"Rolnik szuka żony" to uwielbiany przez widzów program, który z sezonu na sezon cieszy się ogromną popularnością. Tak jest też w obecnym sezonie, gdzie losy bohaterów są niezwykle ważne dla odbiorców. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się Waldemar. Na jego temat pojawiło się zarówno wiele dobrych jak i złych słów.

Reklama

Waldemar z "Rolnik szuka żony został zaatakowany na Instagramie

Parę dni temu Waldemar dodał nowe zdjęcie na swój Instagram. Widzimy mężczyznę, który z lekkim uśmiechem patrzy w obiektyw. Ubrany jest bardzo elegancko w niebieską koszulę, czarne spodnie od garnituru i lakierowane buty. Na prawej dłoni Waldemara widnieje złoty zegarek.

Kochani Followersi. Jak dobrze pamiętacie, obiecałem, że możemy wrócić do Questions & Answer. Niestety ostatnio nie wszystkim zdołałem, odpowiedzieć za to przepraszam. Pomyślcie przez weekend, o co chcecie mnie zapytać
- napisał Waldemar.

Początkowo pod fotografią można był zobaczyć same pozytywne komentarze. Nagle pod postem pojawiła się masa hejtu skierowanego w stronę Waldemara. Fani zarzucili uczestnikowi "Rolnik szuka żony", że jest sztuczny, że jest plastikowy i tandetny. Obserwatorzy pod fotografią pisali:

Niestety, ale sztuczność bije od ciebie z daleka. Patrzysz na wygląd, a sam nie jesteś modelem. Program dla lansu, ale raczej wyszło wieśniacko twoją fałszywą postawą. Przepraszam za szczerość.
Tandeciarzu.
Tobie by wszyscy zazdrościli takiej dziewczyny jak Ewa... a czy Ewie wszyscy by zazdrościli takiego chłopaka jak Waldi?
Dlaczego jesteś taki plastikowy. Waldi grasz cały czas kogoś, kim chyba chciałbyś być, a nigdy nie będziesz.
Reklama

A Wy co sądzicie o zachowaniu Waldemara?

Reklama
Reklama
Reklama