Oliwia i Maciek w programie "Love Island" Oliwia Miśkiewicz z "Love Island" Oliwia i Maciek z "Love Island" Oliwia i Maciek z "Love Island" poza programem
Oliwia i Maciek z "Love Island"
Instagram

Maciek i Oliwia to para, która budziła najwięcej emocji w programie "Love Island". To właśnie oni jako pierwsi wyznali sobie miłość. Jednak również oni najczęściej kłócili się na wyspie. Okazuje się, że po programie nie jest lepiej. Ostatnio Maciej i Oliwia znowu dość mocno się pokłócili i to na oczach swoich obserwatorów na Instagramie! Tylko nam dziewczyna zdradziła, o co tak naprawdę poszło! Zobaczcie poniżej!

1/5
Oliwia i Maciek w programie "Love Island"
Instagram

Oliwia i Maciek z "Love Island" rozstaną się?

Maciek w programie nie ukrywał, że jest bardzo zazdrosny o Oliwię. To było głównym powodem, dla którego para często się kłóciła. Chłopak nie mógł pogodzić się między innymi z tym, że jego ukochana publikuje na Instagramie zdjęcia, na których odkrywa sporą część swojego ponętnego ciała. Oliwia z kolei uważała, że jest to normalne, ponieważ na tym poniekąd polega jej praca w modelingu. Między nimi dochodziło przez to do ostrych konfliktów.

Zobacz także: Jak wygląda mieszkanie Oliwii z "Love Island"? Jej sypialnia to prawdziwy pokój księżniczki!

2/5

Początkowo po programie para dogadywała się bez problemu. Odwiedzili nawet swoje rodziny i spotkali się z Mariettą i Frankiem, których poznali w show. Teraz jednak nad ich związkiem pojawiły się czarne chmury. Być może wynika to z faktu, że Oliwia musiała wrócić do Londynu, gdzie mieszka na co dzień. Dziewczyna opublikowała na Instagramie post, w którym napisała, że musi dzielić swoją miłość między różne miejsca. 

Nigdy nie będziesz ponownie całkowicie w domu, ponieważ część twojego serca zawsze będzie gdzie indziej. To jest cena, jaką płacisz za bogactwo miłości i poznawania ludzi w więcej niż jednym miejscu - można było przeczytać we wpisie. 

Pod jej wpisem pojawiły się dziwne komentarze Maćka, które chwilę później skasował. 

No taka prawda. Przez miłość mogłaś być rozdarta między Polską a Londynem czy Stanami za jakiś czas. Ja już się nie dam w ch*ja robić - napisał wyraźnie zdenerwowany Maciek. 

Jak zareagowała na to Oliwia? Zobaczcie poniżej!

3/5
Oliwia Miśkiewicz z "Love Island"
Instagram

Oliwia Miśkiewicz w rozmowie z Party.pl nie ukrywa, że bardzo zabolało ją zachowanie jej ukochanego.

Nie pokłóciliśmy się przez komentarze, pokłóciliśmy się jak zwykle przez Maćka zazdrość i brak pewności siebie. Napisał komentarz z głupoty i upublicznił to, że się kłócimy. Wtedy rozpętała się cała afera, pełno wiadomości od osób nam przychylnych, jak i tych, którzy rozpowiadają plotki na mój temat. Zostawiłam to, żeby sam zobaczył, co się może stać, gdy coś robi zamiast najpierw pomyśleć - wyznała nam Oliwia. 

Dziewczyna nie ukrywa również, że nie wybaczy szybko swojemu partnerowi...

Po aferze w willi obiecaliśmy sobie, że cały świat może być przeciwko nam, a my stoimy za sobą murem. Wczoraj tak się nie stało, więc jeszcze trochę minie, zanim się pogodzimy - przyznaje gwiazda "Love Island".

Jak całą sytuację komentuje Maciek? Zobaczcie, co nam powiedział!

4/5
Oliwia i Maciek z "Love Island"
Instagram

Maciek bardzo przejął się całą sytuacją i wydaje się, że wyciągnął wnioski ze swojego zachowania.

Uczę się powoli bycia osobą publiczną. Po wczorajszym dniu już wiem, że muszę dwa razy pomyśleć, zanim coś napiszę. Skomentowałem Oliwce zdjęcie, wątpiąc w jej intencje. Totalnie bez sensu, ale najgorsze, że dałem się sprowokować fikcyjnym kontom i wdałem się z nimi w dyskusję - przyznaje Maciek w rozmowie z Party.pl.

Przy okazji gwiazdor "Love Island" wyznał, jak wiele znaczy dla niego ukochana.

Nie poznałem nigdy tak szczerej kobiety, jak ona, wiem o niej wszystko! Widzę, że jej na mnie zależy, ale czasami, jak czytam te głupoty, to się we mnie gotuje - wyznaje Maciek. 

5/5
Oliwia i Maciek z "Love Island" poza programem
Instagram

Trzymamy mocno kciuki za Oliwkę i Maćka i mamy nadzieję, że to tylko chwilowy kryzys. Wy również życzycie im dobrze?

 

Więcej na temat Love Island