Party Stories
Koronawirus w Polsce
East News
Newsy

Koronawirus w Polsce: stacje zawieszają produkcję kolejnych seriali i programów!

Stacje telewizyjne zareagowały na niepokojące informacje dotyczące koronawirusa i zawiesiły prace na planach wielu seriali i programów.

Stacje telewizyjne zareagowały na informacje dotyczące koronawirusa i zawiesiły prace na planach wielu seriali i programów. Zaledwie kilka dni temu, w piątek 13 marca podczas emisji "Tańca z Gwiazdami" prowadzący przekazali, że władze Polsatu podjęły decyzję o zawieszeniu show i przełożeniu go na jesień. Szybko okazało się, że również produkcja nowych odcinków programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zostaje wstrzymana.

W związku z niepokojącymi doniesieniami dotyczącymi koronawirusa zostają zawieszone również prace na planach hitowych seriali TVP, TVN i Polsatu.

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Co ze specjalnym odcinkiem "Sanatorium miłości"?

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, stacje telewizyjne wstrzymały pracę na planach takich seriali jak: "Klan", "Korona królów", "Komisarz Alex" czy "Leśniczówka" w TVP - "M jak miłość" i "Barwy szczęścia" mają zaplanowaną wcześniej przerwę w zdjęciach. Okazuje się również, że wstrzymane zostały również prace nad specjalnym odcinkiem "Sanatorium miłości"!

Telewizja Polska z troski o bezpieczeństwo i dobro aktorów podjęła decyzję o zawieszeniu na dwa tygodnie zdjęć do realizowanych przez siebie seriali. Przełożone zostały również zdjęcia do specjalnego odcinka „Sanatorium Miłości”- w rozmowie z wirtualnemedia.pl zdradziła Agnieszka Lenart. 

Polsat z kolei zawiesił nagrania nowych odcinków "Pierwszej miłości", "Policjantek i policjantów", "Sprawiedliwych- Wydziału Kryminalnego" i " Świętego". Jak już wiemy wstrzymano również nagrania "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oraz przeniesiono na jesień jedenastą edycję "Tańca z Gwiazdami".

Władze TVN również zareagowały na wydarzenia związane z koronawirusem. Zawieszone zostały zdjęcia m.in. do "Na Wspólnej" i "19 +". Co ciekawe, na głównej antenie TVN do 29 marca zaplanowana jest również emisja programów: "Wstajesz i wiesz", "Fakty po południu" oraz "Uwaga! Koronawirus".

Zobacz także: Aktor "M jak miłość" przeszedł test na koronawirusa! Zdradził, jak wygląda badanie i wytknął poważne błędy!

Władze TVN zawiesiły prace na planie m.in. serialu "Na Wspólnej".

Ewa Gawryluk i Kuba Wesołowski na planie serialu Na Wspólnej
x-news

Polsat z kolei zawiesił m.in. "Taniec z Gwiazdami". Show wróci na antenę dopiero jesienią.

Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz w Tańcu z Gwiazdami
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Księżna Kate i królowa Elżbieta razem
EastNews
Newsy
Księżna Kate i królowa Elżbieta II cierpią na tę samą chorobę! O co chodzi?

Mogłoby się wydawać, że członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej mają bajkowe życie, bowiem mieszkają w pałacach, mają służbę i nie muszą martwić się o pieniądze. Nie do końca tak jest... Zarówno królowa Elżbieta II , jak i jej dzieci i wnukowie muszą przestrzegać zasad protokołu, wykonywać liczne obowiązki, odbywać po kilkanaście podróży w ciągu roku i uważać na każdy swój krok. I przede wszystkim zawsze być do dyspozycji! Księżna Kate przez wszystkie swoje ciąże była bardzo aktywna, choć nie zawsze dobrze się czuła. Teraz też często zdarza się, że Kate źle się poczuje, ale nie rezygnuje ze swoich obowiązków. Ostatnio podczas urodzin królowej Elżbiety II zrobiło jej się słabo i odczuwała mdłości, ale nie zrezygnowała z udziału w uroczystości. Co takiego stało się Kate? Okazuje się, że żona księcia Williama cierpi na tę samą chorobę, co królowa Elżbieta II. O co chodzi? Zobacz także:   Książę William próbował w ostatniej chwili odwołać swój ślub z księżną Kate? Zaskakujące informacje!       Tanie noclegi na całym świecie! Wybierz najlepszą opcję dla Ciebie na stronie Booking.com wyprzedaże .  

Włodek i Marysia "Na Wspólnej"
East News
Newsy
Nie będzie nowych odcinków "Na Wspólnej" w wakacje! Kiedy aktorzy wrócą na plan serialu? Wiemy! 
Nie będzie nowych odcinków "Na wspólnej" w wakacje! To koniec serialu?! Kiedy powrót na plan?

Kiedy TVN wyemituje premierowe odcinku "Na Wspólnej"? Władze stacji podjęły już decyzję w sprawie uwielbianego przez widzów serialu! Do tej pory w wakacje fani mogli oglądać nowe odcinki hitu, ale czy w tym roku również tak będzie? W związku z pandemią koronawirusa prace na planach wielu seriali i programów zostały zawieszone już kilka tygodni temu. Ostatnio jedna z gwiazd "Na Wspólnej" w rozmowie z "Faktem" przyznała, że firma produkująca serial rozwiązała umowy z aktorami. Czy teraz, kiedy rząd łagodzi wprowadzone wcześniej ograniczenia, aktorzy będą mogli wrócić do pracy i powstaną nowe odcinki serialu? Gwiazdy wkrótce wrócą na plan "Na Wspólnej"? Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl "Na Wspólnej" będzie emitowane do 28 maja i niestety w nadchodzące wakacje fani nie zobaczą nowych premierowych odcinków serialu! Okazuje się, że nowy sezon produkcji będziemy mogli zobaczyć dopiero we wrześniu. Portal dowiedział się, że aktorzy najprawdopodobniej w czerwcu wrócą na plan serialu! Prace nad scenariuszami nowych odcinków trwają nieprzerwanie. Niebawem wracamy na plan zdjęciowy - w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl przyznał Tomasz Karpiński, producent serialu. Czy w nowym sezonie "Na Wspólnej" zobaczymy wszystkie gwiazdy serialu? Przypominamy, że kiedy Sylwia Gliwa w rozmowie z "Faktem" poinformowała o wypowiedzeniu pracy, przedstawiciel stacji zapewniał, że w produkcji mają być kontynuowane wszystkie wątki. (...) Serial „Na Wspólnej” od lat cieszy się ogromną sympatią widzów, dlatego chcemy wrócić do realizacji nowych odcinków najszybciej, jak tylko będzie to możliwe. Po powrocie na plan zamierzamy kontynuować wszystkie wątki - w...

Natalia Szroeder w czerwonej marynarce, Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz w czerni na planie Tańca z Gwiazdami
East News
Newsy
Polsat nie będzie nagrywać nowych odcinków wielkiego show! Stacja podjęła decyzję w sprawie programu!
Jest decyzja Polsatu!

Władze Polsatu podjęły decyzję w sprawie " The Four. Bitwa o sławę "! Okazuje się, że ze względu na pandemię koronawirusa stacja zdecydowała, że nagrania zaplanowanych odcinków talent-show muszą zostać odwołane. Widzowie zobaczą jedynie nagrane wcześniej odcinki programu prowadzonego przez Natalię Szroeder. A co z finałem? Wiemy! Polsat skraca "The Four. Bitwa o sławę" W związku z pandemią koronawirusa stacje telewizyjne już w połowie marca zawiesiły produkcje wielu seriali i programów. Władze Polsatu zdecydowały, że odwołują nagrania nowych odcinków takich hitów jak: "Taniec z Gwiazdami", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oraz właśnie "The Four. Bitwa o sławę". Nowe talent -show z Natalią Szroeder w roli prowadzącej oraz z z Natalią Nykiel, Kubą Badachem i Igorem Herbutem w jury, miało być hitem wiosennej ramówki Polsatu. Niestety, przez koronawirusa show musiało zniknąć z anteny. Teraz władze Polsatu poinformowały o dalszych losach programu. Z ogromną przykrością informujemy, że ze względu na pandemię Covid 19 zmuszeni byliśmy przerwać nagrania do kolejnych odcinków "The four. Bitwa o sławę". Harmonogram produkcji zakładał nagrania programu w terminie luty - kwiecień. Nagraliśmy połowę serii, czyli cztery z ośmiu planowanych odcinków i wybuchła pandemia. Obecnie nie możemy wrócić do studia na dawnych zasadach, a w tym programie zgodnie z formatem niezbędna jest blisko 500-osobowa publiczność, która za pomocą telefonów z aplikacją decyduje o losach uczestników programu, wyłonionych przez jury. Bez jej czynnego udziału, nie można dokończyć nagrań show. Dlatego w trosce o bezpieczeństwo gwiazd, uczestników, osób pracujących przy tworzeniu show oraz zgromadzonej w studiu licznej publiczności podjęlismy decyzję o...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner