Instagram
1/4
Bardowscy, Ania Bardowska, Grzegorz Bardowski
Instagram

 

Anna i Grzegorz Bardowscy mieli to szczęście i znaleźli miłość dzięki programowi "Rolnik szuka żony". To właśnie oni jako pierwsi spośród wszystkich uczestników stanęli na ślubnym kobiercu. Od tego pięknego momentu minęły już niemal trzy lata. W tym czasie Bardowscy doczekali się synka. Jaś rośnie jak na drożdżach. Świadczy o tym między innymi najnowsze zdjęcia z wakacji, które pojawiło się na profilu żony rolnika. Ależ on urósł!

Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

POLECAMY: Awantura w finale "Rolnik szuka żony": "Współczuję Agacie, będzie płakać przez niego"

2/4
Instagram

 

Bardowscy na wakacjach, gdzie pojechali?

Anna i Grzegorz Bardowscy w lecie nie mogą sobie pozwolić na urlop. Jets to bowiem najgorętszy czas dla rolników. To właśnie wtedy Grzesiek zbiera swoje plony, a Ania dzielnie go wspiera. Zimą para ma o wiele więcej wolnego czasu. Nic więc dziwnego, że Bardowscy postanowili wykorzystać ten moment i udali się na zasłużony wypoczynek.

Ania i Grzegorz wybrali mało popularny kierunek o tej porze roku. Zakochani odpoczywają bowiem... nad polskim morzem. Bardowskim towarzyszy oczywiście ich synek. Małżeństwo chwali sobie fakt, że o tej porze roku plaże są niemal puste. Dzięki temu mogą spokojnie spacerować i cieszyć się swoim towarzystwem. 

Zobacz także: Ania Bardowska w końcu pokazała twarz synka! "Cały tatuś!"

Ania na jednym ze zdjęć pokazała, jak wygląda obecnie ich synek. Musimy przyznać, że bardzo urósł! Zobaczcie kolejny slajd i przekonajcie się sami!

3/4
Instagram

 

Jan Bardowski w tym roku skończy 3 latka. Chłopiec przyszedł na świat pod koniec 2016 roku. Jego tata nie posiadał się z radości. Rolnik marzył bowiem o synu. Jasio rośnie jak na drożdżach i z pewnością za kilka lat będzie pomagał tacie w gospodarstwie. Aż miło popatrzeć na taką zgraną i kochającą się rodzinkę!

Zobacz także: Anna Bardowska w ogniu krytyki! Żona Grześka pokazała nowe zdjęcie, a w sieci zawrzało!

4/4
Anna i Grzegorz Bardowscy wychodzą z "Pytania na Śniadanie"

Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Już niedługo TVP1 wyemituje 6. sezon tego popularnego show. Myślicie, że kolejne pary również stanął na ślubnym kobiercu? Trzymamy za to kciuki!