Elżbieta z "Rolnik szuka żony" w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie z jednym ze swoich kandydatów i uczestniczką z 7. edycji miłosnego hitu Telewizyjnej Jedynki. Okazuje się, że razem spędzili weekend w gospodarstwie Elżbiety. Wygląda na to, że rolniczka jeszcze nie sprzedała swojej posiadłości. Tylko spójrzcie na te zdjęcia!

Reklama

Elżbieta spędza czas z byłymi uczestnikami programu "Rolnik szuka żony"!

Elżbieta w programie "Rolnik szuka żony" nie znalazła miłości, a jej relacja z Markiem zakończyła się na oczach milionów widzów. Rolniczka nie ukrywała, że została zraniona i mocno przeżyła rozstanie. Niedługo po zakończeniu hitu Telewizji Polskiej Elżbieta z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcia ze Stanisławem, a w wywiadzie z Party.pl zdradziła, że zarówno z Rysiem, jak i ze Stanisławem łączą ją przyjacielskie relacje.

Teraz Elżbieta z "Rolnik szuka żony" opublikowała zdjęcie z jednym z kandydatów i nie ukrywa, że doskonale bawili się w długi weekend, a co ciekawe towarzyszyła im też Grażyna, kandydatka Józefa z 7. edycji.

- A dziś imprezka u mnie Pozdrawiamy wszystkich❤️❤️ - napisała na Instagramie Elżbieta Czabator.

Tymczasem internauci są zachwyceni zdjęciami rolniczki i podziwiają nie tylko jej świetną formę, ale gratulują też, że Elżbieta nadal utrzymuje kontakt z innymi uczestnikami "Rolnik szuka żony".

- Rysiu spoko gość ????????Fajnie że trzymacie kontakt

- Jednak okazał się fajnym facetem????

- I Pan Rysiu ... Najfajnieszy z tych panow ktorzy byli w edycji z panią

- Wygląda Pani coraz to młodziej. Pozdrawiam i aby ten usmiech zawsze gościł na Pani twarzy, tego życzę ????

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Co się dzieje z Bogusią po śmierci Krzysztofa? "Zostawiła wszystko"

Zobacz także

Elżbieta Czabator nie kryje, że po programie utrzymuje kontakt nie tylko ze swoimi kandydatami, których zaprosiła do swojego gospodarstwa, ale również z pozostałymi uczestnikami. Co więcej rolniczka chętnie bierze udział w zjazdach uczestników programu "Rolnik szuka żony".

Instagram @elzbietaczabator

Jak wiadomo, Elżbieta od razu po zakończeniu przygody z programem zaprzyjaźniła się z Kamilą. Kobiety mimo dzielącej je różnicy wieku, doskonale się dogadują i od czasu do czasu odwiedzają się wzajemnie.

Instagram @kamila.bos/ Instagram@elzbietaczabator
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama