Nowy sezon Policjantek i policjantów

Ruszyły zdjęcia do piątego sezonu "Policjantek i policjantów". Kiedy emisja pierwszego odcinka?

Nowy sezon Policjantek i policjantów

We Wrocławiu rozpoczęły się właśnie zdjęcia do nowej, piątej już serii odcinków „Policjantek i Policjantów”. Ekipa realizowanego przez ATM Grupę dla TV4 serialu przystąpiła do pracy na planie już tydzień po zakończeniu premierowej emisji czwartego sezonu.  

W nowych odcinkach, obok dobrze znanych widzom odtwórców głównych ról - Mariusza Węgłowskiego (Mikołaj), Magdy Malcharek (Ola), Wojciecha Sukiennika (Krzysiek), Anny Kukawskiej (Emilka), Przemysława Puchały (Jacek) i Igora Korusa (Mieszko) – wystąpią nowi aktorzy, którzy dołączą do stałej obsady m.in. Magdalena Wróbel i Honorata Witańska. 

Piątą serię  „Policjantek i Policjantów” widzowie obejrzą jesienią. Poprzednia, zakończona 1 czerwca, okazała się kolejnym potwierdzeniem rosnącej z sezonu na sezon oglądalności tej produkcji. Wiosną serial śledziło średnio 1,5 mln osób! W jednym z odcinków czwartej serii gościnnie wystąpiła nawet Katarzyna Cichopek, co uradowało jej fanów. W nowym sezonie z pewnością także nie zabraknie niespodzianek. Będziecie oglądać jesienną serię?

 

Zobacz: Wpadki na planie serialu "Policjantki i policjanci". Musicie to zobaczyć!​

 

Na jesieni ukaże się piąty sezon "Policjantek i policjantów"

Wpadki w serialu Policjanci i policjantki

 

Katarzyna Cichopek gościnnie na planie "Policjantek i policjantów"

Katarzyna Cichopek w czarnej koszulce

Więcej na temat policja
Przeładuj

Ania z "Hotelu Paradise" jest zadowolona z tego jak wypadła w programie? To naprawdę szczere wyznanie uczestniczki

zobacz 02:11