Rolnik szuka żony Kasia i Piotr co im dał program Rolnik szuka żony Kasia i Piotr kiedy ślub? Rolnik szuka żony Kasia i Piotr kiedy ślub? Kasia i Piotrek w świątecznym odcinku Rolnik szuka żony
Rolnik szuka żony Kasia i Piotr co im dał program
Mat. prasowe
Pamiętacie?
1/4
Rolnik szuka żony Kasia i Piotr co im dał program
Mat. prasowe

 

Wielkie szczęście w rodzinie Kasia i Piotra! Uczestnicy 4. edycji programu "Rolnik szuka żony" zostali rodzicami. Na świecie pojawił się ich syn, któremu dali na imię Alex. Dumni rodzice starali się jednak utrzymać ten fakt w tajemnicy. Wszystko przez zamieszanie, jakie rozpętało się wokół ich związku. Pamiętacie, jak Piotr poznał Kasię? Dziewczyna nie od razu pojawiła się w programie "Rolnik szuka żony"! Zobaczcie naszą galerię i poznajcie historię ich miłości!

 

POLECAMY: "Rolnik szuka żony" wraca jesienią, a fani... wznoszą okrzyki rozczarowania! Dlaczego? WIEMY

2/4
Rolnik szuka żony Kasia i Piotr kiedy ślub?
Mat. prasowe

 

"Rolnik szuka żony 4": jak Piotr poznał Kasię?

 

Piotr zgłosił się do programu "Rolnik szuka żony", ponieważ szukał drugiej połówki. Coraz bardziej doskwierała mu samotność. Co ciekawe, rolnik zaprosił do swojego domu całkiem inne kandydatki. Kasia nie mogła bowiem dotrzeć na nagrania do programu, dlatego ostatecznie nie zobaczyliśmy jej w show TVP. Piotrek zapamiętał jednak śliczną brunetkę. Kasia wciąż utrzymywała z nim kontakt za pośrednictwem mediów społecznościowych. Piotr przez te wszystkie tygodnie uświadomił sobie, że w jego domu nie ma dziewczyny, z którą chciałby się związać na dłużej. Wtedy właśnie postanowił wprowadzić do programu Kasię...

3/4
Rolnik szuka żony Kasia i Piotr kiedy ślub?
Mat. prasowe

 

Jeszcze przed emisją finałowego odcinka w mediach pojawiła się informacja, że Kasia i Piotr zostaną rodzicami. Zakochani potwierdzili tę plotkę w świątecznym odcinku programu "Rolnik szuka żony". Choć niektórzy twierdzili, że rolnik związał się z Kasią tylko dlatego, że zaszła z nim w ciążę, on dementował te informacje. 

 

- Jesteśmy dorośli i świadomi, więc nic nie wydarzyło się przez przypadek. Wierzyłem, że któregoś dnia spotkam tę właściwą kobietę i tak się stało. Warto było czekać. Jesteśmy tacy szczęśliwi. Program dużo zmienił w naszym życiu. Z z niecierpliwością czekamy aż w naszym domu dziecko. Wtedy wszystko nabierze nowego wymiaru - zapewniał Piotr w rozmowie z "Rewią"

4/4
Kasia i Piotrek w świątecznym odcinku Rolnik szuka żony
Mat. prasowe

 

Szczęśliwym rodzicom składamy szczere gratulacje! :) 

Więcej na temat Rolnik szuka żony