Instagram
1/4
Instagram

 

Sara była uczestniczką 4. edycji programu "Rolnik szuka żony". Ta urocza blondynka starała się o względy Karola, który ostatecznie nie wybrał żadnej ze swoich kandydatek. Choć Sara nie znalazła szczęścia w programie, świetnie radzi sobie poza nim. Na jej Instagramie można podejrzeć, jak wygląda jej codzienne życie. Sara pokazuje tam również swoje mieszkanie. Jesteście ciekawi, jak wygląda dom bohaterki 4. edycji programu "Rolnik szuka żony"? Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Sara z "Rolnik szuka żony" spodziewa się dziecka?! W sieci pojawił się zaskakujący wpis

2/4
Instagram

 

Jak mieszka Sara z "Rolnik szuka żony 4"?

 

Sara na co dzień mieszka w Warszawie, gdzie pracuje i spotyka się z przyjaciółmi. Dziewczyna nadal utrzymuje kontakty z niektórymi osobami z programu "Rolnik szuka żony", w tym między innymi z Emilią. Sara chętnie chwali się w internecie ich wspólnymi zdjęciami. Na Instagramie dziewczyny można także podejrzeć, jak się urządziła w stolicy. Okazuje się, że w jej mieszkaniu króluje kolor różowy. Sara lubi także otaczać się przedmiotami, które przypominają jej dobre chwile. Nic więc dziwnego, że w jej mieszkaniu aż roi się od wspólnych zdjęć z przyjaciółmi oraz różnych innych bibelotów, które sprawiają, że jej dom jest naprawdę przytulny! Zgadzacie się z nami? 

 

Zobacz także: Zaskakujące wyznanie Sary po finale "Rolnika". Żałuje udziału w programie?

3/4
Instagram

 

Sara zgłosiła się do programu "Rolnik szuka żony", ponieważ zaintrygował ją Karol. Początkowo wydawało się nawet, że tych dwoje coś ciągnie do siebie. Karol porwał Sarę na namiętną randkę, podczas której skradł jej kilka całusów. Niestety, ta znajomość zakończyła się fiaskiem. Wszystko przez jeden mały incydent, który miał miejsce po jednej z imprez. Gdy Sara przewróciła się i stłukła sobie głowę, Karol nie pojechał z nią do szpitala. To dało do myślenia dziewczynie, która rano zrobiła rolnikowi awanturę. Karol poczuł się urażony i ostatecznie zrezygnował z dalszej znajomości z Sarą. Słusznie? 

4/4
Instagram

 

Jak wam się podoba mieszkanie Sary? Moglibyście tam zamieszkać? :) 

Więcej na temat Rolnik szuka żony