Mat. prasowe
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Jan jest bardzo wymagający. Nie uwierzysz, jak wybiera swoje kandydatki! Ktoś przejdzie te eliminacje?

"Rolnik szuka żony": Jan jest bardzo wymagający. Nie uwierzysz, jak wybiera swoje kandydatki! Ktoś przejdzie te eliminacje?
Łukasz Sędrowski, lat 36
TV-Show
To najpiękniejsza kandydatka w "Rolnik szuka żony"? Łukasz zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia
To najpiękniejsza kandydatka w "Rolnik szuka żony"? Łukasz zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia
Kasia i Piotr z Rolnik szuka żony na planie show
Mat. promocyjne
Newsy
Kasia i Piotr z "Rolnik szuka żony" zostali rodzicami! Poznaj szczegóły!
Chłopiec czy dziewczynka?

  Kasia i Piotr z " Rolnik szuka żony " zostali rodzicami! Para poznała się na planie 4.edycji show TVP. Początkowo Piotr zaprosił do swojego domu inne kandydatki, ale z tych znajomości nic nie wyszło... Rolnik zaprosił do swojego domu Kasię, która zgłosiła się do show, ale z powodu pracy nie mogła dojechać na plan pierwszego odcinka i nie dostała się dalej. Piotr jednak zapamiętał ją, utrzymywali bowiem kontakt przez media społecznościowe i poprosił ją, żeby spędziła z nim czas w programie. Od razu między nimi zaiskrzyło, a podczas świątecznego odcinka para ogłosiła, że Kasia spodziewa się dziecka!   Piotr i Kasia z "Rolnik szuka żony" 4 zostali rodzicami! Kasia i Piotr po zakończeniu udziału w show, niechętnie rozmawiali z mediami na temat swojego życia prywatnego. Nie pochwalili się również informacją, że zostali rodzicami. Teraz jednak wszystko jest już jasne! Jak podaje se.pl, Kasia i Piotr są już rodzicami! Ponoć parze urodził się syn, który otrzymał imię Alex. Przypominamy, że po nagraniu świątecznego odcinka Piotr zdradził, że zaproponował Kasi ślub przed narodzinami dziecka, ale ona nie chciała. Piotr zapowiedział wtedy: Wiosną albo latem planujemy ślub. Myślimy, żeby połączyć to z chrzcinami.  Uprzedzę pytania czytelników: dziecko jest owocem naszej miłości. Jesteśmy dorośli i świadomi, więc nic nie wydarzyło się przez przypadek. Wierzyłem, że któregoś dnia spotkam tę właściwą kobietę i taka się stało. Warto było czekać. Jesteśmy tacy szczęśliwi. Program dużo zmienił w naszym życiu. Z z niecierpliwością czekamy aż w naszym domu dziecko. Wtedy wszystko nabierze nowego wymiaru - powiedział Piotr "Rewii".  Myślicie, że para wkrótce rzeczywiście zdecyduje się na ślub?   Zobacz:  "Rolnik szuka żony" wraca jesienią, a fani... wznoszą okrzyki rozczarowania! DLACZEGO?!  ...

Paweł i Małgosia z Rolnik szuka żony 4.
Mat. prasowe
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Małgosia i Paweł będą mieli dziecko! "Dostaliśmy piękny prezent, zostaniemy rodzicami"
Wspaniała wiadomość!

  Dziś ruszyła piąta edycja popularnego show TVP „Rolnik szuka żony”. Ale zanim Marta Manowska przedstawiła nowych uczestników, pokazała pary z poprzedniej edycji, którym się udało stworzyć szczęśliwy związek! Na pewno tworzą taki Paweł i Małgosia z 4. edycji „Rolnik szuka żony”, którzy zaręczyli się i ogłosili też przed kamerami wspaniałą wiadomość! Dostaliśmy piękny prezent, zostaniemy rodzicami - mówi Paweł w programie.   Zobacz też:  Marta Manowska zdradza plany Małgosi i Pawła! "Usłyszałam od nich wspaniałą nowinę"   To chyba uwięczenie naszych wszystkich marzeń, zostaniemy rodzicami - wtóruje mu Małgosia.   Mikołaj i Marta z "Rolnik szuka żony 4" planują ślub! Kolejna szczęśliwa para z poprzedniej edycji show to Mikołaj i Marta. Zaręczyli się i czekają z niecierpliwością na ślub, który - jak zdradzili - będzie za miesiąc! - To ten mężczyzna, ten jedyny dla mnie - mówi Marta. A Mikołaj odpowiada: - Marta jest wyjątkowa: spokojna, miła, przyjemna. Mam miłość i przyjaciela jednocześnie - mówi i widać, że jest szczęśliwy! Podkreśla, że warto było wystąpić w programie. - Spowodował, że ostatecznie znalazłem tą właściwą osobę.   Myślicie, że uczestnicy 5. edycji „Rolnik szuka żony” również znajdą swoją miłość?   Zobacz też:  Kasia i Piotr z "Rolnik szuka żony 4" zostali rodzicami! Historia ich miłości nie była łatwa...   Interesujesz się show "Rolnik szuka żony"? Zapraszamy na NASZĄ GRUPĘ na Facebooku.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner