Ilona i Adrian szybko stali się ulubieńcami widzów "Rolnik szuka żony". Para wzbudzała sympatię i mnóstwo osób trzymało kciuki za ich relacje, dlatego ich rozstanie było ogromnym szokiem dla widzów show. To Adrian zdecydował się napisać oficjalne oświadczenie i poinformował o zakończeniu jego związku z Iloną. Uczestniczka nie komentowała rozstania, ale w relacji na Instastory zdała relację z wyprowadzki od rolnika. Teraz opublikowała wymowne zdjęcie i zdradziła na czym planuje się skupiać!

Reklama

Ilona z "Rolnik szuka żony" zaczęła nowe życie po rozstaniu z Adrianem

Ilona i Adrian bez wątpienia byli gwiazdami 6. edycji "Rolnik szuka żony". Widzowie na bieżąco obserwowali ich relację i czekali na informację o ślubie, tymczasem okazało się, że to już koniec ich związku.

To jest ostatnie Nasze wspólne zdjęcie...
Aby uniknąć spekulacji, z przykrością chciałem Was poinformować, że Nasz związek się zakończył.
Jak to w każdej relacji bywa, są lepsze i gorsze chwile. Na szczęście po czasie zostaną tylko te dobre wspomnienia - napisał Adrian.

Ilona aktualnie zaczęła nowe życie w Wałbrzychu. Teraz to tam prowadzi własną stadninę, realizuje swoje marzenia i zdecydowała się... zapuścić włosy. Wygląda na to, że to nie jedyne zmiany w życiu uczestniczki "Rolnika". Ilona pochwaliła się na Instagramie zaskakującym wpisem, który sugeruje, że teraz planuje skupić się na sobie i robić to, co ją najbardziej uszczęśliwa:

Rób więcej rzeczy, które Cię uszczęśliwiają - taki wpis udostępniła Ilona w relacji na Instastory.

Sądzicie, że Ilona już niebawem poinformuje o kolejnych zmianach w swoim życiu?

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Ilona zapowiada wielkie zmiany po rozstaniu z Adrianem! Jakie ma plany?

Zobacz także

Instagram / imielinka

Ilona z "Rolnik szuka żony" przeprowadziła się do Wałbrzycha po rozstaniu z Adrianem. Było to duże wyzwanie, bo oprócz własnych bagaży uczestniczka "Rolnik szuka żony" musiała zaplanować również transport koni do nowej stadniny.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama