Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" opublikowała na Instagramie zdjęcie ze ślubu. Najpopularniejsza para, która znalazła miłość w hitowym programie TVP obchodziła piatą rocznicę ślubu i rolniczka pochwaliła się, jak spędzili ten dzień. Anna Bardowska została obsypana kwiatami, ale największe zaskoczenie wywołują słowa Grzegorza! Rolnik nie tak wyobrażał sobie ich wspólna przyszłość!

Reklama

Anna Bardowska obsypana kwiatami z okazji rocznicy ślubu!

Anna i Grzegorz Bardowscy wzięli udział w drugiej edycji "Rolnik szuka żony". Można powiedzieć, że to była miłość od pierwszego wejrzenia, a rolnik szybko podziękował pozostałym kandydatkom, aby móc lepiej poznać filigranową brunetkę, która skradła jego serce. 16 kwietnia 2016 roku para wzięła ślub, co było ogromnym wydarzeniem dla wszystkich fanów programu "Rolnik szuka żony". Mają ma dwójkę dzieci: Janek przyszedł na świat w 2016 roku, a Liwia urodziła się w listopadzie 2019. Obecnie spełniają marzenie o własnym domu i świętują piątą rocznicę ślubu!

Tyle pięknych wspomnień, wzloty i upadki, decyzje, których nigdy byśmy się nie spodziewali, radość i ogrom miłości- tak najkrócej możemy podsumować nasze wspólne lata❤️. - napisała Anna Bardowska pod zdjęciem ze ślubu.

W relacji na Instastory zapytała swojego męża jak podsumowałby te pięć lat razem. Okazuje się, że Grzegorz Bardowski inaczej wyobrażał sobie ich wspólne życie i sądził, że będą wiedli spokojne życie na wsi, tymczasem okazuje się, że ich małżeństwo jest nieprzewidywalne, ale... fajne!

Te pięć lat było piękne, nieprzewidywalne. Ja myślałem, że będzie spokojnie. Nie jest spokojnie, ale jest fajnie. Tak to się ułożyło - powiedział Grzegorz Bardowski. Z kolei Anna dodała: Mamy mnóstwo kolejnych planów.

Fani pary gratulują im z okazji rocznicy i piszę, że od początku im kibicowali:

Wszystkiego najlepszego dla was Pani Aniu i dzieci ❤️❤️❤️zdrowka lubie panią ogladac słuchać

Najlepsza para???????? zdrowka i milosci dla Was ????

Tylko spójrzcie na zdjęcie pary ze ślubu! Anna i Grzegorz Bardowscy bardzo zmienili się przez pięć lat?

Zobacz także

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8": Kamila i Stanisław powinni być razem? Internauci twierdzą, że idealnie do siebie pasują!

Z okazji rocznicy ślubu Anna Bardowska została obsypana kwiatami.

Instagram

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama