Marlena zakochana w Sewerynie Marlena zakochana w Sewerynie Adrian  z "Rolnik szuka żony" na randce Adrian  z "Rolnik szuka żony" na randce Adrian  z "Rolnik szuka żony" na randce
Relacja z randek w Rolnik szuka żony

Za nami kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony" i kolejne randki rolników! Jak wiemy, z show odeszła Diana, która po szczerej (?) rozmowie z Sewerynem stwierdziła, że nie chce więcej starać się o jego względy! Co na to Marlena? Jak wyglądały randki innych uczestników? Czy Ania i Jakub docierają się? Zobaczcie naszą relację z show!

Zobacz także: Elżbieta z "Rolnik szuka żony" wzięła ślub! Pokazała męża...

1/8
Marlena zakochana w Sewerynie

Przypomnijmy - Diana dowiedziała się, że Marlena i Seweryn mieli ze sobą kontakt telefoniczny. Okazało się, że to sama Marlena powiedziała o tym koleżance! 

Za dużo wczoraj wypiłyśmy, w sumie to było widać. I zaczął się Twój temat. I ona mówi mi, że ona myśli, że musieliśmy wcześniej coś pisać. Powiedziała, że nikomu nie powie, powiedziałam jej, że tak było - zdradziła Marlena.

Seweryn nie był zadowolony:

Co mam powiedzieć? Ch***wo wyszło na maksa, wyszedłem na głupka. 

2/8
Marlena zakochana w Sewerynie

Marlena ma żal do Diany, że zdradziła Sewerynowi ich sekret, mimo obietnic, że tego nie zrobi:

Mam żal do niej, bo ja na jej miejscu bym tego nie powiedziała, nie zrobiłabym komuś takiego świństwa. A świństwo zrobiłam też Sewerynowi, że to powiedziałam jej. Nie był do końca pewny, że mam zostać. Żałuję, że Seweryn mi odpisał - powiedziała z łzam w oczach. 

Na koniec stwierdziła, że zakochała się w rolniku i nie jest pewna ich przyszłości:

Zakochałam się i nie wiem czy nasze stosunki będą takie same. 

3/8
Adrian  z "Rolnik szuka żony" na randce

Co u Adriana? Rolnik najchętniej spędza czas ze wszystkimi kandydatkami na raz! Indywidualne randki chyba go peszą...

4/8
Adrian  z "Rolnik szuka żony" na randce

Rozmowa z Wioletą na początku ewidentnie się nie kleiła. Potem było ciut lepiej, choć temat zszedł na... horrory! Rolnik opowiadał uczestniczce o swoich wrażeniach z filmu "Egzorcyzmy Emily Rose". Ostatecznie uznał, że między nim a kobietą nie ma chemii...

Z Wiolą dobrze się rozmawia, miło spędza czas, ale nie ma iskry, która by wybuchła. Chyba nie będzie takiego przeskoku. Wiola chyba podobnie czuje. Nie ma tego flow, nie ma chemii. Zawsze ktoś jest pokrzywdzony. Nie wiem czy jej zrobię przykrość, czy nie.

Wioleta była innego zdania:

Raczej fajnie się gadało, rozmowa się kleiła, milo spędziłam czas.

5/8
Adrian  z "Rolnik szuka żony" na randce

Adrianowi bliżej do Ilony czy Agaty? Obie walczą o jego uwagę, choć czasami wygrywa Agata. Ilona nie ma z tego powodu żalu:

Nie przeszkadza mi, że Agata swoimi sposobami zbliża się do Adriana, ja sobie spokojnie na to patrzę. Nie mam pojęcia, co ma w głowie, co nim kieruje, nie wiem tego jeszcze - powiedziała kandydatka.

6/8
Sławek na randce

Sławomir wybrał się na randkę m.in. z Małgosią! Była zachwycona tym, że jest dość zachowawczy!

Sławomir: Jak bardzo Ci zależy? Na mnie? W skali 0-10? Tak na tą chwilę? Śmiało - ze mną trzeba szczerze.

Małgosia: Mocne 7! Nie było okazji, żeby tak intymnie pogadać. Za rękę byś mnie tutaj nie poprowadził?

Sławomir: To tak, to prawda...

Małgosia: Naprawdę? Nie dałbyś mi buziaka?

Sławomir: Jeżeli bym pewność miał, że to jest ten czas, to nie ma problemu…

Małgosia: Gdzie Ty się uchowałeś? (śmiech)

7/8
Sławek na randce

Potem zaprosił na spotkanie Natalię! Widać, że rolnikowi zależy na dziewczynie i coraz bardziej się przy niej otwiera, choć trudno mu patrzeć jej prosto w oczy! 

Szukam takiej kobiety, u której będę mógł liczyć na taki spokój jak przy Tobie. Bo to fenomen, że potrafisz spokojnie na to wszystko patrzeć. [...] Wiem, że jest przy tym doza szaleństwa. [...] Jak na mnie spojrzysz, to wymiękam.

Czyżby to u jej boku miał spędzić resztę życia? Jak myślicie?

8/8
Jakub i Ania na randce

A u Ani i Jakuba prawdziwa idylla! Wspólne randkowanie, praca, przejażdżki rowerowe, wypady do restauracji... Ich relacja idzie w doskonałym kierunku!

Jestem dość uparty, a ona robi ze mną to co chce - stwierdził Jakub, kiedy Ania namówiła go na rowery. A następnie dodał: Jak blisko jestem zakochania? Do zakochania jeden krok. Jestem bardzo szczęśliwy! - podsumował.

Komu kibicujecie najbardziej?

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony