Łukasz Agata i Paulina z Rolnika, Rolnik Szuka Żony
Instagram

Agata Rusak i Paulina Rykała to uczestniczki piątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Dziewczyny do randkowego reality show TVP1 zgłosiły się dla Łukasza Sędrowskiego, który urzekł je swoją charyzmą i wyglądem. Niestety, udział w programie nie zakończył się dobrze zarówno dla jednej, jak i drugiej bohaterki. Choć w ostatnich odcinkach Łukasz oświadczył się Agacie i wyznał jej miłość, dziś Rusak, tak jak i Rykała, szuka miłości! Ich Instagramowe wpisy chwytają za serce! Zobaczcie, o czym marzą Agata i Paulina! 

1/4
Agata Rusak z Rolnika
Instagram

Agata Rusak z "Rolnika" jest gotowa na miłość?

To właśnie Agacie Rusak w programie "Rolnik szuka żony" udało się zdobyć serce Łukasza. Zakochany rolnik oświadczył się ukochanej na wizji. Niestety, ta miłość nie przetrwała próby czasu. Dziś Agata próbuje sobie ułożyć życie na nowo. Ostatnio leczyła złamane serce na Mazurach, szczegółowo opisując swój urlop na Instagramie.

"Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym". Urlopu ciąg dalszy 🙂🙃😉😎🌞 - podpisała fotografię z sercem Agata.

2/4
Agata Rusak z Rolnika
Instagram

Sentencja bardzo poruszyła fanów Agaty. Internauci w komentarzach życzyli szczęścia byłej narzeczonej Łukasza. Jednak złamane serce wciąż doskwiera Rusak... 

Niewiedza odbiera czasem człowiekowi rozum. Dziękuję za te rady. Człowiek po takich doświadczeniach chciałby ostrzec innych. Powodzenia i pozdrowienia dla wszystkich rolników szukających miłości a nie czegoś innego 🙂 - napisała Agata na Instagramie. 

3/4
Paulina kandydatka Łukasza
Instagram

Miłości w sieci szuka też inna kandydatka do serca Łukasza, Paulina Rykała. Uczestniczka do rolnika przyjechała specjalnie z Hagi. Niestety, odpadła z programu w bardzo niemiłych okolicznościach!

Zobacz także: "Jesteś słabym facetem i wybierasz słabe kobiety" Kłótnia Pauliny i Łukasza w finale "Rolnik szuka żony"! 

Dziś Paulina stara się nie oglądać za siebie. W sieci pochwaliła się zdjęciami z 30. urodzin. Czy Rykała, tak jak Rusak, zapomniała już u rolniku? Wszystko wskazuje na to, że tak! 

30 lat minęło jak jeden dzień 🎂❤️ dosłownie!!! Obiecałam sobie że 30sty rok mojego życia będzie wyjątkowy... Powoli już zaczynam realizować swoje cele... I od dziś zaczynam odliczanie 365 dni by osiągnąć to czego chcę, bo chcieć to móc!!! 😉 Niech moc będzie ze mną 💪❤️ Życzę sobie samej przede wszystkim zdrowia i miłości... Na resztę marzeń zapracuję 🤗😘😘 #birthdaygirl #30 #gymgirl #love#happiness - napisała Paulina.

4/4
Łukasz z "Rolnik szuka żony" na imprezie
Instagram

Czy Łukasz Sędrowski czuje się winny tego, że złamał serca uczestniczkom? W sieci można znaleźć jego zdjęcia z imprez, na których nie wygląda na załamanego! Łukasz nie wraca do przeszłości i świetnie radzi sobie w życiu. Myślicie, że niedługo przedstawi nam nową ukochaną?

Wszystkim życzymy spełnienia marzeń i dużo miłości!