Niektórzy uczestnicy "Rolnik szuka żony" cieszą się ogromną popularnością po programie, do tego grona z pewnością należy Nicola, która chętnie dzieli się swoim życiem na Instagramie. Ostatnio uczestniczka show zdecydowała się na popularny zabieg z medycyny estetycznej — powiększenie ust. Od razu pochwaliła się efektem, ale zdania internautów są podzielone.

Reklama

Nicola z "Rolnika" powiększyła usta

Nicola z 10. edycji "Rolnik szuka żony" nie daje o sobie zapomnieć i wciąż zaskakuje fanów na swoim Instagramie. Uczestniczka show nie znalazła miłości w programie, ale skradła serca widzów, którzy są z nią do dziś. Ostatnio Nicola z "Rolnika" świętowała urodziny w gronie najbliższych, co chętnie zrelacjonowała. Na imprezie nie zabrakło jej przyjaciółki i również byłej uczestniczki show Ewy. Po świętowaniu 23-latka zdecydowała się na zmianę swojego wyglądu.

Nicola z Rolnik szuka żony
Instagram @nicolagaw

Na Instagramie Nicoli z "Rolnik szuka żony" pojawił się filmik, na którym widzimy, jak udaje się ona do specjalisty w celu powiększenia sobie ust. Uczestniczka show zawsze miała ochotę to zrobić, ale miała pewne obawy, które okazały się zupełnie niepotrzebne.

Zrobiłam to ! Odważyłam się i powiększyłam usta. Muszę przyznać, że dość mocno się stresowałam… Najbardziej bałam się bólu, ale niepotrzebnie, bo wbrew wielu opiniom nie bolało wcale tak bardzo. Przed zabiegiem omówiłyśmy moje oczekiwania i wątpliwości. Chciałam, aby efekt był bardzo naturalny i taki udało się uzyskać. Jestem bardzo zadowolona. Czeka mnie jeszcze zabieg na wywinięcie górnej wargi także obserwujcie
— napisała Nicola.

Nowa rolka podzieliła internautów — jedni stwierdzili, że zmiana jest jak najbardziej na plus, a drudzy, że była ona niepotrzebna.

Piękne są !! Są delikatne. Niepotrzebnie Pani pokazuje na insta, bo kobiety są okrutne i pewnie chciałyby też i dlatego te hejty!
Jesteś tak ładna naturalnie, że nie potrzebujesz ŻADNYCH sztucznych upiększaczy
Pięknie wyglądasz i super, że się w nich dobrze czujesz, bo to najważniejsze. Rób co chcesz, nie co inni mówią — to Twoje życie i Twoje ciało, o którym możesz sama decydować
— piszą internauci.

A wy co sądzicie o zmianie Nicoli z "Rolnik szuka żony"?

Zobacz także

Zobacz także: Sara z "Rolnika" zaskakuje zmianami w życiu i wyznaje: "Pociąg to mój drugi dom"

Nicola z Rolnik szuka żony
Instagram/nicolagaw
Reklama

Nicola z Rolnik szuka żony
Instagram @nicolagaw
Reklama
Reklama
Reklama