Roksana Węgiel
East News
TV-Show

Roksana Węgiel wystąpi w trzeciej edycji "Dance Dance Dance"! 

Gwiazdy trzeciej edycji "Dance Dance Dance"! Kto wystąpi w "Dance Dance Dance"? Lista gwiazd!

Ale wiadomość! Okazuje się, że Roksana Węgiel weźmie udział w uwielbianym przez widzów programie Telewizyjnej Dwójki. Według doniesień "Faktu" młoda wokalistka wystąpi w najnowszej edycji "Dance Dance Dance"! Roksana Węgiel rozpoczęła już treningi. Jak radzi sobie na parkiecie? 

"Dance Dance Dance": Który występ dla Roksany Węgiel był najtrudniejszy? "Przekroczyłam swoje bariery"

Roksana Węgiel w "Dance Dance Dance"

Już wkrótce ruszy wiosenna ramówka TVP. Jak już wiemy, za kilka tygodni odbędzie się premiera najnowszej, trzeciej edycji "Dance Dance Dance". Według doniesień medialnych w programie najprawdopodobniej zobaczymy Damiana Kordasa, Małgorzatę Opczowską i Roberta El Gendy. Ostatnio "Fakt" donosił, że w tanecznym show pojawią się również Marta i Paweł z ostatniej edycji "Rolnik szuka żony"!

(...) Wcześniej łączyli życie na dwa domy, między wieś gdzie Dawid ma swoje gospodarstwo, a Warszawę skąd jest Marta. Teraz non stop są razem w stolicy, gdzie trenują do programu i to się okazało dobre dla ich związku. Poznali się jeszcze lepiej- zdradził informator dziennika.

Teraz okazuje się, że w trzeciej edycji pojawi się również Roksana Węgiel. Młoda wokalistka, która zachwyca swoim głosem teraz zaprezentuje swoje umiejętności taneczne. Według doniesień medialnych Roksana świetnie radzi sobie na treningach.

Produkcja programu jest zachwycona z angażu Roksany. Bardzo im na niej zależało. Ona ma wierne grono fanów, które na pewno ruszy przed telewizory i podniesie słupki oglądalności- powiedział informator "Faktu".

Będziecie oglądać trzecią edycję "Dance Dance Dance"? My z pewnością! 

Zobacz także: Roxie Węgiel znowu szokuje! Najpierw zbyt dorosłe stylizacje a teraz... 

Roksana Węgiel wystąpi w "Dance Dance Dance".

Tak mieszka Roksana Węgiel
Instagram

Młoda gwiazda wygra taneczne show?

Roxie Węgiel z tortem
Instagram

 

Julia Wieniawa w marynarce w kratę
Newsy
Media podały nazwisko kolejnej uczestniczki "Tańca z Gwiazdami"! Julia Wieniawa będzie miała sporą konkurencję w show Polsatu!
Kto wystąpi w jedenastej edycji "Tańca z Gwiazdami"? W mediach pojawiło się nazwisko kolejnej uczestniczki tanecznego show!

Kto wystąpi w jedenastej edycji "Tańca z Gwiazdami"? W mediach pojawiło się nazwisko kolejnej uczestniczki tanecznego show! Która gwiazda będzie walczyć o Kryształową Kulę? Już wiosną ruszy najnowsza, jedenasta odsłona hitu Polsatu. W programie  zobaczymy m.in. Julię Wieniawę, Annę Karwan, Tomasza Oświecińskiego oraz Edytę Zając. Ostatnio okazało się, że swoje umiejętności taneczne zaprezentuje również Marcin Bosak, którego widzowie doskonale znają m.in. z serialu "M jak miłość"! Teraz okazuje się, że w jedenastej edycji "Tańca z Gwiazdami" wystąpi bardzo popularna wokalistka! Sylwia Lipka w "Tańcu z Gwiazdami"! Według doniesień "Faktu" kolejną uczestniczką jedenastej edycji "Tańca z Gwiazdami" została jedna z największych gwiazd młodego pokolenia, Sylwia Lipka! 24-letnia wokalistka i gwiazda internetu będzie największym zagrożeniem dla Julii Wieniawy? Sylwia bardzo ucieszyła się na tę propozycję, bo uwielbia tańczyć. Od lat prężnie działa muzycznie, więc umiejętności nabyte w programie będzie mogła wykorzystać podczas swoich przyszłych występów- zdradził informator Faktu. Według doniesień dziennika Sylwia Lipka jeszcze nie wie, który tancerz będzie jej partnerem w show Polsatu.  Czy uwielbiana przez fanów i internautów Sylwia Lipka ma szansę wygrać "Taniec z Gwiazdami"? Będziecie jej kibicować?  Zobacz także:   Wiemy, ile Julia Wieniawa dostanie za odcinek "Tańca z Gwiazdami"? To rekordowa stawka! Sylwia Lipka wystąpi w 11. edycji "Tańca z Gwiazdami". Młoda gwiazda wygra taneczne show Polsatu?  

Dance, dance, dance
Newsy
Jest pierwsza para, która wystąpi w "Dance, dance, dance"! Znacie ich z popularnego programu TVP!
Media podały nazwiska pierwszych uczestników drugiej edycji "Dance, dance, dance"! Kto wystąpi w tanecznym show?

Media podały nazwiska pierwszych uczestników drugiej edycji "Dance, dance, dance"! Kto wystąpi w tanecznym show? Pierwsza edycja "Dance, dance, dance" była prawdziwym hitem TVP. W show wystąpiła plejada gwiazd, a uczestników oceniali: Ida Nowakowska, Ewa Chodakowska i Robert Kupisz. Program wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski- co ciekawe, ostatnio portal wirtualnemedia.pl informował, że według nieoficjalnych doniesień to właśnie Adam razem z Marceliną Zawadzką poprowadzą kolejną odsłonę show. Teraz w mediach pojawiły się nazwiska pierwszej pary, która ma wystąpić w "Dance, dance, dance"!  Prowadzący "Pytanie na śniadanie" w tanecznym show? Kto wystąpi w drugiej edycji "Dance, dance, dance"? Według doniesień portalu plejada.pl będą to prowadzący "Pytanie na Śniadanie"! Okazuje się, że w show swoje umiejętności taneczne zaprezentuje Małgorzata Tomaszewska, która jakiś czas temu zastąpiła Monikę Zamachowską w "PnŚ". Małgorzata Tomaszewska ma wystąpić w parze z Aleksandrem Sikorą. Gwiazdy TVP do tej pory nie skometowali doniesień na swój temat, ale jakiś czas temu Aleksander Sikora pokazał na InstaStories nagranie z treningu na którym tańczył razem z koleżanką z programu "PnŚ". Przypominamy, że jakiś czas temu okazało się, że w drugiej edycji "Dance, dance, dance" nie pojawi się Ewa Chodakowska. Wciąż nie wiadomo, kto zastąpi trenerkę w show TVP, które ma wrócić na antenę już wiosną przyszłego roku.  Czekacie na drugą edycję "Dance, dance, dance"? Zobacz także:   Marta Manowska w 2. edycji "Dance, dance, dance"? Ma jeden warunek! Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora mają wystąpić w "Dance, dance, dance".  ...

Dance, dance, dance
Newsy
Prezes TVP zdradził, kiedy ruszy druga edycja "Dance, dance, dance"! Kto poprowadzi show?
Kiedy Telewizyjna Dwójka wyemituje drugą edycję "Dance, dance, dance" i kto ostatecznie poprowadzi taneczne show?

Kiedy Telewizyjna Dwójka wyemituje drugą edycję "Dance, dance, dance" i kto ostatecznie poprowadzi taneczne show? Jacek Kurski zdradził, kiedy ruszy hitowu program z udziałem gwiazd! Pierwszą edycję "Dance, dance, dance" zobaczyliśmy wiosną ubiegłego roku. Polacy pokochali nowy program i szybko okazało się, że władze TVP planują go kontynuować. Do tej pory nie wiadomo jednak było, kiedy taneczne show wróci na antenę. Teraz rąbkac tajemnicy uchylił prezes TVP! Jacek Kurski zdradził przy okazji, kto poprowadzi druga edycję "Dance, dance, dance". "Dance, dance, dance 2" w wiosennej ramówce TVP2 Okazuje się, że druga edycja "Dance, dance, dance" ruszy już wiosną. I chociaż od wielu miesięcy wszyscy zastanawiali się, kto poprowadzi taneczne show TVP, to Jacek Kurski w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl  zdradził, że gospodarzem "Dance, dance, dance" będzie tylko Tomasz Kammel! Okazuje się, że nie będzie drugiego prowadzącego.  Nie ma takiej potrzeby. Jeśli jest na scenie tak silna osobowość, jak Tomasz Kammel, „pociągnie” cały program. Szukamy za to kogoś na backstage Przypominamy, że premierową edycję "Dance, dance, dance" prowadzili Barbara Kurdej-Szatan oraz Tomasz Kammel.  Wciąż nie wiadomo również, kto będzie oceniał uczestników show TVP. Jakiś czas temu Ewa Chodakowska przyznała, że nie zobaczymy jej w drugiej edycji tanecznego hitu.  Zobacz także:   Jest pierwsza para, która wystąpi w "Dance, dance, dance"! Znacie ich z popularnego programu TVP! Tomasz Kammel poprowadzi drugą edycję "Dance, dance, dance". Przypominamy, że pierwszą edycję show wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski.  

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner