Ale wiadomość! Okazuje się, że Roksana Węgiel weźmie udział w uwielbianym przez widzów programie Telewizyjnej Dwójki. Według doniesień "Faktu" młoda wokalistka wystąpi w najnowszej edycji "Dance Dance Dance"! Roksana Węgiel rozpoczęła już treningi. Jak radzi sobie na parkiecie?

Reklama

Roksana Węgiel w "Dance Dance Dance"

Już wkrótce ruszy wiosenna ramówka TVP. Jak już wiemy, za kilka tygodni odbędzie się premiera najnowszej, trzeciej edycji "Dance Dance Dance". Według doniesień medialnych w programie najprawdopodobniej zobaczymy Damiana Kordasa, Małgorzatę Opczowską i Roberta El Gendy. Ostatnio "Fakt" donosił, że w tanecznym show pojawią się również Marta i Paweł z ostatniej edycji "Rolnik szuka żony"!

(...) Wcześniej łączyli życie na dwa domy, między wieś gdzie Dawid ma swoje gospodarstwo, a Warszawę skąd jest Marta. Teraz non stop są razem w stolicy, gdzie trenują do programu i to się okazało dobre dla ich związku. Poznali się jeszcze lepiej- zdradził informator dziennika.

Teraz okazuje się, że w trzeciej edycji pojawi się również Roksana Węgiel. Młoda wokalistka, która zachwyca swoim głosem teraz zaprezentuje swoje umiejętności taneczne. Według doniesień medialnych Roksana świetnie radzi sobie na treningach.

Produkcja programu jest zachwycona z angażu Roksany. Bardzo im na niej zależało. Ona ma wierne grono fanów, które na pewno ruszy przed telewizory i podniesie słupki oglądalności- powiedział informator "Faktu".

Będziecie oglądać trzecią edycję "Dance Dance Dance"? My z pewnością!

Zobacz także: Roxie Węgiel znowu szokuje! Najpierw zbyt dorosłe stylizacje a teraz...

Zobacz także

Roksana Węgiel wystąpi w "Dance Dance Dance".

Instagram

Młoda gwiazda wygra taneczne show?

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama