Jessica z Rolnik szuka żony Przygody Jessiki z Rolnik szuka żony Jessica tańczy na rurze na planie Rolnik szuka żony 5 Krzysztof z 5. edycji "Rolnik szuka żony"
Jessica z Rolnik szuka żony
1/4
Jessica z Rolnik szuka żony

 

Jessica to bez wątpienia najbardziej kolorowa uczestniczka 5. odsłony show TVP "Rolnik szuka żony". Dziewczyna, która walczy o serce najmłodszego rolnika tej edycji - Krzysztofa - zasłynęła swoim niekonwencjonalnym zachowaniem i charakterystycznymi powiedzonkami. W 6. odcinku programu postanowiła zaskoczyć Krzyśka, jego rodzinę i konkurentki czymś oryginalnym. Postawiła na obiad z krewetek. I jak się okazało nie był to dobry pomysł. Dla niej obied zakończył się łzami. Szczególnie zaboleć ją musiało to, co powiedziała mama Krzysztofa.

 

Zobacz też: Jessica z "Rolnik szuka żony" doczekała się swojej pierwszej OKŁADKI! Udzieliła też wywiadu! Co w nim zdradziła?

2/4
Przygody Jessiki z Rolnik szuka żony

 

W 6. odcinku show u Krzysztofa działo się sporo. Traktor, pole, obowiązki… Katarzyna sobie odpuściła, nie czuła chemii przy pracach rolniczych. Ewelina miała o wiele więcej entuazjazmu i chyba również nadzieję, że to ona się najlepiej sprawdzi. A Jessica… chyba nieźle się bawiła grabiami i karmieniem krów. Zadając przy tym - jak to ona - zabawne pytania. Np. czy śruta to posypka dla krów, czy na krowę. Krzyśkowi się chyba podobało, pomagał dziewczynie - spiął jej nawet sam włosy gumką… 

 

Dalej jednak nie było tak słodko. Szczególnie jak zaczęła przygotowywać obiad.

3/4
Jessica tańczy na rurze na planie Rolnik szuka żony 5
Mat. promocyjne

 

Jessica zaproponowała Krzyśkowi krewetki. Te jednak nie przypadły do gustu młodemu rolnikowi, kojarzyły mu się raczej z robakami. Próbowała go namówić żeby spróbował, zachęcała na różne sposoby. Ale na próżno.

 

Między mną a Krzyśkiem iskrzy. W ogóle nie mamy takich tematów za bardzo… W każdych sytuacjach to widzę, że nie mamy z sobą takiego fajnego kontaktu.

 

Jeszcze gorzej było, gdy zasiedli przy wspólnym stole do posiłku.

4/4
Krzysztof z 5. edycji "Rolnik szuka żony"
Instagram

 

Krzysztof był zdegustowany:

 

Próbowała mnie podebrać żebym zjadł tę krewetkę, ale….

 

Trzeba spróbować, dziewczyna się napracowała - mama Krzyśka nałożyła sobie jedzenia.

 

Jessica próbowała uczyć wszystkich jeść pałeczkami. Ale jej samej raczej słabo to wychodziło.

 

Kijami jeść… - Krzysiek nie był przekonany.

 

Bardzo dobre to jest, ale zjemy zupę -  podsumowała w końcu mama Krzyśka. - Każda żona tym się chlubi, że gotuje co mąż lubi -  dodawała kobieta.

 

Widać było, że to dobiło Jessicę. Dzewczynie popłynęły łzy po policzkach. Myślicie, że po tym obiedzie ma jeszcze szanse u Krzyśka?