Marek Rolnik szuka żony nie pojawił się w zapowiedzi odcinka Marek z "Rolnik szuka żony"
Mat. prasowe
Marek rozstał się z Olą!
1/4
Mat. prasowe

 

Internauci ostro krytykują Marka z "Rolnik szuka żony"! Finał piątej edycji programu zbliża się wielkimi krokami. Wczoraj widzowie mogli zobaczyć jeden z ostatnich odcinków show, w którym nie zabrakło wielkich emocji. Rolnicy zabrali swoje kandydatki na romantyczne randki - jednak szybko okazało się, że nie wszyscy zdecydowali się kontynuować swoją znajomość. Bardzo nerwowo zrobiło się u Marka i Oli, którzy rozstali się w dość zaskakujących okolicznościach... To w jaki sposób rolnik pożegnał się ze swoją kandydatką oburzyło internautów! 

 

Zobaczcie ostre komentarze fanów programu "Rolnik szuka żony"! Do całej sytuacji odniosła się również Marta Manowska! Co powiedziała o Oli i Marku? Szczegóły w galerii. 

 

Zobacz także: MAŁGOSIA Z "ROLNIK SZUKA ŻONY" SPRZEDAJE SUKNIĘ ŚLUBNĄ. PRZY OKAZJI DOWIEDZIELIŚMY SIĘ, ILE KOSZTOWAŁA

2/4
Mat. prasowe

O tym, że Ola nie do końca jest przekonana, że może stworzyć szczęśliwy związek z Markiem internauci plotkują od dawna. Wszystkich jednak zaskoczyło to, co wydarzyło się w ostatnim odcinku programu "Rolnik szuka żony"! Ola zapytała Marka jak wyobraża sobie ich wspólne życie i co w zasadzie o niej wie. 

Co ty wiesz o mnie? Gdzie pracuję? Czym się zajmuję? Wydaje mi się, że ty nie chcesz się niczego o mnie dowiedzieć. Wszystko na swój temat wciskam ci na siłę. Czuję się przedmiotowo traktowana. Nie wiem, czy jestem gotowa na rezygnację ze wszystkiego - powiedziała rozżalona Ola.

Marek był wściekły na Olę i ostro zareagował na jej słowa. Rolnik zarzucił jej obłudę, powiedział, że nie będzie nic więcej mówił, a na koniec odszedł od stolika kończąc spotkanie z Olą. 

Zobaczcie, jak zachowanie Marka skomentowali internauci! Co o całej sytuacji powiedziała Marta Manowska?

Zobacz także: MAŁGOSIA Z "ROLNIK SZUKA ŻONY" POKAZAŁA DRUGĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ, ALE TO STRÓJ PANA MŁODEGO WZBUDZIŁ EMOCJE...

3/4
Marek Rolnik szuka żony nie pojawił się w zapowiedzi odcinka
Mat. prasowe

Internauci bardzo ostro komentują zachowanie Marka! 

Zastanawiam się czy to co zobaczyłam wydarzyło sie naprawdę ? Panie Marku - wstyd !!! Tak się zachowuje facet ? Co się dzieje z tymi ludźmi ? Nazywanie tej pani obłudną za to że kobieta chciała odrobine zainteresowania od Pana ? A na koniec bye bye ? Masakra ! Dobrze dla Pani Aleksandry, że teraz nie później ! Pani Olu Wasze światy zdecydowanie sie mijają , ale zaryzykuje stwierdzenie ze świat Pana Marka bedzie sie mijał ze światem każdej innej kobiety ☹️💁🏻‍♀️💁🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

 

Normalnie nie mogę słuchać jak koleś ją cały czas obraża podczas gdy sam nie ma nic kompletnie do powiedzenia.

 

Marek zachował się skandalicznie.. Ola, powodzenia!- komentują fani programu. 

Do rozstania Oli i Marka odniosła się również Marta Manowska, która po wczorajszym odcinku "Rolnika" odpowiadała na pytania internautów podczas relacji na Instagramie. Co się wydarzyło w programie?

Tak naprawdę była jakaś prywatna rozmowa Oli i Marka, o której my nic nie wiemy i myślę, że ona przesądziła o rodzaju tej relacji - przyznała prowadząca show. 

Zobaczcie fragment programu "Rolnik szuka żony", w którym Ola i Marek zakończyli swoją znajomość! Wideo na następnej stronie. 

 

Zobacz także: Radzenie sobie po rozstaniu – przeżyj stratę do końca

4/4
Marek z "Rolnik szuka żony"
Facebook

Waszym zdaniem Marek rzeczywiście przesadził? Zobaczcie, jak to wyglądało!

Ola i Marek w "Rolnik szuka żony".