Michał Danilczuk jest partnerem tanecznym Maffashion, która rozkwita w "Tańcu z Gwiazdami". Nie jest tajemnicą, że tancerz zyskał popularność podczas poprzedniej edycji tanecznego show, w której stworzył pierwszą w historii programu parę jednopłciową z Jackiem Jelonkiem. Michał Danilczuk poza tańcem uwielbia siłownię, czego efekty można zauważyć na jego zdjęciach na Instagramie. Teraz tancerz zaskoczył wszystkich kolejny raz!

Reklama

Michał Danilczuk wystąpi w uwielbianym programie Polsatu

Michał Danilczuk jest świetnym tancerzem oraz trenerem. Udowodnił to m.in. wygrywając popularny program "The Greatest Dancer", w którym występował wraz z ówczesną dziewczyną. Teraz swoje umiejętności pokazuje w każdą niedzielę podczas programu "Taniec z Gwiazdami", w którym towarzyszy Maffashion.

Para świetnie sobie radzi na parkiecie, ale Michał postanowił zaskoczyć wszystkich czymś nowym! Mało osób wie, że jest to jego wielka pasja. Michał Danilczuk już we wtorek wystąpi w "Ninja Warrior Polska"!

To jego drugie podejście, więc tancerz na pewno ma nadzieję na zdobycie buzzera. Co ciekawe, brat Michała - Paweł, również spróbuje swoich sił na najtrudniejszym torze w Polsce. Który z braci okaże się lepszy?

Zobacz także

Tancerze w powszechnej opinii często uchodzą za delikatne osoby, jednak Michał udowadnia, że można łączyć delikatność z dużą siłą. Mamy nadzieję, że w "Ninja Warrior" zaprezentuje się równie dobrze, jak robi to w "Tańcu z Gwiazdami".

Danilczuk w Ninja Warrior
mat. pras

Kibicujecie Michałowi i Maffashion w "Tańcu z Gwiazdami"?

Reklama

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami" ma poważne kłopoty? Takiej afery jeszcze nie było. "Zasługujecie na bojkot"

Danilczuk w Ninja Warrior
mat. pras
Maffashion i Michał Danilczuk w Tańcu z Gwiazdami
VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama