Stanisław z "Rolnik szuka żony" nadal nie jest wylewny w uczuciach, nie patrzy w oczy kandydatkom, a na pytania odpowiada pytaniami. Okazuje się, że widzowie są coraz bardziej zmęczeni postawą rolnika, a po ostatniej randce z Teresą żartują "lepszy niż anestezjolog. Usypia każdego".

Reklama

Co ciekawe, Stanisław jako jedyny nie zdecydował się na przedstawienie kandydatek rodzinie, a w ostatnim odcinku widzowie zobaczyli jedynie jego monotonną rozmowę z Teresą. W komentarzach zawrzało, a internauci apelują, aby w nowej edycji pojawiali się rolnicy tacy jak Kamil!

Internauci krytykują Stanisława z "Rolnik szuka żony" 8 po randce z Teresą!

Stanisław z "Rolnik szuka żony", jako jedyny uczestnik 8. edycji nie zdecydował się na odesłanie żadnej z kandydatek do domu i swoją decyzję chce ogłosić dopiero ostatniego dnia. To nie wszystko! Rolnik nadal nie wie, kogo ostatecznie wybierze, co mocno zaskoczyło Teresę podczas ich randki. Tymczasem przed kamerami Stanisław wyznał, że jest już zmęczony całą sytuacją, ale cieszy się, że dziewczyny nie walczą między sobą.

Czuję zmęczenie fizyczne, ale jeszcze bardziej psychiczne tym co się tutaj dzieje. Zrobiła się fajna, komfortowa sytuacja, dziewczyny nie są natarczywe, jedna nie próbuje w jakiś niefajny sposób przeskoczyć drugiej i dają mi pole żebym mógł sobie to na spokojnie analizować - powiedział wprost Stanisław w ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony".

Zachowanie rolnika wywołało mnóstwo emocji w widzach, choć na randkach Stanisława wyraźnie ich brakuje. Jedni żartują, że randki są lekarstwe na bezsenność, inni dziwią się, że dziewczyny same nie wyjechały, a część osób atmosferę na spotkaniach porównuje do... stypy.

Co te dziewczyny w nim widzą? Flaki z olejem... chyba że lecą na "pałac" który nie jest jego

Stasiu jakby trochę się rozkrecal, oby zdążył do końca programu

Randki Stanisława wyleczyły mnie z bezsenności

Oglądając Stasia siedzę przed telewizorem i czuję się zażenowany tym jak ta rozmowa się toczy...

Zobacz także

Randka inna niż wszystkie. Stanisław postawił Teresie obiad

Te randki są takie dziwne. On jest mega spięty, filozofuje, nie jest konkretny, o nic nie pyta. Zajeżdża stypą

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8". Stanisław o pobycie dziewczyn: "Czuję zmęczenie fizyczne, ale bardziej psychiczne"

Po ostatnim odcinku oprócz żartów na temat randki Teresy i Stanisława intenauci sugerują, że rolnik celowo nie zdradza za wiele przed kamerami, a w rzeczywistości już zdążył poznać swoje kandydatki i wcale nie nudziły się w jego gospodarstwie:

Ja się tak zastanawiam czy on czasem nie robi tego celowo przed kamerą że niby taki chłodny i zimny może to tylko takie pozory przed tv specjalnie ?

Tereska jest super ,taka nie dzisiejsza .Delikatna , skromna i miła .Trochę trzymająca się z boku ale umiejąca wyrazić swoje zdanie .Lubię Ja właśnie za te cechy które w tych czasach są rzadkością

.Stanisław też fajny oni przy kamerach wiele nie chcą pokazywać .

mat. prasowe

Co prawda Stanisław nie zadeklarował jeszcze, którą z kandydatek wybierze, ale internauci nie mają wątpliwości, że chodzi o Teresę.

myślę, że Teresę wybierze.

Ona by pasowała do niego z wyglądu taka cicha myszka - fajna, sympatyczna się wydaje

Widzów zaskoczył też fakt, że u pozostałych uczestników "Rolnik szuka żony" odbyły się rodzinne przyjęcia, a tymczasem u Stanisława została pokazana jedynie randka z Teresą, która przebiegała w bardzo spokojnej atmosferze i para nie miała zbyt wielu tematów do rozmowy.

screen Rolnik szuka żony TVP
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama