Rafał z Rolnik szuka żony

Rafał z Rolnik szuka żony apeluje do fanek: "Nie szukam już żony. Jestem zakochany z wzajemnością"

Rafał z Rolnik szuka żony

Rafał z Rolnik szuka żony nie szuka już żony. Właśnie zaapelował od fanek, żeby go nie zaczepiały, nie pisały i dały mu żyć nie jako gwiazda telewizji, tylko zwykły człowiek. Co napisał Rafał?

Szanowne:* Nie szukam już żony, jestem zakochany z wzajemnością. Uszanujcie proszę moją prywatność, zaoszczędzicie mój czas na zerkanie na messendżera i pytania typu ,, jak Ci się układa po programie". A co jak się dowie Twój chłopak ?? Mam swoje życie i żyję, jak chcę. Nie będę zmieniał imienia i nazwiska na prywatnym profilu fb, bo ja to JA. Dalej ten sam człowiek, co sprzed roku. Byłem, wystąpiłem, nie znalazłem, dziękuję K.S. za szansę i doświadczenie. Na ulicy, pośmiejemy się, pogadamy o starych karabinach. Why not ? Ale tutaj nie. Dziękuję za zrozumienie. Cytując klasyka.... Thank You from the mountain. Liczę na wyrozumiałość. Dzisiaj był mega deszcz. Na spontanie wymyśliłem. Pojedziemy tam, gdzie kierunek wskaże Słońce. Jedź ze mną. Nie bój się nawet, gdy będzie padać. Pozbieram wszystkie krople i wrzucę je sobie za kołnierz. Obiecuje Ci Kochanie. Ze mną nie zmokniesz 😉Tyle w temacie. Pozdrawiam. Rafał Kowal - napisał na swoim Facebooku Rafał, który już oficjalnie nie szuka żony.

Rafał w programie związał się z Justyną. Pod koniec drugiego sezonu Rolnik szuka żony rozstał się z nią, by po programie znowu się z nią zejść jednak oboje po świętach Bożego Narodzenia stwierdzili, że zostaną tylko przyjaciółmi. Tuż potem okazało się, że Rafał Kowal ma nową dziewczynę, uczestniczkę innego show i jak teraz już publicznie deklaruje jest zakochany. Choć nic dziwnego, że ciągle dziewczyny zaczepiają Rafała, rolnik prowadzi w naszym plebiscycie na najbardziej lubianego rolnik w programie, co świadczy o jego popularności. Dobrze robi, że napisał taki wpis na swoim Facebooku?

 

Zobacz także: Rolnik szuka żony 3: Oto 8 rolników i 2 rolniczki, czyli kandydaci do programu! Kim są? ZDJĘCIA!

 

Rafał z Justyną w Rolnik szuka żony, próbowali, ale się nie udało.

Rafał z Rolnik szuka żony

 

Rafał ma teraz nową miłość.

Rafał Kowal i Oliwia Piórkowska na ślubie Agnieszki i Roberta
Facebook Rolnik szuka żony

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22