Katarzyna Dowbor
East News
TV-Show

"Nasz nowy dom": Katarzyna Dowbor zdradza tajemnicę programu. Chodzi o decyzje o remoncie. Czar prysł? 

Zaskakujące wyznanie gwiazdy Polsatu! Katarzyna Dowbor uchyliła rąbka tajemnicy w sprawie programu

Kto decyduje o tym, czyj dom wyremontuje ekipa "Naszego nowego domu" i jakie warunki muszą spełniać rodziny, które poznajemy w programie? Katarzyna Dowbor w najnowszym wywiadzie odpowiedziała na pytania, które z pewnością zadaje sobie wiele widzów hitu Polsatu. Prowadząca "Nasz nowy dom" w rozmowie z "Dziennikiem Łódzkim" zdradziła kulisy programu!

Rusza nowy sezon "Nasz nowy dom"! Komu Katarzyna Dowbor i jej ekipa znów odmienią życie?

Jakich domów nie remontuje ekipa "Naszego nowego domu"?

"Nasz nowy dom" już od kilku lat jest jednym z największych hitów Polsatu. Premiera programu odbyła się we wrześniu 2013 roku i od samego początku prowadzi go Katarzyna Dowbor. Do tej pory ekipa hitu Polsatu wyremontowała już ponad 200 domów, ale- jak sama prowadząca przyznaje- pomocy potrzebuje jeszcze wiele rodzin. 

Katarzyna Dowbor w wywiadzie dla "Dziennika Łódzkiego" zdradziła, kto decyduje o tym, czy dom danej rodziny zostanie wyremontowany. To wcale nie prowadząca podejmuje tak ważną decyzję!

Często są to budynki, które się do tego nie nadają. Jedyne co można zrobić, to je zburzyć. W komisji, która jedzie do rodziny, jest szef ekipy budowlanej. Musi potwierdzić, że dom można remontować, choć potem wychodzą w trakcie różne rzeczy... Poza tym rodzina musi mieć uregulowane sprawy własnościowe. Nie możemy remontować domu gminie czy kwaterunkowi. Nie mamy bowiem pewności, czy taki dom lub mieszkanie zostanie przy rodzinie- przyznała gwiazda Polsatu.

Prowadząca "Nasz nowy dom" zdradziła przy okazji, jakich domów nie mogą wyremontować i jakie warunki musi spełnić rodzina, której chcą pomóc. 

Musimy też sprawdzić, czy w takim domu nie ma alkoholu czy innej patologii. Trudno remontować rodzinie, która to wszystko zaprzepaści. Wiadomo, że choroba alkoholowa jest straszna. Ale ludzie nią dotknięci nie panują nad sobą. Nie stać nas też, by remontować 300-metrowe domy. Każdy metr ściany to koszty. Jeśli dom jest ogromny, to nie jesteśmy w stanie go wyremontować. Mamy określony budżet. Gdybyśmy zaczęli remont takiego wielkiego domu, to pieniędzy wystarczyłoby na ocieplenie, ściany, a na meble by już zabrakło- Katarzyna Dowbor zdradziła w rozmowie z "Dziennikiem Łódzkim".

Katarzyna Dowbor zapewniła przy okazji, że remont każdego domu czy mieszkania naprawdę trwa tylko pięć dni.

Oglądacie "Nasz nowy dom"? 

Zobacz także: "Nasz nowy dom": Pani Justyna ponad rok temu zmarła na nowotwór. Co dziś dzieje się z jej córkami?

Katarzyna Dowbor zdradziła, kto i co decyduje o tym, który dom zostanie wyremontowany w programie "Nasz nowy dom".

Katarzyna Dowbor o śmierci uczestnika Nasz Nowy Dom
East News

Do tej pory ekipa programu "Nasz nowy dom" wyremontowała już ponad 200 domów. 

Nasz nowy dom - Katarzyna Dowbor z uczestnikami programu
Mat. prasowe

 

Katarzyna Dowbor
East News
Newsy
Katarzyna Dowbor i producenci programu "Nasz nowy dom" chcą pomóc pani Beacie, która straciła dom w pożarze. To będzie ogromne wyzwanie
Katarzyna Dowbor i producenci programu "Nasz nowy dom" chcą pomóc pani Beacie, która straciła dom w pożarze. To będzie ogromne wyzwanie

Pani Beata i jej dwóch synów byli bohaterami programu "Nasz nowy dom". Niestety w wyniku pożaru, który powstał na skutek podpalenia, ta wspaniała rodzina straciła dach nad głową. Na tą tragedię nie pozostali obojętni producenci programu "Nasz nowy dom" oraz jego prowadząca, Katarzyna Dowbor . Jak wyznała prezenterka w rozmowie z portalem plotek.pl, cała ekipa bardzo chce pomóc pani Beacie i jej dzieciom. Podjęli już ku temu pierwsze kroki. Sprawdźcie szczegóły.  Zobacz także:  Spłonął dom bohaterki programu "Nasz nowy dom"! Pani Beata i jej dwóch synów stracili dach nad głową Katarzyna Dowbor i producenci programu "Nasz nowy dom" chcą pomóc pani Beacie, która straciła dom w pożarze. Podjęli już pierwsze kroki Ogromna tragedia, która dotknęła panią Beatę i jej synów, wstrząsnęła całą Polską. Dom tej rodziny, który został wyremontowany w 2017 roku przez ekipę programu "Nasz nowy dom" został podpalony przez znajomego, który przychodził pomagać kobiecie w przydomowych pracach. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty - przyznał się do winy. Niestety w wyniku tej tragedii rodzina straciła cały dobytek życia. Dom nie nadaje się już do remontu - spłonął doszczętnie.  Prowadząca program "Nasz nowy dom", Katarzyna Dowbor, kilka dni temu zamieściła wpis na Instagramie, w którym obiecała, że nie zostawi tej rodziny w potrzebie. Teraz w rozmowie z portalem plotek.pl prezenterka przyznała, że stacja Polsat i producenci programu już podjęli pierwsze kroki, aby pomóc pani Beacie i jej synom. To będzie jednak ogromne wyzwanie, bowiem dom trzeba przecież wybudować na nowo, a nie tylko wyremontować.  To jest jeszcze dosyć świeża sprawa i my pewnych decyzji nie możemy...

Katarzyna Dowbor o śmierci uczestnika Nasz Nowy Dom
East News
TV-Show
"Nasz nowy dom": Katarzyna Dowbor zobaczyła zrujnowany dom i odmówiła remontu! Takiego finału nie spodziewał się chyba nikt!
Dom bohaterów programu był w tak fatalnym stanie, że ekipa nie mogła nic zrobić. Nie uwierzycie, jakie rozwiązanie znalazła Katarzyna Dowbor!

Takiego zwrotu akcji w programie "Nasz nowy dom" chyba jeszcze nie było! W jednym z ostatnich odcinków hitu Polsatu doszło do naprawdę zaskakującej sytuacji. Katarzyna Dowbor, która przyjechała zobaczyć zrujnowany dom bohaterów powiedziała, że jej ekipa nie jest w stanie go wyremontować! Prowadząca "Nasz nowy dom" nie pozostawila jednak nikogo bez pomocy i wpadła na zaskakujący pomysł. Sprawdźcie, co wydarzyło się w programie i zobaczycie zdjęcia! Katarzyna Dowbor zaskoczyła w "Naszym nowym domu" Katarzyna Dowbor i jej ekipa już od kilku lat pomaga osobom potrzebującym i remontuje ich domy i mieszkania. Dzięki programowi "Nasz nowy dom" wiele rodzin mogło zapomnieć o problemach związanych  brakiem łazienki, wody czy ogrzewania. Ostatnio Katarzyna Dowbor odwiedziła pana Grzegorza, który po śmierci żony samotnie wychowuje syna Kubę.  Mama chłopca zmarła jakiś czas temu na raka płuc i od tego czasu pan Grzegorz jest jedynym opiekunem Kuby, a życie rodziny całkowicie się zmieniło. Pan Grzegorz stracił większość źródeł dochodu, a tymczasem stary drewniany dom, w którym mieszkali, z roku na rok wymagał coraz większych nakładów. Drobne naprawy, które pan Grzegorz był w stanie wykonać sam, już nie wystarczały. W końcu doszło do sytuacji, w której stan budynku zagrażał życiu domowników i cała rodzina musiała się wyprowadzić- czytamy na Facebooku. Niestety, szybko okazało się, że drewniany dom pana Grzegorza jest w okropnym stanie. Katarzyna Dowbor, która zazwyczaj przekazuje bohaterom radosne wiadomości, tym razem przyznała, że jej ekipa nie będzie w stanie wyremontować tak zrujnowanego domu... Prowadząca "Nasz nowy dom" nie pozostawiła jednak nikogo bez pomocy- szybko się okazało, że na podwórku stoi stara, murowana stodoła i...

Katarzyna Dowbor pożegnała czworonożnego przyjaciela
TRICOLORS/East News
TV-Show
"Nasz nowy dom": Spłonął dom wyremontowany przez ekipę Katarzyny Dowbor! Rodziny nie stać na remont
Cztery lata temu pan Zenon, jego żona Bogusława i wnusia Patrycja, dzięki programowi "Nasz Nowy Dom" zyskali wreszcie wygodne miejsce do życia. Niestety, nie na długo. Pożar domu strawił dwa tygodnie temu ścianę i dach budynku.

Cztery lata temu rodzina z Wąwolnicy niedaleko Lublina przeżywała jeden z piękniejszych dni w życiu. Ekipa programu „Nasz nowy Dom” z Katarzyną Dowbor na czele oddała im do użytku pięknie wyremontowany dom. Zanim to nastąpiło, wszyscy żyli w przedsionku i jednym pokoju. Nie mieli nawet bieżącej wody. Jak przypomina Fakt.pl, pani Bogusława z mężem Zenonem są rodziną zastępczą pięcioletniej wówczas wnuczki. Ojciec Patrycji był w szpitalu, a matka ją porzuciła. Tymczasem dziadek, pan Zenon z powodu stanu zdrowia nie pracował. Ich los odmienił program "Nasz Nowy Dom"- w domu zyskali łazienkę, a nawet dziecięcy pokój.  – Bardzo dobrze pamiętam i babcię i dziadka i małą. Ten dom był super zrobiony, bo to było maleństwo, 20 parę metrów. Nasz architekt zrobił z tego cacuszko, bo się okazało, że tam zmieściło się wszystko łącznie z pokoikiem dla małej i miejscem dla dziadków i fajną kuchnią – mówi w Fakcie prowadząca "Nasz Nowy Dom" Katarzyna Dowbor. Pożar domu wyremontowanego w "Nasz nowy dom" Szczęście nie trwało jednak długo... 23 marca w budynku w centrum Wąwolnicy wybuchł pożar. Na szczęście w domu nikogo nie było. – Żona była w pracy, wnuczka w szkole, a ja pracowałem na zewnątrz. W pewnym momencie zobaczyłem dym, na miejsce dojeżdżały kolejne wozy straży pożarnej – mówi w Fakcie Zenon Pękala. Jego żona do dziś nie może wyjść z szoku.  Zobacz także :  "Nasz Nowy Dom": Spłonął dom uczestniczki, a ekipa programu nie może pomóc! Jest komentarz Katarzyny Dowbor! Według relacji tabloidu, by dostać się do źródła ognia, straży musieli wyciąć fragment ściany i dachu. Akcja gaśnicza trwała 3 godziny. Straty oszacowano na około 60 tys. zł! Niestety, dom nie był ubezpieczony. A...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik