Party Stories
Dance Dance Dance - zawieszono nagrania
Waldemar Kompała / TVP
TV-Show

Nagrania do "Dance Dance Dance" zawieszone przez koronawirusa! Co dalej z programem!? 

Dance Dance Dance zawieszony. Czy program znika z anteny? Wiemy co dalej z Dance Dance Dance.

Nagrania do "Dance Dance Dance" zawieszone ze względu na pandemię koronawirusa w Polsce! Czy program zniknie z anteny podobnie jak "Taniec z Gwiazdami"? Jest zaskakująca decyzja producentów! Poznajcie szczegóły!

"Dance Dance Dance": Który występ dla Roksany Węgiel był najtrudniejszy? "Przekroczyłam swoje bariery"

"Dance Dance Dance" nie znika z anteny! 

Ze względu na bezpieczeństwo i wytyczne ministerstwa zdrowia w związku z pandemią koronawirusa w Polsce odwołano imprezy masowe, zamknięto szkoły, kina, teatry itd itp. Również producenci największych programów telewizyjnych oraz seriali podjęli decyzję o zawieszeniu nagrań kolejnych odcinków. Taki los spotkał m.in. "Taniec z Gwiazdami", który wróci do telewizji, ale jesienią. Co z programem "Dance Dance Dance", który nie jest emitowany na żywo? Nagrania zostały zawieszone, ale show na razie nie zniknie z anteny. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym:

Telewizja Polska wyemituje zrealizowane w ubiegłych tygodniach odcinki według poniższego harmonogramu:

21.03.2020, godzina 20:00 - emisja Duetów z czwartego odcinka 

28.03.2020, godzina 20:00 - emisja Solówek z czwartego odcinka 

04.04.2020, godzina 20:00 - emisja Duetów z piątego odcinka 

11.04.2020, godzina 20:00 - emisja Solówek z piątego odcinka

Dodatkowo w każdą sobotę widzowie będą mogli zobaczyć specjalne odcinki „Dance Dance Dance The Best Off” będące podsumowaniem tanecznych zmagań uczestników drugiej edycji tanecznego show TVP2. Na razie nie wiadomo, kiedy zdjęcia zostaną wznowione. 
 

Przypomnijmy - w show walczą 4 pary. Do jakich teledysków zatańczą w przyszłym odcinku, w sobotę o 20 w TVP 2?

Pamela i Mateusz - I'm So Excited (The Pointer Sisters)

Rafał i Przemek - Marilyn Monroe (Pharrell Williams)

Ania i Mateusz - Beat It (Michael Jackson) 

Rafał i Krzysiek - Party Rock Anthem (LMFAO ft. Lauren Bennett, GoonRock)

Czekacie? My bardzo!

W show tańczy m.in. Anna Karczmarczyk z przyjacielem, Mateuszem! 

Dance Dance Dance - zawieszono nagrania
Waldemar Kompała / TVP

Na parkiecie coraz lepiej radzi sobie duet FitLovers!

Dance Dance Dance - zawieszono nagrania
Waldemar Kompała / TVP

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Natasza Młudzik / Arsen Petrovych / TVP
Newsy
"Dance Dance Dance": Bracia Jonkisz o rywalizacji z Fit Lovers: "My trenujemy zawodowo!"

Bracia Jonkisz, Rafał i Krzysztof, radzą sobie w programie "Dance Dance Dance" coraz lepiej. Obaj uwielbiają sport i są niezwykle sprawni fizycznie - trenują akrobatykę zawodowo. Ich sprawność fizyczną można porównać do sprawności pary Fit Lovers, dla których sport jest również sposobem na życie, jak i pracą. Czy bracia Jonkisz czują, że to właśnie Pamela i Mateusz są dla nich największą konkurencją? Jak oceniają ich taniec i podejście do programu? Posłuchajcie, czy to właśnie ich obawiają się najbardziej! Zobacz także:  Ostre słowa Anny Muchy, łzy i wielkie emocje w "Dance Dance Dance" 2. Który duet okazał się najlepszy? Fit Lovers w "Dance Dance Dance" mogą pochwalić się swoją sprawnością. Co o parze sądzą bracia Jonkisz?

Dance Dance Dance - plebiscyt na ulubioną parę show
Newsy
"Dance Dance Dance" Głosuj na ulubioną parę w naszym plebiscycie!

"Dance Dance Dance" to prawdziwy hit TVP2. Druga edycja tanecznego show cieszy się bardzo dużą popularnością. Już po pierwszych odcinkach jurorzy mają na oku kilku faworytów - są to aktorzy znający się z planu "M jak miłość" Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański, oraz Anna Karczmarczyk i jej taneczny partner Mateusz Łapka. Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku z show pożegnała się Kasia Stankiewicz z siostrą , co oznacza że w "Dance Dance Dance" zostało już tylko pięć par. Kto z nich ma waszym zdaniem największą szansę na wygraną? Zobacz także:  Kasia Stankiewicz ucieszyła się, że odpadła z "Dance, Dance, Dance"! Reakcja Muchy ostra jak zawsze: "Nie kumam...” Oto pięć par w "Dance Dance Dance" , które walczą o zwycięstwo: 1. Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka 2. Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora 3. Rafał Jonkisz z bratem Krzysztofem 4. Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański 5. Duet Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz Kto waszym zdaniem, powinien wygrać "Dance Dance Dance"? Głosujcie w naszym plebiscycie! Zobacz także:  Anna Mucha do Kasi Sienkiewicz: Czy jesteś mimozą pozbawioną temperamentu? Konflikt w "Dance dance dance"!?

Anna Karczmarczyk w Dance Dance Dance
Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
Newsy
Uczestnikom "Dance Dance Dance" puszczają nerwy! Podczas treningów padły ostre słowa!
Przygotowania do najnowszego odcinka "Dance Dance Dance" przerosły uczestników show!

Przygotowania do najnowszego odcinka "Dance Dance Dance" przerosły uczestników show! Podczas ostrych trenigów gwiazdom puściły nerwy- padły mocne słowa i przekleństwa! Kto miał już dość nauki skomplikowanych układów choreograficznych?  - Jestem zestresowany, czuję się dziwnie ze sobą. Nie zatańczę tego układu. Nie ma takiej szansy... - wyznał podczas treningów zestresowany Mateusz Janusz z Fit Lovers, który w sobotnim odcinku zatańczy m.in. do utworu „They Don’t Care About Us” z repertuaru Michaela Jacksona.  - Zrobiłem krok wstecz. Kompletnie nie pamiętam kolejności - mówił zdezorientowany Aleksander Sikora. Zobaczcie sami, jak wyglądały przygotowania uczestników do programu! Przypominamy, że kolejny odcinek "Dance Dance Dance" zostanie wyemitownay już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 oczywiście na antenie TVP2.   Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Co dalej z "Tańcem z Gwiazdami" i innymi programami Polsatu?! Zapadła ważna decyzja!  Jak na treningach radzili sobie Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner