Kamila w Rolnik szuka żony
Mat. prasowe
TV-Show

"Rolnik szuka żony 8". Kamila w szczerym wyznaniu: "Nie szukam pracownika, tylko miłości"

Kamila z "Rolnik szuka żony" opowiedziała o swoim biznesie. Rolniczka wyznała, że marzy o prawdziwej miłości, a nie kimś, kto poprowadzi z nią pieczarkarnię.

Kamila w "Rolnik szuka żony 8" nie znalazła swojej drugiej połówki. Uczestniczka, mimo starań, nie zakochała się w żadnym z kandydatów i ostatecznie udział w programie zakończyła jako singielka. To jednak nie zmieniło jej potrzeby miłości i założenia rodziny. Piękna rolniczka wciąż o tym marzy i szczerze o tym mówi. W piątkowym "Pytaniu na śniadanie" Kamila wyznała wprost, że - wbrew komentarzom części widzów podczas programu - nie potrzebuje partnera do pracy, ale do życia!

"Rolnik szuka żony": Elżbieta zmieniła się po programie! Wszystko przez emisję show

"Rolnik szuka żony 8" Kamila szczerze o tym, że chce się zakochać

Kamila Boś została okrzyknięta najpiękniejszą uczestniczką dotychczasowych edycji "Rolnik szuka żony". Nic więc dziwnego, że kolejki adoratorów ustawiały się, by zdobyć serce rolniczki. Gdy spośród 500 listów od kandydatów Kamila wybrała trzech - Adama, Janka i Tomasza - sprawa wcale nie była łatwiejsza. Problem tkwił w tym, że rolniczka nie czuła, by jej serce biło mocniej do któregokolwiek z panów, jednak ostatecznie zdecydowała się na Adama. Zdaniem fanów, wpływ na jej ostateczną decyzję i wybór Adama miało jego zachowanie w pieczarkarni. Widać było, że mężczyzna się angażuje i w przyszłości mógłby pomóc swojej partnerce. 

Kamila z kandydatami w Rolnik szuka żony
Mat. prasowe

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Kamila szczerze o szybkich zaręczynach Joanny i Kamila! 

Fani nie raz krytykowali Kamilę, że jednym z kryteriów doboru mężczyzn walczących o jej serce ma być właśnie przedsiębiorczość i dryg do prowadzenia pieczarkowego biznesu. Tymczasem, wcale tak nie jest. Kamila po raz kolejny pokazała, że jest królową swojej firmy, doskonale radzi sobie sama i nie potrzebuje do tego mężczyzny. Podczas wywiadu w "Pytaniu na śniadanie" przyznała, że interesem zajmuje się już 5 lat i początki wcale nie były łatwe.

- To był pomysł rodziców. Po prostu zapytali mnie, czy chciałabym zająć się pieczarkarnią. Ja jeszcze nie wiedziałam wtedy, z czym to się je. Jakie to są zobowiązania i zgodziłam się. Przez pierwsze pół roku to faktycznie płakałam. Płakałam, bo było ciężko - przyznała w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem podczas "Pytania na śniadanie".

Kamila z
Instagram/rolnikszukazonytvp/

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Tak Kamila bawi się z przyjaciółkami. Fanka: "Jak Żony Hollywood"

Teraz jednak Kamila odnajduje w swojej pracy przyjemność, zachwala zespół osób, z którymi pracuje i wydaje się być bardzo zadowolona. Mateusz Szymkowiak zdecydował się jednak zadać Kamili osobiste pytanie:

- Przydałby się mężczyzna w tym Twoim biznesie, prawda? W tym Twoim królestwie? 

- Nie, to nie jest tak, że by mi się przydał. Mi by się przydał na pewno do życia. Ja sobie tutaj na pieczarkarni bardzo dobrze radzę, mam super załogę więc no ja nie szukam pracownika, tylko miłości - odpowiedziała.

Kamila przyznała także, że za 5 lat chętnie widziałaby się u boku męża i z dziećmi. Piękna rolniczka naprawdę marzy o prawdziwym uczuciu! Skoro ma już pracę, którą bardzo lubi, brakuje jej już tylko idealnego partnera.

Kamila z Rolnik szuka żony w Zakopanem
kamila.bos/Instagram

Kamila z "Rolnik szuka żony" i jej kandydaci
Instagram/rolnikszukazonytvp/
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Widzowie zaskoczeni zachowaniem Kamili! "Szuka pracownika, a nie męża"
W kolejnym odcinku "Rolnik szuka żony" kandydaci zmierzyli się z codziennością na roli. Kamila zaprosiła wybranych przez siebie panów do pracy w jej pieczarkarni. Jak im poszło?

Kamila od początku budziła największe emocje spośród uczestników 8. edycji "Rolnik szuka żony". 28-letnia blondynka zauroczyła wszystkich najpierw urodą, potem osobowością. To spowodowało, że już na starcie została rekordzistką - to właśnie ona otrzymała największą liczbę listów  od kandydatów, było ich niemal 500! W ostatnim odcinku mogliśmy zobaczyć, jak kandydaci Kamili radzą sobie w jej gospodarstwie. Jak się okazuje, wcale nie tak źle. Widzowie programu zauważyli jednak, coś jeszcze - jak piękna rolniczka podchodzi do ich pracy. Też to zauważyliście? Zobacz także:   "Rolnik szuka żony 8": Krzysztof zauroczony jedną z kandydatek! "Coś tu zaiskrzyło" Jak kandydaci Kamili radzą sobie w jej gospodarstwie?  Kamila, gwiazda 8. edycji "Rolnik szuka żony" , zaprosiła do swojego gospodarstwa trzech kandydatów -  Tomasza, Adama i Jana. W ostatnim odcinku mieliśmy okazję przyjrzeć się pracy panów w pieczarkarni. Panowie, którzy przyjechali na gospodarstwo Kamili, w końcu musieli wykazać się swoją pracowitością i zaradnością. W minionym odcinku programu "Rolnik szuka żony" mogliśmy zobaczyć, jak kandydaci radzą sobie z pracą w pieczarkarni. Kamila od razu zagoniła kandydatów do pracy. Choć było jej naprawdę dużo, panowie nie marudzili specjalnie i poradzili sobie całkiem nieźle. Najbardziej w oczach rolniczki zyskał Adam.  Widzę w nim taki potencjał, że on się w tym wszystkim odnajduje, że te tematy, które mi nie są obce, jemu również nie są obce - stwierdziła. Widzowie "Rolnik szuka żony" krytykują Kamilę Niektórzy widzowie "Rolnik szuka żony" są jednak zaskoczeni rozwojem wypadków w jej gospodarstwie. Tak wygląda trening w pracy a nie...

Adam z Rolnik szuka żony wyznał, że rodzina Kamili wolała Tomka
Mat. prasowe Rolnik szuka żony
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Kamila o relacjach z Adamem po programie! "Poza kamerami lepiej się dogadujemy"
Rolniczka w rozmowie z mediami wyznała, dlaczego nie wyszło jej z Adamem i zdradziła, czy utrzymuje kontakt z pozostałymi kandydatami! Sprawdźcie, co powiedziała Kamila z "Rolnik szuka żony".

Kamila z "Rolnik szuka żony" w najnowszym wywiadzie zdradziła, dlaczego nie wyszło jej z Adamem i wyznała, jak dziś wyglądają ich relacje. Rolniczka w rozmowie z reporterem portalu pomponik.pl przyznała, że po programie zerwała kontakt z Tomaszem i Jankiem, ale jeden z nich próbował umówić się z nią już po tym, jak go odrzuciła! Który z kandydatów zaproponował Kamili spotkanie poza programem? Sprawdźcie, co powiedziała piękna rolniczka! Kamila z "Rolnik szuka żony" szczerze o relacjach z Adamem  Kamila z ósmej edycji "Rolnik szuka żony" jest tą, która otrzymała rekordową liczbę listów od zainteresowanych nią mężczyzn. Kamila przez wielu internautów została okrzyknięta najpiękniejszą rolniczką, a o jej serce walczyło spore grono prawdziwych przystojniaków. Ostatecznie do swojego domu zaprosiła Tomasza, Adama i Janka. Najszybciej z programem pożegnał się Janek - Kamila odesłała go do domu i w dniu wyborów musiała zdecydować, czy chce być z Adamem czy Tomaszem. Podczas rodzinnej kolacji rolniczka głośno przyznała, że bliżej jej do Tomasza, jednak następnego dnia ogłosiła, że decyduje się na Adama.  Kamila odwiedziła Adama w jego domu, jednak szybko okazało się, że pojawiły się między nimi nieporozumienia i rolniczka podziękowała mu za dalszy udział w programie.  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Tomasz pobije rekord Kamili? Zdradził, ile propozycji matrymonialnych otrzymuje Kamila miała żal do Adama, że nie próbuje jej zdobyć, z kolei Adam w finałowym odcinku opowiedział o zaskakujących wiadomościach od rolniczki i o absurdalnej sytuacji w jej domu.   Teraz Kamila w rozmowie z portalem pomponik.pl zdradziła, że to właśnie Adam jest jedynym kandydatem, z którym utrzymuje kontakt po...

Rolnik szuka żony: Kamila
SCREEN/TVP ROLNIK SZUKA ŻONY
TV-Show
"Rolnik szuka żony 8": Kamila popłakała się przez kandydatów?! "Sprawili mi przykrość"
W zapowiedzi kolejnego odcinka "Rolnik szuka żony" mogliśmy zobaczyć zapłakaną Kamilę! Co mogło się wydarzyć, skoro pracowity dzień na jej gospodarstwie był naprawdę miły?

W minionym odcinku 8. edycji "Rolnik szuka żony" mogliśmy zobaczyć, jak kandydaci rolników radzą sobie z pracą na gospodarstwie. Kamila oczywiście zaprosiła panów do pieczarkarni - choć pracy było dużo, to jednak jej kandydaci spisali się bardzo dobrze. W oczach rolniczki zyskał najbardziej Adam i wydawało się, że w gospodarstwie Kamili trwa prawdziwa sielanka. Jednak w zapowiedzi kolejnego odcinka możemy zobaczyć, że rolniczka popłakała się! Czyżby po miłym dniu, nastąpił poważny kryzys? Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Rolnik szuka żony" 8: Tomasz, faworyt Kamili ma brata bliźniaka!   "Rolnik szuka żony": Łzy Kamili w kolejnym odcinku programu! Kamila to zdecydowanie jedna z najbardziej lubianych bohaterek 8. edycji "Rolnik szuka żony" . 28-latka zauroczyła wszystkich swoją osobowością i urodą - nic więc dziwnego, że to właśnie ona otrzymała rekordową liczbę listów od kandydatów, bo prawie 500! Kamila miała więc naprawdę trudną do podjęcia decyzję, aby na swoje gospodarstwo zaprosić tylko trzech kandydatów. Jak się jednak okazało, najbardziej do jej gustu przypadli Tomasz, Adam i Jan.  Panowie, którzy przyjechali na gospodarstwo Kamili, w końcu musieli wykazać się swoją pracowitością i zaradnością. W minionym odcinku programu "Rolnik szuka żony" mogliśmy zobaczyć, jak kandydaci radzą sobie z pracą w pieczarkarni. Kamila z samego rana "zagoniła" panów do pracy! - Kamila chciała nas ustawić, że nie tylko przyjechaliśmy tutaj tylko porozmawiać. Też chciała się zaangażować w to, co się tutaj dzieje - stwierdził Tomasz.  Pracy było dużo, jednak panowie naprawdę dobrze się spisali. Nie brakowało jednak również czasu na rekreację - Kamila razem ze swoimi kandydatami zagrała w...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner