Natalia Gulkowska z Top Model wzięła ślub
x-news

Uczestniczka "Top Model" wzięła ślub! Po programie było o niej bardzo głośno! Mamy zdjęcia

Natalia Gulkowska z Top Model wzięła ślub
x-news

Natalia Gulkowska, uczestniczka piątej edycji "Top Model" w TVN wzięła ślub! Na swoim Instagramie pokazała kilka zdjęć z uroczystości, ale również piękną suknię ślubną. Kto został jej mężem? Zobaczcie zdjęcia poniżej! 

Natalia Gulkowska z "Top Model" wzięła ślub! 

Natalię poznaliśmy w piątej edycji popularnego show (brali w niej udział m.in. Karolina Gilon, Radek Pestka, Jakob Kosel czy Karolina Pisarek). Od razu wzbudzała spore kontrowersje, bowiem jako 20-latka została mamą Franka. To właśnie z jego powodu niedoszła modelka zrezygnowała z programu - tęsknota za chłopcem okazała się silniejsza. 

duża cześć z Was jest na pewno rozgoryczona moją decyzja, inna ją szanuje, sa tez pewnie i tacy którym przykro, a kolejna jest właśnie w drodze na imprezę celebrującą koniec mojego udziału w programie- a każdej z tych grup z osobna bardzo dziękuje za wspólne emocje przy programie Top Model- programie, który mimo wszystko dał mi bardzo wiele, pomógł na każdej płaszczyźnie rozwoju osobistego, a dzięki któremu ten pierwszy krok w świat modelingu zrobiłam z pełną parą. Nie zmarnuję tego, tak jak pisałam przy okazji poprzedniego,  zeszłotygodniowego komentarza. Nie dla każdego jest reality show, nie dla każdego tez modeling - przy tym drugim mam zamiar pozostać na dłużej 😊 pozostaje mi spróbować Was przekonać, ze program jest programem - rządzi się swoimi prawami a także zachęcić Was do wspólnego kibicowania pozostałym uczestnikom - pisała tuż po programie, tłumacząc się ze swojej decyzji. 

O Natalii znów jest teraz głośniej, bowiem uczestniczka programu wyszła za mąż za długoletniego partnera, Tomasza. Na Instagramie pokazała kilka zdjęć, jedno z nich skomentowała sama Joanna Krupa!

piękna! - napisała gwiazda.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#wyszlamzamazzarazwracam

Post udostępniony przez Natalia Gulkowska (@nataliagulkowska)

 

Za suknię Natalii odpowiadała projektantka Agnieszka Światły, która prywatnie jest szwagierką Gulkowskiej. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#szwagierki❤ @agnieszkaswiatly Dziękuję za Piękną suknię!

Post udostępniony przez Natalia Gulkowska (@nataliagulkowska)

Natalia i jej mąż prezentowali się znakomicie podczas uroczystości. 

 

 

 

 

Więcej na temat Top Model Natalia Gulkowska
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55