W całym kraju trwają strajki rolników, a o za tym idzie w wielu miejscach są utrudnienia na drodze. Protesty wspierają też uczestnicy programu "Rolnik szuka żony", a wśród nich Kamila Boś i Grzegorz Bardowski. Teraz okazuje się, że strajk rolników wspiera też Paweł Bodzianny, ale osobiście nie mógł wziąć w nim udziału. Co się wydarzyło?

Reklama

Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony" musiał zrezygnować z udziału w strajku. Co się stało?

Rolnicy wyjechali na ulice w całej Polsce, aby sprzeciwić się wprowadzaniu Zielonego Ładu oraz niekontrolowanemu napływowi towarów z Ukrainy. Strajk objął aż 260 miejsc, gdzie przewidziane zostały utrudnienia. Protesty wspiera większość uczestników hitowego programu Telewizji Polskiej "Rolnik szuka żony", a wśród nich Paweł Bodzianny, który na co dzień hoduje szkockie krowy. Farmer nie mógł dołączyć do strajku na ulicach, bo zatrzymały go w domu ważne sprawy. Chodzi ciężarną Martę Paszkin, która w każdej chwili może zacząć rodzić:

Do protestów, niestety, nie mogę się dzisiaj przyłączyć, ze względu na żonę, która w każdej chwili może zacząć rodzić i będę musiał jechać z nią do szpitala
wyznał Paweł Bodzianny w rozmowie z Plejadą.
Marta Paszkin i Paweł Bodzianny spodziewają się drugiego dziecka,
Instagram @marta_paszkin

Zobacz także: Fani martwią się o ciężarną Anię z "Rolnika". Od razu zareagowała

Paweł Bodzianny dodał, że mimo swojej nieobecności na strajku wspiera rolników obecnych i zaangażowanych w protest.

W pełni popieram i solidaryzuje się ze strajkującymi
dodał rolnik.
Reklama

Tym razem jednak sytuacja rodzinna zaważyła i Paweł Bodzianny został z rodziną. Rolnik razem z Martą Paszkin wspólnie wychowują dwójkę dzieci: Stefanię i Adasia, który przyszedł na świat w 2022 roku, a teraz para oczekuje narodzin córeczki.

Zobacz także
Ogólnopolski protest rolników
fot. Czarek Sokolowski/Associated Press/East News
Marta Paszkin z Rolnik szuka żony 7 pokazała kuchnię w swoim nowym domu
scena z: Marta Paszkin, Paweł Bodzianny, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA Piętka Mieszko/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama