Sylwetka Tomasza K. z Rolnik szuka żony 9
mat. prasowe
TV-Show

"Rolnik szuka żony 9": Tomasz K. o idealnej randce i przyszłości: "Chciałbym odrabiać z dziećmi lekcje" 

Tomasz K. z "Rolnik szuka żony 9" w specjalnym wywiadzie dla Party.pl. Poznajcie bliżej uczestnika, który szuka miłości! Choć ma dopiero 24 lata, to poważnie myśli o rodzinie!

Już wkrótce ruszy 9. edycja "Rolnik szuka żony", do 18 maja można jednak wysyłać listy do kandydatów, którzy pojawili się w tzw. "zerowym" odcinku! Wśród nich znalazł się 24-letni Tomasz K., który odpowiedział na kilka naszych pytań - m.in. o swoją przyszłość i idealną randkę! Poznajcie go bliżej. 

Krzysztof z "Rolnik szuka żony" nie żyje. W programie zaczął układać sobie życie na nowo

Tomasz K. z "Rolnik szuka żony" - co w sobie lubi, co chciałby zmienić?

Tomasz K. z "Rolnik szuka żony 9" już wkrótce skończy 24 lata. Z rodziną prowadzi 56-ecio hektarowe gospodarstwo specjalizujące się w produkcji roślinnej. Uwielbia swoją pracę, ale ma również szereg innych pasji - interesuje się m.in. militariami, chodzi na strzelnicę, ale również sporo czyta, a jego ulubioną pozycją są książki rozwojowe. Jak odpowiedział na nasze pytania? Zobaczcie!

Moja wymarzona randka to:

Moja wymarzona randka to romantyczna kolacja przy świecach w towarzystwie dobrej muzyki, zakończona spacerem po plaży lub wokół jeziora!

Mój idealny dzień z partnerem/partnerką to:

Mój idealny dzień z partnerką to dzień rozpoczęty wspólnym śniadaniem w domku w górach. Wspólna wędrówka po polskich górach. Dzień spędzony aktywnie zakończony romantyczną kolacją przy świecach i winie na tarasie domku, z którego podziwiamy piękno natury.

Wymień trzy cechy, które chciałabyś/chciałabyś mieć wspólne ze swoim partnerem/partnerką?

Trzy wspólne cechy jakie chciałbym mieć wspólne z partnerką to: szczerość, zaufanie i poczucie humoru.

Lubię w sobie/nie lubię w sobie/chciałabym popracować nad…

Lubię w sobie zaradność, poczucie humoru i dobry kontakt z ludźmi. Nie lubię w sobie tego, że często stawiam sobie zadania, którym nie jestem w stanie sprostać, z powodu braku czasu na ich realizację, co często powoduje lekki zawód. Jednak nad tym pracuje i staram się konsekwentnie realizować małymi krokami cele, które sobie założyłem.

Mój partner/partnerka oczarowałby/oczarowałaby mnie, gdyby…

Moja partnerka oczarowała by mnie gdyby bez wstydu i szczerze mówiła o swoich uczuciach oraz sprawiała, że dzięki niej każdy dzień byłby dla mnie wyjątkowy, nawet pomimo rutyny życia i dnia codziennego.

W dobry nastrój wprowadza mnie:

W dobry nastrój wprowadza mnie muzyka i towarzystwo ludzi pozytywnie nastawionych do życia.

Za 10 lat chciałabym/chciałbym… 

Za dziesięć lat chciałbym odrabiać z dziećmi lekcje, spędzać z żoną i z gromadką pociech wakacje, realizować się w pracy na gospodarstwie oraz w biznesie i nadal czerpać z życia pełną garścią każdego dnia.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Kamila zaskoczyła weselną stylizacją. Internautka: "To Panna Młoda miała być najpiękniejsza tego wieczoru!"

Tomasz K. z Rolnik szuka żony 9 o wymarzonej randce i partnerce
mat. prasowe

Spodobały Wam się odpowiedzi Tomasza K.? Chcecie wysłać list do rolnika? Zarejestruj się pod TYM LINKIEM i wyślij list ze zdjęciem na adres: skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121, z dopiskiem "Tomasz K."! Listy można wysyłać do 18 maja!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 9": Chcesz wysłać list do Michała T.? Poznaj bliżej niezwykłego rolnika

Kim jest Tomasz K. z Rolnik szuka żony 9
Mat. prasowe

Tomasz zaimponował Kamili w Rolnik szuka żony
Mat. prasowe
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Uczestnik jednym zdaniem zaimponował Kamili! Jest faworytem! 
Kamila z "Rolnik szuka żony" wybrała trzech przystojniaków, którzy pojadą do jej domu. Jeden z nich wprawił ją w zachwyt. Jedną rozmową podbił jej serce?

Kamila z 8. edycji "Rolnik szuka żony" wybrała już trzech uczestników, którzy wezmą udział w programie i będą mieli szanse starać się o jej serce. Jeden z nich, a konkretnie Tomasz, szczególnie zaimponował jej podczas wspólnie spędzanego czasu tuż przed ostateczną decyzją. Co takiego powiedział pięknej rolniczce? Kamila nie mogła przestać się uśmiechać i nie ukrywała, że bardzo jej zaimponował. Czyżby już w pierwszych odcinkach został faworytem?  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony 8": Kogo rolnicy i rolniczki zaprosili do swoich domów? Wiadomo! "Rolnik szuka żony": Tomasz zaimponował Kamili Kamila z " Rolnik szuka żony " ustanowiła nowy rekord nadesłanych listów . Aż 500 kandydatów (w tym jedna kandydatka) starało się o jej serce. Piękna blondynka nie spodziewała się aż tak dużego zainteresowania. Miała niełatwe zadanie, aby spośród ogromnej ilości listów wybrać kilka tych, których autorom chciałaby dać szansę. Ostatecznie do jej domu pojedzie tylko trzech panów. Do drugiego etapu mogła zaprosić tylko pięciu przystojniaków, których mogła poznać lepiej przy wspólnym tworzeniu tzw. "lasów w słoiku". Wspólne aktywności były jednocześnie szansą do zaprezentowania się Kamili i przekonania jej do siebie. Najlepiej poszło Tomaszowi, który niewinną rozmową zdecydowanie podbił serce Kamili.  - Dlaczego ogólnie uprawa pieczarek, bo chyba te rejony z tego słyną? - zapytał - O! Zapoznałeś się! - odparła zaskoczona Kamila - No zapoznałem się nawet z uprawą powiem szczerze. Dla samego siebie.  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony 8": Internauci porównują jedną z kandydatek Kamila do Viki Gabor! Kamila ucieszyła się i...

Jakub z programu "Rolnik szuka żony 6"
Instagram
Newsy
Jakub z "Rolnik szuka żony" szczerze o nowej miłości: "Czuję, że nie jestem sam"
Jakub z "Rolnik szuka żony" szczerze o nowej miłości: "Czuję, że nie jestem sam"

Czy Jakub Napierała z poprzedniej edycji „Rolnik szuka żony” po głośnym rozstaniu ze swoją wybranką z programu naprawdę znalazł nową miłość? Z najnowszego wywiadu wynika, że ostatnie wydarzenia odmieniły jego życie. Wydawało się, że Jakub stworzył w "Rolnik szuka żony"  związek idealny. Wraz z Anią byli chyba najbardziej lubianą parą 6. edycji show TVP. Jednak wspólne życie pokazało, że nie są dla siebie stworzeni . Informacja o ich rozstaniu mocno poruszyła widzów programu. Na początku września na Instagramie Jakub zasugerował jednak nowy etap w swoim życiu. Jak sam napisał, dawno już  nie był tak szczęśliwy . Potwierdził też, że chodzi o miłość. Teraz opowiedział o tym więcej w wywiadzie dla portalu pomponik.pl. Jak się okazuje, jego życie zmienił zaskakujący list. Zobacz także:   Jakub z "Rolnik szuka żony" pokazał w sieci nowe zdjęcia. Widać, że znów jest szczęśliwy!  Jakub z "Rolnik szuka żony" dostał list od tajemniczej dziewczyny Jak wyznał w portalu, ma przed sobą list, na który czekał "może nawet całe życie"... - (…) listonosz przyniósł mi przesyłkę poleconą. Duża koperta, w środku list pisany ręcznie, dwa zdjęcia i płyta CD. List był niezbyt długi, konkretny i z poczuciem humoru, jakie lubię. Napisała go piękna dziewczyna, absolwentka ekonomii i psychologii - czytamy wypowiedź Jakuba w pomponik.pl. Jak dodał, dziewczyna nie ma kont w portalach społecznościowych, bo bardzo dba o swoją prywatność. "Nie czytaj tego listu, jeśli masz kogoś, kto bliski jest twemu sercu..." - tak zaczęła i spodobało mi się to. Wolała odezwać się do mnie w tradycyjny sposób, przez "mocno spóźnionego listonosza", jak sama napisała. Zaprosiła...

Krzysztof z Martą Manowską w Rolnik szuka żony 8
TV-Show
"Rolnik szuka żony 8": Faworytka Krzysztofa nie przyjechała! "O niej musimy zapomnieć"
Krzysztof z "Rolnik szuka żony" najbardziej czekał na przyjazd Joanny. Niestety, kobieta zrezygnowała z udziału w show. Dlaczego?

Krzysztof ma za sobą pierwsze randki w "Rolnik szuka żony". Niestety, już na samym początku najstarszego w tej edycji uczestnika show spotkała przykra niespodzianka. Jedna z jego faworytek zrezygnowała z udziału w programie. Dlaczego? Jak wypadły inne kandydatki? Zobaczcie! Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Kandydatka Stanisława oskarża go o rasizm! "Przeszkadzał mój kolor skóry" Faworytka Krzysztofa zrezygnowała z "Rolnik szuka żony 8" Podczas czytania listów Krzysztofowi do serca przypadł list od 46-letniej Joanny. Opisała w nim swoje trudne życie, emocje oraz bolesne doświadczenia z poprzednich związków. Prowadząca Marta Manowska nie mogła powstrzymać łez... Może to ten list, który szukałem, nie wiem... Weźmy na tak - mówił Krzysztof. Niestety, Marta na samym początku miała złe wieści dla Krzysztofa - kobieta nie chciała przyjechać na spotkanie z nim: Jest taka jedna kobieta, która Ci bardzo po głowie chodziła. Joasia zrezygnowała, chyba z powodów życiowych, można je tak nazwać. O niej musimy zapomnieć. Jak więc wypadły inne kandydatki? Największe wrażenie zrobiły na nim Swieta (z którą połączył się online) Kasia i Bogusia, za to Aneta i Monika mniejsze, m.in. za kolor włosów: Nie lubię czarnych dziewczyn  - skwitował  Spore emocje wywołała randka Krzysztofa z najstarszą z uczestniczek, która kazała innym mówić do siebie "mamusia". Jeszcze przed spotkaniem ostro oceniał urodę rolnika: Za przystojny nie jest, ale jest facet. Po randce z rolnikiem odparła jednak:  Zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Niestety, jej wiek może ją przekreślić: Bardzo fajna dziewczyna, ale 60+ to troszkę za dużo -...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik