Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" ostatnio opublikowała niepokojący wpis i nie ukrywała wówczas, że nie czuje się najlepiej przez co musiała odwołać swój wyjazd z mężem. Grzegorz Bardowski sam pojawił się na targach rolniczych, a teraz zaniepokojeni internauci zapytali Anię Bardowską o jej zdrowie. Odpowiedziała!

Reklama

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" zdradziła jak się czuje

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" ostatnio zaskoczyła wiadomością i nie ukrywała, że źle się czuje, dlatego nie będzie mogła towarzyszyć mężowi podczas Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej w Kielcach. Niestety znowu źle się czuję i podjęłam decyzję, że zostanę w domu. Przepraszam wszystkich, którzy liczyli na spotkanie - pisała Ania Bardowska w relacji na Instastory. Po tej wiadomości uczestniczka hitu Telewizji Polskiej została zasypana pytaniami o samopoczucie. Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" ostatecznie zdecydowała się odpowiedzieć i przy okazji zdradziła też, co jej dolega:

Pokaże się Wam, bo dostaje sporo wiadomości, jak się czuje. Słuchajcie, mam zawalone zatoki, ogólnie czuje się w porządeczku, ale może macie jakieś sprawdzone sposoby, jak uwolnić zatoki od kataru, bo po prostu głowa mi pęka.- wyznała Anna Bardowska.

Instagram / ania.bardowska

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Anna Bardowska przeszła metamorfozę i pożegnała krótkie włosy!

Anna Bardowska korzystając z okazji poprosiła też swoich obserwatorów o sprawdzone sposoby na walkę z katarem. Rolniczka nie ukrywa, że choroba przy tak pięknej, wiosennej chorobie to nie był dla niej wymarzony scenariusz na udany weekend.

Instagram / ania.bardowska

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Anna Bardowska pokazała zdjęcie sprzed wielu lat. Kiedyś była blondynką!

Zobacz także

Uczestniczka hitu Telewizji Polskiej, który już od 9 sezonów łączy pary, często pojawia się razem z mężem na różnego rodzaju wydarzeniach. Para na co dzień nie tylko zajmuje się gospodarstwem, ale prowadzą też sklepy internetowe i bez wątpienia są jednymi z popularniejszych influencerów w kraju.

Instagram @ania.bardowska

Instagram / ania.bardowska

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama