Nikola Furman z "Top Model"
Mat. prasowe/x-news

Nikola Furman z "Top Model" opowiedziała o swojej chorej siostrze. Jest lepiej?

Nikola Furman z "Top Model"
Mat. prasowe/x-news

Nikola Furman była uczestniczką obecnej edycji "Top Model". 16-latka zachwyciła jurorów swoją urodą i naturalnością. Niektórzy uważali, że jest to faworytka tej edycji. Niestety, w pewnym momencie Nikola Furman oznajmiła, że odchodzi z "Top Model". Plotkowano, że 16-latka zaszła w ciążę. Szybko jednak okazało się, że jej decyzja spowodowana jest poważną chorobą młodszej siostry.

Jak wygląda teraz życie Nikoli Furman i jej rodziny? Nastolatka odwiedziła "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała między innymi o postępach w leczeniu jej siostry.

Nikola Furman w "Dzień Dobry TVN"

Nikola Furman bardzo dobrze radziła sobie w programie. Co więcej, nawiązała nawet przyjaźnie. Nikola zbliżyła się do Michała Gały, z którym lubiła spędzać czas. W jednym z odcinków wydarzyło się jednak coś niepokojącego. Nikola Furman straciła przytomność, a na planie musieli interweniować ratownicy medyczni. Po tym zdarzeniu 16-latka oznajmiła, że odchodzi z "Top Model".

W mediach bardzo szybko pojawiły się plotki, według których dziewczyna zrezygnowała, ponieważ zaszła w ciążę. Nikola zdementowała te informacje w rozmowie z Party.pl. Oprócz tego na swoim Instastories opowiedziała o kulisach swojej decyzji. Okazało się, że nie tylko jej stan zdrowia zmusił ją do rezygnacji z show. Nikola Furman wyjawiła również, że podczas trwania programu dowiedziała się, że jej 3-letnia siostra choruje na nowotwór. 

Kochani mówiłam wam o dwóch powodach mojej rezygnacji z programu. Pierwsza to powody zdrowotne, a druga to ciężka choroba mojej 3-letniej siostrzyczki. Wraz z fundacją TipTop rozpoczynamy akcję "Ratujemy Amelkę". Bardzo was proszę o udostępnienia linka do zbiorki i wsparcie naszej walki o moją siostrzyczkę Amelkę.😔❤❤ - prosiła niedawno swoich fanów Nikola.

Teraz 16-latka zagościła w "Dzień Dobry TVN". Dziewczyna opowiedziała, jak wygląda jej życie po odejściu z programu. Okazuje się, że walka o jej siostrę wciąż trwa. 

Miałam wątpliwości, czy zrezygnować, czy nie, bo taka szansa zdarza się rzadko. Dla mnie najważniejsza jest rodzina. Cieszę się, że jestem z bliskimi. Ale nasze życie zmieniło się o 180 stopni - mówiła w programie śniadaniowym Nikola.

Mama dziewczyny większość czasu spędza z 3-letnią Amelką w Instytucie Matki i Dziecka, gdzie mała jest leczona. Czy w takiej sytuacji Nikola bierze w ogóle pod uwagę powrót do modelingu? 

Życie pokaże. Myślałam o powrocie, bo udział w show dał mi dużą możliwość wbić się w ten świat. Rozważam pójście do nowej edycji - zdradziła nastolatka.

Trzymamy za nią kciuki!

Nikola wciąż walczy o życie i zdrowie swojej młodszej siostry

Mamy nadzieję, że Nikola wróci jeszcze do modelingu!

Nikola Furman z
Instagram

 

Więcej na temat Top Model
Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36