Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Norbi odpadł z TzG
ONS
TV-Show

Z OSTATNIEJ CHWILI: Z "Tańca z gwiazdami" odpadł Norbi! Kto okazał się najlepszy?

Jak zawsze nie zabrakło emocji

Za nami trzeci odcinek "Tańca z Gwiazdami". Jak zawsze nie brakowało emocji, a wszystkie pary dały z siebie wszystko. Po intensywnych treningach pod okiem trenerów dało się zauważyć postępy w technice i ruchach uczestników show. Jak to zazwyczaj bywa jedni poradzili sobie lepiej, inni nieco gorzej, o czym się już przekonaliśmy w poprzednich dwóch odcinkach. Przypomnijmy: Marcin Najman odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Kto okazał się najlepszy?

Dzisiejszy odcinek rozpoczął się od tańca Anny Głogowskiej i towarzyszącej jej grupy tanecznej. Później zatańczyło się 10 par, które zaprezentowały sceny filmowe opowiedziane językiem tańca. Oto tabela ocen:
Julia Pogrebińska i Rafał Maserak -  39 punktów
Tatiana Okupnik i Tomasz Barański - 37 punktów
Sylwia Juszczak  i Kamil Kuroczko - 31 punktów
Ada Fijał i Krzysztof Hulboj - 30 punktów
Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawlewa - 30 punktów
Łukasz Garlicki i Magda Soszyńska Michno -  29 punktów
Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska - 27 punktów
Kamila Szczawińska i Robert Kochanek - 27 punktów
Ewa Kasprzyk i Jan Kliment - 25 punktów
Norbi i Nina Tyrka - 20 punktów
Po zsumowaniu głosów jury i publiczności z programem musieli pożegnać się Norbi i Nina Tyrka!

Zobacz: Dramat Tomka Barańskiego. Tabloid odkrył prawdę o jego ciężkiej chorobie
Wszystkie pary "Tańca z Gwiazdami":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Iwan Komarenko, Camasutra, Norbi, Radosław Liszewski
East News
Newsy
Gwiazdy disco polo na jednej imprezie. Znacie je? ZDJĘCIA
Gwiazdy disco polo na jednej imprezie. Znacie je? ZDJĘCIA
Marcin Najman odpadł z Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Najman odpadł z Tańca z Gwiazdami. Kto okazał się najlepszy?
Nie brakowało emocji

Za nami drugi odcinek " Tańca z Gwiazdami ". Już na samym początku widzów czekała wielka niespodzianka. W roli jurora pojawił się znany polski projektant, który zastąpił nieobecnego Michała Malitowskiego. Przypomnijmy: Malitowski nie pojawił się dziś w Tańcu z Gwiazdami! Zastąpił go inny gwiazdor Program rozpoczął się od tańca Anny Głogowskiej i Krzysztofa Ibisza. Później przyszedł czas na pokaz 11 tanecznych par, ktore zaprezentowały się w tańcach klasycznych i latynoamerykańskich. Oto tabela ocen: Tatiana Okupnik i Tomasz Barański - 40 punktów Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawlewa -  37 punktów Julia Pogrebińska i Rafał Maserak - 36 punktów Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska - 35 punktów Sylwia Juszczak  i Kamil Kuroczko - 31 punktów Kamila Szczawińska i Robert Kochanek - 31 punktów Łukasz Garlicki i Magda Soszyńska Michno - 28 punktów Ewa Kasprzyk i Jan Kliment - 27 punktów Ada Fijał i Krzysztof Hulboj - 27 punktów Norbi i Nina Tyrka - 27 punktów Marcin Najman i Hanna Żudziewicz -  26 punktów Po zsumowaniu głosów jury i publiczności z programem musieli pożegnać się: Marcin Najman i Hania Żudziewicz. Zobacz: Dramat Tomka Barańskiego. Tabloid odkrył prawdę o jego ciężkiej chorobie Pierwszy odcinek Tańca z Gwiazdami:

Rafał Maślak odpadł z Tańca z Gwiazdami
Polsat
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Z "TzG" odpadły dwie pary: Rafał Maślak oraz...
Zaskakująca decyzja?

W zeszłym tygodniu z " Tańcem z Gwiazdami " nie pożegnała się żadna para. Nastąpiła za to wymiana partnerów tanecznych, dzięki temu w show mogliśmy oglądać m.in. Anię Wyszkoni z Rafałem Maserakiem czy Agnieszkę Sienkiewicz ze Stefano Terrazzino. Przypomnijmy:  Nietypowe pary w "Tzg". Tak wyglądał szósty odcinek show   W dzisiejszym odcinku wszystko wróciło do normy. Mogliśmy zobaczyć żywiołowego jive''a w wykonaniu Marceliny Zawadzkiej czy energetyczną cha-chę Rafała Maślaka. Dużo emocji wzbudził taniec współczesny Ani Wyszkoni i Jana Klimenta , dla których zaśpiewał gość niespodzianka - Piotr Cugowski. Gwiazdą wieczoru była Ewa Farna . Tuż po jej występie zobaczyliśmy w wykonaniu wszystkich par maraton rock''n''rolla. Sędziowie po kolei eliminowali duety przyznając im od 1 dla najsłabszej do 7 punktów dla najlepszych. Pojedynek wygrał Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz.  Klasyfikacja jurorów po pierwszym tańcu:  Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak (jive) - 37 punktów +6 = 43 Anna Wyszkoni i Jan Kliment (taniec współczesny) - 37 punktów + 4= 41 Mateusz Banasiuk i Hania Żudziewicz (walc wiedeński) - 33 punkty +7= 40 Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino (quickstep) - 31 punktów +5 = 36 Marcin Miller i Nina Tyrka (pasodoble) -  29 punktów  + 3= 32 Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska (cha-cha) - 28 punktów +1= 29 Jan Mela i Magda Soszyńska Michno (tango argentyńskie) - 24 punkty + 2 = 26 Z programem pożegnały się aż dwie pary: Marcin Miller i Nina Tyrka oraz Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska.  Zobacz:  Nowa dieta Sienkiewicz już przynosi efekty. Zachwyciła figurą w Tańcu z Gwiazdami   Ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami":

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner