Rolnik szuka żony 3 - rolniczki na planie programu
Facebook

W "Rolnik szuka żony" dwie nowe rolniczki! A w sieci już hejt: "Ona potrzebuje pracownika, a nie męża"

Rolnik szuka żony 3 - rolniczki na planie programu
Facebook

Za nami pierwszy odcinek 3. edycji programu "Rolnik szuka żony". Poznaliśmy rolników, którzy szukają żon oraz dwie rolniczki, które marzą o wielkiej miłości - Kasię i Monikę. Kim są? Jakie mają gospodarstwa? Poznajcie dwie nowe rolniczki, które w sieci już spotkały się ze sporą krytyką!

Ruszyła 3. edycja Rolnik szuka żony - dwie nowe bohaterki Monika i Kasia

Pierwsza rolniczka to Katarzyna, która ma 36 lat i z wykształcenia jest inżynierem ochrony środowiska. Ma czteroletnią córkę i wspólnie z rodzicami i rodzeństwem zarządza dużą rodzinną firmą produkującą owoce i warzywa. Co jeszcze o niej wiadomo?

Katarzyna urodziła się i wychowała pod Warszawą, 8 lat przepracowała jako inżynier w firmie farmaceutycznej. Przygodę z rolnictwem rozpoczęła kiedy jej rodzice zdecydowali się kupić opuszczony mazurski PGR i zamienić go w dochodowe przedsiębiorstwo. Katarzyna jest kobietą silną i niezależną, która doskonale wie czego chce i nie pozwoli sobą pomiatać. Nie uważa się za romantyczkę, choć zdarza się jej uronić łzę na komediach romantycznych. Nie jest też miłośniczką górskich wycieczek i spacerów po lesie, bo uważa, że prowadząc gospodarstwo ma wystarczający kontakt z naturą. Wolny czas i urlop najchętniej spędzałaby w SPA, czy w mieście, które zresztą często odwiedza i lubi. Katarzyna należy do osób konsekwentnych i metodycznie realizuje swoje marzenia. W programie "Rolnik szuka żony" poszukuje mężczyzny, z którym mogłaby iść przez życie, przy czym nie ukrywa, że przeglądając listy będzie zwracać uwagę na wygląd autora, czytamy na Facebooku Rolnik szuka żony.

Na Facebooku programu pojawił się filmik, w którym Kasia przedstawia się i zachęca mężczyzn do wysyłania jej listów. Pod tym filmem pojawiło się wiele krytycznych komentarzy.

Ona nie jest rolnikiem a bizneswoman. Zdecydowanie nie nadaje się do programu. Sama z przeszłością a szuka "czystej" partii. Nara z nią.

 

Dokładnie to że ona ma dziecko to ok ale facet musi być tabula rasa.

 

Bedzie tak jak z tamta rolniczka z drugiej edycji co chciala zablysnac

 

Odnoszę wrażenie, ze zbyt wyniosła i butna

 

Pani nadufana i zapatrzona w siebie niczym w obraz chyba pomylily jej sie programy proponuje żony hollywood czy jakos tak  a tak na marginesie trzeba tez wziac pod uwage druga strone medalu i zadac sobie pytanie dlaczego Pani do tej pory nikogo nie znalazla?

Były też osoby, które jej broniły:

Nie powiedziała, ze facet ma nie mieć dzieci, tylko, ze ma byc wolny (bez kobiety/żony).

 

Zestresowana jest. Moze ma taki charakter potrzebuje czasu zeby sie otworzyc . czesto pozory myla i to bardzo, niby powazna a jednak moze sie okazac ze jest ciepla i kochajaca kobieta

Katarzyna ma lat 36, z wykształcenia jest inżynierem ochrony środowiska. Razem z rodzicami i rodzeństwem zarządza dużą rodzinną firmą produkującą owoce i warzywa. Prywatnie jest mamą czterolatki. Katarzyna urodziła się i wychowała pod Warszawą, 8 lat przepracowała jako inżynier w firmie farmaceutycznej. Przygodę z rolnictwem rozpoczęła kiedy jej rodzice zdecydowali się kupić opuszczony mazurski PGR i zamienić go w dochodowe przedsiębiorstwo. Katarzyna jest kobietą silną i niezależną, która doskonale wie czego chce i nie pozwoli sobą pomiatać. Nie uważa się za romantyczkę, choć zdarza się jej uronić łzę na komediach romantycznych. Nie jest też miłośniczką górskich wycieczek i spacerów po lesie, bo uważa, że prowadząc gospodarstwo ma wystarczający kontakt z naturą. Wolny czas i urlop najchętniej spędzałaby w SPA, czy w mieście, które zresztą często odwiedza i lubi. Katarzyna należy do osób konsekwentnych i metodycznie realizuje swoje marzenia. W programie "Rolnik szuka żony" poszukuje mężczyzny, z którym mogłaby iść przez życie, przy czym nie ukrywa, że przeglądając listy będzie zwracać uwagę na wygląd autora.

Opublikowany przez Rolnik szuka żony TVP na 27 marca 2016

Internauci nie są przekonani do Kasi. A jak w ich oczach wypadła Monika? Druga rolniczka ma 31 lat i pochodzi z Dolnego Śląska. Monika to hodowca i trenerka półszlachetnych wierzchowców. Jest również entuzjastką i zawodniczką WKKW- Wszechstronnego Konkursu Konia Wierzchowego.

Marzeniem Moniki jest wyhodować prawdziwego championa i zdobyć z nim medal olimpijski. Monika uprawia żyto i owies, a także prowadzi salon piękności dla zwierząt domowych. Jest osobą rozważną i pracowitą, ale potrafi też znaleźć czas na rozrywkę. Twierdzi, że jest uparta, co uważa za swoją wadę. Znajomi, których ma sporo, widzą w niej bardzo sympatyczną, pracowita, zdolną, sumienną i rzetelną osobę. W programie poszukuje mężczyzny z pasją, pracowitego, ambitnego, o wzroście co najmniej 170 cm, czytamy o Monice na Facebooku Rolnik szuka żony.

Część internautów do niej również nie była przekonana:

Moja pierwsza myśl: tam potrzebny pracownik, nie mąż. Sympatyczna dziewczyna, ale za dużo mówi o pracy, to może zniechęcić wielu kandydatów.

 

chcialaby niewolnika, ktory ciagle tyralby, a ona jezdzilaby na koniu 

 
Odniosłam wrażenie że jest potrzebny raczej pracownik darmowy niż mężczyzna i partner życiowy.
Wielu widzom Monika bardzo się spodobała:
 Bardzo ładna i pracowita kobieta z planami Emotikon wink Teraz cięzko o taką kobiete.. bo wiekszosc ma w głowie zabawy,samochody,wycieczki i całe dni w salonach piekna a także z nosem w telefonie na facebooku
 
Podoba mi się dziewczyna... kocham zwierzęta i tak jak ona poszukuję drugiej połówki na dobre i złe... 
 
Bardzo fajna dziewczyna az miło sie na nia patrzy praca z nia u jej boku była by czyms nie do opisania. Fajnie było by ja poznac:)

Pochodząca z Dolnego Śląska Monika ma 31 lat to hodowca i trenerka półszlachetnych wierzchowców. Jest również entuzjastką i zawodniczką WKKW- Wszechstronnego Konkursu Konia Wierzchowego. Marzeniem Moniki jest wyhodować prawdziwego championa i zdobyć z nim medal olimpijski. Monika uprawia żyto i owies, a także prowadzi salon piękności dla zwierząt domowych. Jest osobą rozważną i pracowitą, ale potrafi też znaleźć czas na rozrywkę. Twierdzi, że jest uparta, co uważa za swoją wadę. Znajomi, których ma sporo, widzą w niej bardzo sympatyczną, pracowita, zdolną, sumienną i rzetelną osobę. W programie poszukuje mężczyzny z pasją, pracowitego, ambitnego, o wzroście co najmniej 170 cm.

Opublikowany przez Rolnik szuka żony TVP na 27 marca 2016

Co myślicie o nowych rolniczkach? Chcielibyście, żeby dostały się do programu "Rolnik szuka żony"?

 

ZOBACZ: Rolnik szuka żony 3: Oto 8 rolników i 2 rolniczki, czyli kandydaci do programu! Kim są? ZDJĘCIA!

 

Monika z Rolnik szuka żony

Monika z Rolnik szuka żony na planie programu
Facebook

Katarzyna z Rolnik szuka żony

Katarzyna z Rolnik szuka żony na planie programu
Facebook

 

 

 

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36