Już na początku marca wystartuje długo wyczekiwana, nowa edycja "Tańca z gwiazdami". Już wiadomo, że w programie nastąpiło wiele zmian m.in. w składzie jury, a teraz wszystko wskazuje na to, że powoli będziemy poznawać uczestników nowej odsłony show. Produkcja tanecznego programu właśnie przedstawiła fanom pierwszego uczestnika. Jak się okazało, jest to uwielbiany aktor młodego pokolenia, Maciej Musiał!

Reklama

Maciej Musiał pierwszym uczestnikiem nowej edycji "Tańca z gwiazdami"

Nowa edycja "Tańca z gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami, a my już oficjalnie wiemy, że w nadchodzącej odsłonie show zobaczymy aż 12 par! Oceniać ich będzie nowe jury - Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak, Tomasz Jan Wygoda oraz Iwona Pavlović, która jako jedyna zachowała swoją posadę w programie ze "starego" składu jurorskiego. Od pewnego czasu nie brakuje również plotek na temat potencjalnych uczestników show, a teraz sama produkcja "Tańca z gwiazdami" postanowiła odsłonić karty i oficjalnie ujawniła pierwszego uczestnika nowej edycji programu. Jak się okazało, jest to Maciej Musiał!

Zobacz także: Izabela Janachowska odchodzi z „Tańca z gwiazdami”. „Teraz potrzebuję czasu i spokoju”

Maciej Musiał
Maciej Musiał AKPA/Baranowski

Informacja o uczestnictwie Macieja Musiała w nowej edycji "Tańca z gwiazdami" pojawiła się na oficjalnym Instagramie programu.

Wiemy, że czekaliście na tę informację długooo! W nowej edycji @tanieczgwiazdami na parkiecie zobaczycie @maciejmusial_official. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. Popularność zdobył dzięki roli Tomka w serialu Rodzinka.pl. Mogliście zobaczyć go również w roli Jaśka Meli w filmie „Mój biegun”. Witamy w programie
- czytamy w komunikacie produkcji

Fani "Tańca z gwiazdami" są zachwyceni udziałem Macieja Musiała w programie i już nie mogą się doczekać, aż zobaczą go na tanecznym parkiecie.

Zobacz także
Wow. Super. W końcu po długim czasie będzie edycja na wysokim poziomie
Nareszcie zobaczymy Maćka na parkiecie
W końcu gwiazda
Trzymam kciuki. Będzie pięknie
O super. Już wiem komu będę kibicować
- piszą zachwyceni fani
Reklama

Was też ucieszyła ta informacja?

Maciej Musiał
Maciej Musiał fot. Kurnikowski/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama