze to wszystko zaplanowałaś” , dla mnie to ogromna radość, że i on czuje się tutaj dobrze - napisała na Facebooku Ania.

Okazuje się jednak, że nie wszystko w ich domu jest jeszcze wykończone...

4/7
Instagram

 

Bardowscy zrobili remont w swoim domu ponad dwa lata temu. Wtedy też Ania była w ciąży. Miała więc sporo czasu na to, aby chodzić po sklepach i wybierać ulubione dodatki. Okazuje się jednak, że nie wszystko udało jej się jednak zdobyć. 

- Muszę się przyznać, że na tym czas się zatrzymał i jeszcze sporo rzeczy trzeba w niej dokończyć- brakuje nam okapu, kratki wentylacyjnej (tysiąc razy się przymierzałam do zakupu i ciągle odkładam to na później), w planach mieliśmy, aby w kuchni był telewizor - teraz ten zakup przeszedł na tor boczny, są ważniejsze wydatki🏠. Kilka dni temu zamówiłam nowe zasłonki i zazdroski na okno - już nie mogę się doczekać, aż przyjdzie do mnie paczka, zakupy przez internet nie zawsze są trafione 😉. Brakuje mi w mojej kuchni kwiatów, widziałam na różnych stronach pomysły na piękne, plecione wieszaki na doniczkę - koniecznie muszę to u sienie zrobić 🌷🌷🌻😊 - zdradza Ania Bardowska.

Zobacz także: Prowadząca "Rolnik szuka żony" wzięła cichy ślub? Zdradził ją jeden szczegół

5/7
Instagram
6/7
Instagram
7/7
Instagram

 

Podoba wam się dom Bardowskich?