Nyle DiMarco Nyle DiMarco, Peta Murgatroy Nyle DiMarco Nyle DiMarco Nyle DiMarco
Nyle DiMarco
ONS/Screen YouTube
1/8
Nyle DiMarco
ONS/Screen YouTube

Iwona Cichosz wygra "Taniec z Gwiazdami"? Miss Świat Głuchych 2016 jest niekwestionowaną faworytką czytelników portalu Party.pl. W naszym plebiscycie uzyskała aż 67% głosów. Czy głuchoniema modelka sięgnie po Kryształową Kulę w finale tanecznego show? Dowiemy się już w piątkowy wieczór. Wiele wskazuje na to, że może się tak zdarzyć. Nie będzie jednak pierwszą niesłyszącą laureatką "Tańca z Gwiazdami" na świecie.

 

Zobacz też: "Nie mogę uwierzyć..." Iwona Cichosz będzie pierwszą głuchoniemą, która wygra "Taniec z Gwiazdami"? Wzruszający wpis

 

Nyle DiMarco to amerykański model, który wygrał "Taniec z Gwiazdami" w maju 2016 roku. Nie był to jego jedyny sukces w programie rozrywkowym! Zobaczcie przystojnego modela!

 

Polecamy: „Najważniejsze to być z kimś, kto mnie pokocha taką, jaka jestem”. EKSLUZYWNA SESJA Iwony Cichosz

2/8
Nyle DiMarco, Peta Murgatroy
ONS

Nyle DiMarco brał udział w amerykańskiej edycji "Tańca z Gwiazdami" w 2016 roku. Jego taneczną partnerką była Peta Murgatroyd. Para zachwyciła jury i widzów programu, co doprowadziło ich do zwycięstwa. Model i tancerka byli prawdziwą sensacją. Żeby porozumiewać się w tańcu, opracowali specjalny system uścisków i znaków, którymi się komunikowali. W finale show zatańczyli do piosenki "Sound of silence" Disturbed, co zapewniło im Kryształową Kulę.

3/8
Nyle DiMarco
ONS

Nyle DiMarco ma na swoim koncie jeszcze jedno spektakularne zwycięstwo w programie telewizyjnym. Zanim wygrał "Taniec z Gwiazdami", był już zwycięzcą amerykańskiej wersji programu "Top Model". Wygrał go jako pierwszy niesłyszący.

4/8
Nyle DiMarco
East News

Nyle DiMarco nie słyszy od urodzenia. Nie słyszą również jego rodzice i dziadkowie. Model doskonale posługuje się językiem migowym i... świetnie tańczy! Zobacz jego finałowy występ w amerykańskim "Tańcu z Gwiazdami".

 

5/8
Nyle DiMarco
East News
6/8
Nyle DiMarco
East News
7/8
Nyle DiMarco
East News
8/8
Stefano Terrazzino w białej koszuli