Agnieszka Woźniak-Starak, Damian Michałowski
ONS

"Wyspa przetrwania" już jesienią w Polsacie! Zagrozi hitowemu show TVN "Azja Express"?

Agnieszka Woźniak-Starak, Damian Michałowski
ONS

Już jesienią na antenie Polsatu pojawi się nowy program "Wyspa przetrwania". Show będzie nowością w jesiennej ramówce stacji. Na miejsce nagrania reality show wybrano egzotyczne plenery Fidżi. Uczestnicy programu poddawani będą ekstremalnym zadaniom, w których będą musieli wykazać się intelektem, sprytem, wytrwałością oraz umiejętnością pracy w grupie. Na zwycięzcę czekają duże pieniądze. Show poprowadzi dziennikarz Radia Zet Damian Michałowski. Program już teraz zapowiada się na wielki hit! Kiedy premiera?

 

Zobacz też: Jesienią rusza nowe show Polsatu "Wyspa przetrwania". Na czym będzie polegać i kto je poprowadzi?

 

Kiedy emisja "Wyspy przetrwania"?

Zdjęcia do programu "Wyspa przetrwania" już zakońćzono. Pozostało jedynie nagranie finałowego odcinka, który powstanie już w Polsce - informuje portal Wirtualnemedia.pl. Na razie jest znana dokładna data premiery programu. Według nieoficjalnych informacji portalu, "Wyspa przetrwania" będzie nadawana w piątkowe wieczory około godziny 20:00. Show zastąpi "Taniec z Gwiazdami", którego nie zobaczymy w jesiennej ramówce Polsatu.

Czy "Wyspa przetrwania" zagrozi hitowemu programowi TVN "Azja Express"? Oba programy powstawały w egzotycznych miejscach, a ich uczestnicy będą walczyć z trudnymi zadaniami. Jednak w przypadku "Azji Express" w programie udział wzięli celebryci. Premiera "Azji Express" zaplanowana jest na 6 września. Program będzie emitowany w środy o 21:30. Zatem wielbiciele tego typu programów nie będą musieli wybierać pomiędzy "Wyspą przetrwania, a "Azją Express". 

 

Polecamy: Czy walka z nienawiścią w sieci jest możliwa? Tak z hejtem radzi sobie Agnieszka Woźniak-Starak

 

Jesienią premiera nowego show Polsatu "Wyspa przetrwania".

Wyspa przetrwania
Materiały prasowe

 

Program poprowadzi Damian Michałowski.

Prowadzący nowy program Polsatu

 

Show Polsatu zagrozi "Azji Express"? Druga edycja programu rusza już we wrześniu.

Agnieszka Woźniak-Starak
East News

Więcej na temat TVN Polsat Azja Express
Przeładuj

Trendy na wiosnę 2020 w pigułce. Oto 5 największych hitów, które będziemy nosić tej wiosny

zobacz 01:14