Zbigniew Wodecki w Tańcu z Gwiazdami
EastNews

Hołd dla Zbigniewa Wodeckiego w najbliższym "Tańcu z Gwiazdami". Jak uczczą jego pamięć?

Zbigniew Wodecki w Tańcu z Gwiazdami
EastNews

 

W najbliższym odcinku "Tańca z Gwiazdami" uczestnicy i jurorzy złożą hołd dla Zbigniewa Wodeckiego, który zmarł 22 maja 2017 roku. W półfinale show, trzy pary walczące o Kryształową Kulę, zatańczą do hitów artysty - długoletniego jurora programu. 

 

W programie usłyszmy największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego - „Zacznij od Bacha”, „Rzuć to wszystko co złe” i „Lubię wracać tam gdzie byłem”.

 

Zobacz: Najbardziej wzruszający moment na Fryderykach! Córka Wodeckiego odebrała nagrodę dla taty!

 

Zbigniew Wodecki był gościem specjalnym polsatowskiej edycji show. W 2015 roku w wielkim finale IV edycji, którą wygrali Ewelina Lisowska i Tomasz Barański, tak mówił o swoim powrocie do programu:

 

Przyjadę jak się przyjeżdża do szkoły, w której spędziło się kilka dobrych lat. Nie ukrywam, nie obejdzie się bez lekkiego wzruszenia. Jestem bardzo ciekaw i atmosfery i tego co się zmieniło, a co zostało po staremu. Cieszę się że zobaczę też moje „koleżeństwo – jurorostwo”, panią Beatę, Andrzeja Grabowskiego czy Iwonkę Pavlović, bo rzadko mamy okazję się spotkać - mówił. 

 

Zbigniew Wodecki był jurorem w "Tańcu z Gwiazdami", kiedy był jeszcze emitowany w TVN. Widzowie kochali go za poczucie humoru, uczestnicy - za życzliwość i zawsze wysokie noty! To naprawdę piękny gest ze strony produkcji! 

 

W walce o Kryształową Kulę i nagrodę pieniężną pozostały 3 pary: Popek i Janja Lesar, Katarzyna Dziurska i Tomek Barański i oraz Beata Tadla i Jan Kliment. Półfinał „Tańca z Gwiazdami” - 4 maja godzina 20.05. Będziecie oglądać?

 

Zobacz także: Pavlović pokazała w końcu jak tańczy! Jordan błysnęła... czymś więcej! Zobacz taniec jurorek "Tańca z Gwiazdami"

 

Zbigniew Wodecki w Tańcu z Gwiazdami
Polsat/WBF

Zbigniew Wodecki w Tańcu z Gwiazdami
Polsat/WBF

Zbigniew Wodecki w Tańcu z Gwiazdami
EastNews

 

Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55