Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" zaskoczyła wyznaniem, które opublikowała w mediach społecznościowych. Okazuje się, że para decyduje się na kolejny remont w nowym domu. jakiś czas temu została przerobiona pralnia, a teraz przyszedł czas na sypialnię. Anna Bardowska wyznała, że czuje się dokładnie, jak rok temu, kiedy urządzała cały dom. Co zamierza zmienić?

Reklama

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" od nowa urządza sypialnię

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" rok temu razem z mężem i dziećmi przeprowadziła się do swojego wymarzonego domu. Para zdecydowała się zamieszkać w nim dopiero wtedy, kiedy wszystkie pomieszczenia były już gotowe, a w tym roku Anna Bardowska planowała zająć się ogrodem. Teraz okazuje się, że prace nad tarasem nadal trwają, a w międzyczasie żona rolnika postanowiła też od nowa urządzić sypialnię. Okazuje się, że poprosiła o pomoc projektantki i już nie może doczekać się, jaki mają pomysł na to pomieszczenie.

U nas od nowe te tematy, nawet nie powiem, że budowlane, będziemy robić taras. Dzisiaj przyjechałam tu na spotkanie z Paniami projektantkami, bo w końcu chcemy dokończyć sypialnię. U nas w sypialni, wiecie, wstawiliśmy łózko i huśtawkę. Huśtawkę, jak zobaczyłam to byłam pewna, że musimy ją mieć w sypialni, a na resztę nie było pomysłu. Idę zobaczyć, jaki pomysł mają Panie na naszą sypialnię - powiedziała Anna Bardowska w relacji na Instastory.

Instagram / ania.bardowska

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Kamila pochwaliła się zdjęciami z wesela Joanny i Kamila. Fanka: "Ten wieczór należał do Asi"

Anna Bardowska nie ukrywa, że przy okazji obejrzała już kilka mebli na żywo i zainteresowała ją toaletka z okrągłym lustrem.

No piękna jest - rozpływa się uczestniczka hitu TVP.

Instagram / ania.bardowska

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Ania Bardowska odprawiła dzieci do szkoły. Fani zwracają uwagę na szczegół

Zobacz także

Okazuje się, że Anna Bardowska już nie może doczekać się efektu końcowego metamorfozy sypialni. Sądzicie, że żona rolnika pochwali się nowym projektem? Jak wiadomo na etapie projektowania całego domu Anna Bardowska prezentowała już wizualizację sypialni. Czyżby poprzedni pomysł nie spełnił jej oczekiwań?

Instagram / ania.bardowska

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama