Hubert Urbański, Anita Werner
Materiały prasowe/ONS

W "Milionerach" padło zaskakujące pytanie o przeszłość Anity Werner! Idziemy o zakład, że tego nie wiedzieliście o gwieździe "Faktów"

Hubert Urbański, Anita Werner
Materiały prasowe/ONS

Reaktywowany teleturniej "Milionerzy" nie przestaje wzbudzać emocji! Show TVN jest prawdziwym hitem nie tylko ze względu na charyzmatycznego prowadzącego Huberta Urbańskiego czy szansę na wygranie ogromnych pieniędzy, ale również zaskakujące pytania. W "Milionerach" padały już pytania o Dodę, Małgorzatę Rozenek czy Jarosława Kaczyńskiego. Teraz przyszła pora na Anitę Werner! Idziemy o zakład, że nie znaliście tego wątku z przeszłości gwiazdy "Faktów".

 

Zobacz też: Wracają "Milionerzy"! A czy Ty miałbyś szansę na milion, gdyby pytano Cię o gwiazdy? TEST!

 

Pytanie o Anitę Werner w "Milionerach"

 

W "Milionerach" zapytano o początki kariery Anity Werner. Co ciekawe, prowadząca "Fakty" TVN swoją drogę zawodową rozpoczynała jako modelka i aktorka. Jako 17-latka Anita Werner zagrała w filmie Władysława Pasikowskiego. Tradycyjnie do pytania dołączone były cztery możliwe odpowiedzi. W której produkcji pojawiła się młodziutka Werner?

A. w "Psach"

B. w "Słodko gorzkim"

C. w "Reichu"

D. w "Pokłosiu"

Prawidłowa odpowiedź to oczywiście B, czyli w "Słodko gorzkim", gdzie Anita Werner wcieliła się w postać Pauliny Wrońskiej. Wiedzieliście o tym?

 

Polecamy: DODA I MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN W... "MILIONERACH". O CO MOŻE CHODZIĆ?

 

Anita Werner zaczynała swoją przygodę z mediami jako aktorka.

Anita Werner
ONS

Pytania w "Milionerach" nie przestają zaskakiwać!

Milionerzy - Hubert Urbański na planie show
TVN

Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47