Anna Michalska

Anna Michalska z "Rolnik szuka żony" pokazała nowe zdjęcie i zdradziła, że znowu jest szczęśliwa. Ma nowego chłopaka?

Anna Michalska

Anna Michalska po zakończeniu programu "Rolnik szuka żony" zniknęła z mediów i przestała dodawać wpisy oraz zdjęcia na swoim oficjalnym profilu na Facebooka. Być może dlatego, że rozpętała się mała afera z jej wybrankiem w programie Mariuszem Smagą, z którym ostatecznie zerwała i odrzuciła jego oświadczyny. Potem Mariusz Smaga udzielił kilku wypowiedzi na temat Ani, do których rolniczka nie chciała się już odnosić. Ale minął jakiś czas i Anna Michalska do nas wróciła. A nawet zdradziła, że już nie jest smutna... Co napisała?

No i już nie smutna. Taka sobie, mała odskocznia od codzienności - napisała przy zdjęciu Ania Michalska na rolniczych targach, na których oglądała maszyny rolnicze.

Anna Michalska

 

W programie Rolnik szuka żony Anna Michalska nie znalazła miłości, ale skoro znowu jest radosna, być może jednak kogoś ma? Na swoim prywatnym Facebooku wstawiła zdjęcie w tle, które może coś sugerować :)

Bo kocha się za nic, tak po prostu... - brzmi motto Ania z Rolnik szuka żony.

Anna Michalska Facebook

Ania Michalska zmieniła też swoje zdjęcie profilowe i jak widać, ma ochotę informować nas co u niej słychać. I bardzo dobrze.

Anna Michalska

Zobacz także: Adam Kraśko zakochał się w uczestniczce „Rolnik szuka żony 2”. I złożył jej pewną propozycję...

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39