W ósmej edycji "Rolnik szuka żony" emocji nie brakuje, a w minionym odcinku zdecydowanie najwięcej było ich w momencie, gdy oglądaliśmy... zaręczyny Krzysztofa i Bogusi! Rolnik nie zamierzał zwlekać z tą decyzją i postanowił oświadczyć się przed kamerami. Bogusia była nieco zmieszana i zaskoczona, jednak pierścionek przyjęła. I choć dla wielu fanów programu był to piękny i wzruszający moment, to jednak część z nich nie popiera tego entuzjazmu. Wszystko przez to, że inne szybkie zaręczyny w programie nie przyniosły nic dobrego. Sprawdźcie szczegóły!

Reklama

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Reżyser programu o czułościach Bogusi i Krzysztofa! "Nic złego się nie wydarzyło"

"Rolnik szuka żony": Fani obawiają się "klątwy" zaręczyn w programie?

Tempo rozwoju relacji Bogusi i Krzysztofa z 8. edycji "Rolnik szuka żony", jest zdaniem fanów naprawdę szybkie. Rolnik nie zwlekał zbyt długo z tym, aby pożegnać się z innymi kandydatkami, bo niemalże od razu zrozumiał, że w jego sercu jest miejsce tylko dla Bogusi. Równie szybko pojawiły się pierwsze czułości, a nawet wyznania miłości! Z odcinka na odcinek widzieliśmy coraz więcej uczucia u tej dwójki, aż w końcu w minionym odcinku, Krzysztof zdecydował się oświadczyć Bogusi!

Mat. prasowe/ROLNIK SZUKA ŻONY TVP

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Uczestnikom grożą gigantyczne kary pieniężne? Produkcja odpowiada

Choć jak już wspomnieliśmy, relacja tej pary od początku rozwijała się w błyskawicznym tempie, to jednak część fanów "Rolnik szuka żony" chyba nie spodziewała się, że do zaręczyn dojdzie aż tak szybko. Przez to w sieci pojawiły się komentarze, w których widzowie wyrazili swoje obawy - niektórzy uważają, że tak rychłe oświadczyny mogą zwiastować równie szybki rozpad związku. Fani przywołali między innymi sytuację z drugiej edycji programu, kiedy to rolniczka Anna przyjęła zaręczynowy pierścionek od Mariusza. Rzeczywiście, ta relacja niedługo potem się rozpadła.

Zobacz także

- Nie chcę być sceptyczny, ale po tak krótkim czasie oświadczyny to duże ryzyko, w drugiej edycji dobrze to się nie skończyło. Tak czy inaczej trzymam kciuki.

- Oświadczyny przed kamerami w tym programie zawsze się źle kończyły... - piszą fani.

Mat. promocyjne, TVP

Z kolei jeszcze inni fani stwierdzili, że Bogusia nie odmówiła Krzysztofowi tylko dlatego, że "została przyparta do muru"!

- To było przerażające

Bogusia chyba nie odmówiła ze względu na kamery

- Przyparta do muru... Chyba nie chciała powiedzieć "nie"...

Mimo wszystko zdecydowana większość widzów programu "Rolnik szuka żony" wierzy w uczucie tej pary i nie myśli o żadnych "klątwach" z poprzednich edycji.

- Życzę Wam dużo miłości. Pasujecie do siebie

- Powodzenia. Myślę, że Krzyś dobrze wybrał, Bogusia pasuje najbardziej do niego, trzymam kciuki za tę parę.

- Z przyjemnością się patrzy na te parę, raz się żyje, niech relacja kwitnie.

- Bardzo słuszna decyzja, są dorośli, wiedzą co robią, powodzenia kochani - piszą pozostali

Reklama

A Wy, co o tym wszystkich myślicie?

screen "Rolnik szuka żony" 8 odc. 9
Reklama
Reklama
Reklama