Kandydatki Seweryna Anna i Kuba Ilona, kandydatka Adriana Agata, kandydatka Adriana Kandydatki Sławomira
Adrian, uczestnik Rolnika

Za nami kolejny, piąty już odcinek szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Wszyscy rolnicy mogli dziś zobaczyć, jak kandydatki radzą sobie z pracami w ich gospodarstwach. Dla Seweryna, Jakuba, Adriana i Sławomira była to świetna okazja, żeby poznać dziewczyny bliżej. Ale czy tak się stało? Niektóre z nich były zawiedzione brakiem zainteresowania... Zobaczcie, co wydarzyło się w nowym odcinku "Rolnika..."

Zobacz także: Czy wszystkie kandydatki Sławomira z "Rolnik szuka żony" mają takie same szanse? Wiemy!

1/5
Kandydatki Seweryna

Kandydatki Seweryna - Diana, Joanna i Marlena - dogadywały się między sobą bardzo dobrze!  Kontakty z Marleną uległy poprawie:

Jest super atmosfera, dziewczyny są miłe, nie kłócimy się, dogadujemy się - Diana

Obawiałam się tego, że nie będzie tak fajnie, ale jest - Marlena

Żadna z dziewczyn nie czuła się faworyzowana przez rolnika. Każdej z nich zależy jednak na Sewerynie:

Staram się pokazywać z najlepszej strony, czy zauważy jakieś cechy kobiety, z którą chce spędzić resztę życia, zobaczymy. Cieszę się, że mam równe szanse. Nie widzę, żeby któraś z dziewczyn była faworyzowana przez Seweryna - powiedziała Diana. 

Marlena z kolei wyznała, że bardzo chciałaby stworzyć dom na wsi i mieć gromadkę dzieci z Sewerynem. Czy jej się to uda?

2/5
Anna i Kuba

U Jakuba są dwie kandydatki: Ani i Ewa. W trakcie pobytu u rolnika musiały m.in. zajmować się małymi świnkami. Ewa była wyraźniej zainteresowana pracą, Ani entuzjam opadł. Jak później wyznała, zauważyła w zachowaniu rolnika coś niepokojącego:

Coś mi nie pasuje. Odnoszą wrażenie że jest nie swój. Może on zaczyna się zastanawiać, że to nie był dobry pomysł? Albo coś mu nie odpowiada i nie chce tego powiedzieć wprost? - zastanawiała się.

Później jednak miała szansę rozmawiać z Kubą, który ją uspokoił i wyznał, że wszystko będzie dobrze!

3/5
Ilona, kandydatka Adriana

Najwięcej działo się wśród kandydatek Adriana, które mają trochę żalu do rolnika, że nie wykazuje zainteresowania żadną z nich - czy podczas pracy czy podczas rozrywki. Ilona ma dość:

Ciężko zauważyć, żeby Adrian był którąkolwiek z nas zainteresowany, albo którąś bardziej. Na tę chwilę powiedziałabym, że żadnej nie wybierze, ewentualnie Agatę, bo z nią ma  kontakt. Ja nie będę czekać, bo chcę być tu końca, nie o oto chodzi, nie będę tracić czasu - zapowiedziała zasmucona Ilona.

Kolejne godziny nie przyniosły poprawy!

4/5
Agata, kandydatka Adriana

Agata wychodziła z inicjatywą, wykazywała zainteresowanie Adrianem, jednak bez skutku. Stwierdziła, że tak nie powinien się zachowywać:

Stara się być taktowany, nie ma faworyzacji żadnej z nas na ten moment, a ja bym chciała ładunek emocjonalny poznać, to co drzemie w Adrianie. Chce, żebyśmy dobrze czuły się w jego domu, żeby żadnej nie było przykro, ale tak się w życiu nie da - stwierdziła Agata.

Panie, rozmawiając między sobą, stwierdziły, że Adrian musi w końcu na coś się zdecydować. Jedna z kandydatek stwierdziła nawet, że lepszy jest jego... ojciec:

Tatę bym wybrała jakby był wolny. Nawet nie musi być młodszy. Naprawdę, no… fajny! - usłyszeliśmy zza drzwi pokoju.

Panie zapowiedziały, że nie będą dalej czekać na jakikolwiek gest Adriana:

Widzę, że Agacie zależy na Adrianie. To na pewno. Adrian nie robi nic na tą chwilę, nic, absolutnie, więc dajemy mu czas do jutra, jak nic nie będzie, będzie na tyle - powiedziała Ilona

Jeżeli przez najbliższe dni Adrian będzie traktować nas w sposób neutralny, to może to spowodować, że nie zaiskrzy z żadną z nas, jeśli nie postawi na którąś z nas. Dawanie każdej dziewczynie troszeczkę, nie roznieci czegoś fajnego - powiedziała jasno Agata

Co na to sam rolnik? Adrian stwierdził, że na razie nie chce wysuwać żadnych wniosków. Czy potem nie będzie za późno?

5/5
Kandydatki Sławomira

Marta, Natalia i Małgosia świetnie czują się w towarzystwie Sławomira. Nie ma między nimi większej rywalizacji, choć Natalia stwierdziła, że rolnik najwięcej czasu poświęca Marcie:

Więcej uwagi skupia na Marcie, może mu się podoba, może się dobrze w jej towarzystwie czuje - zastanawiała się. 

Czy to ona skradnie serce Sławkowi? Oglądaliście szósty odcinek show "Rolnik szuka żony"?

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony