Rolnik szuka żony 5 - Jan
Mat. prasowe
1/8
Mat. prasowe

 

Jan to najstarszy uczestnik 5. edycji programu "Rolnik szuka żony". Mężczyzna jest bardzo konkretny i wie, czego chce od życia. Jak sam mówił na początku programu, jego kobieta byłaby ozdobą domu i nie musiałaby się przemęczać. Wystarczy, że mógłby się cieszyć jej towarzystwem i dzielić z nią dobre i złe chwile. Jan jest już po pierwszych spotkaniach z kandydatkami do jego serca. Okazuje się, że rolnik ma swój własny klucz wyboru. Jak na razie mało która kobieta spełniała jego wymagania... Jak Jan wybiera swoje partnerki? I czy któraś z nich ma szansę dostać zaproszenie do jego gospodarstwa? Zobaczcie naszą galerię i poznajcie więcej szczegółów!

 

POLECAMY: W pierwszym odcinku "Rolnik szuka żony" poznaliśmy uczestników! Kim są?

2/8
Rolnik szuka żony 5 - Jan
Mat. prasowe

 

Jan podczas czytania listów skrupulatnie wybierał panie, które chciał poznać na żywo. Sympatyczny rolnik nie ukrywał, że liczy się dla niego nie tylko charakter, ale również wygląd. Po wstępnej selekcji spotkał się z sześcioma paniami, które zrobiły na nim wrażenie. Jednak najważniejszy dla niego okazał się być... znak zodiaku! Jan kieruje się bowiem horoskopem. Do tego stopnia, że nawet jeśli jakaś pani bardzo mu się podoba, on sugeruje się przede wszystkim tym, czy jej znak jest zgodny z jego! 

 

3/8
Facebook

 

Małgorzata od razu wpadła w oko Jana. Rolnik zachwycał się jej urodą. Czy to ona dostanie zaproszenie do gospodarstwa Jana? Internauci mają podzielone zdania na ten temat.

 

- Jest młodsza i buźkę ma gładszą może to się Janowi spodobało

- Bardzo fajna babeczka

- Zdecydowanie ona - pisali niektórzy internauci. 

 

- Szczerze powiedziawszy były ładniejsze kobiety

- Z twarzy wygląda dosyć... groźnie 😜

- Raczej za młoda dla niego - odpowiadali im pozostali, którzy nie widzą Małgorzaty u boku Jana. 

4/8
Facebook

 

Maria, choć jest piękną kobietą, nie do końca przekonała do siebie Jana. Wszystko przez... znak zodiaku! Jan nie był przekonany, czy Ryby i Wodnik zdołają się ze sobą dogadać :) 

5/8
Facebook

 

Grażyna to pewna siebie, zjawiskowa kobieta, która na co dzień mieszka w Niemczech. Czy dla Jana zdecyduje się przeprowadzić na polską wieś? Jak oceniacie? 

6/8
Facebook

 

Jan od razu zachwycił się Barbarą, która - według niego - wygląda jak urocza dziewczynka. Czy z tej mąki będzie chleb?

7/8
Facebook

 

Małgorzata zgłosiła się do programu "Rolnik szuka żony" po namowach swoich córek. Kobieta marzy o tym, aby znaleźć szczęście u boku uczciwego mężczyzny. Czy Jan okaże się dla niej tym jedynym?

8/8
Facebook

 

Elżbieta jest autorką bajek i wierszy dla dzieci. Choć Jan nie od razu był nią oczarowany, być może da jej jeszcze szansę...