Ida Nowakowska na planie Dance, dance, dance
East News

Hejt na Idę Nowakowską za słowa o Emilu w "Dance, dance, dance"! Jak zareagowała jurorka?

Ida Nowakowska na planie Dance, dance, dance
East News

Ostatni odcinek programu "Dance, dance, dance" przyniósł widzom ogromne emocje. W siódmej odsłonie nowego show TVP o wejście do finału walczyły trzy pary: Patricia i Victoria Kazadi, Kasia Dziurska i Emil Gankowski oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Niestety, jak już wiemy, z programem musieli pożegnać się Kasia i Emil. Taki wynik nie spodobał się jednak widzom, którzy ostro zareagowali na słowa Idy Nowakowskiej. Jurorka po występie pary mocno skrytykowała Emila! W sieci zawrzało...

Ida Nowakowska odpowiada internautom

Po występie Kasi i Emila, Ida Nowakowska powiedziała coś, co rozwścieczyło internautów. Jurorka wytknęła Emilowi wszystkie błędy, a na dodatek powiedziała, że to przez niego Kasia upadła podczas wykonywania choreografii w jednym z poprzednich odcinków.

-Krytyka, w porządku, można, ale jej ton☝️ W pewnej chwili sama czułam się zażenowana. Ida zwracała się do Emila jak do jakiegoś uczniaka🤦‍♀️ Moim zdaniem, to on w tym starciu zachował więcej klasy. A sam taniec, energia i emocje były w typ przypadku ważniejsze niż cała technika. Dla mnie występ idealny, poruszający i ważny. 

Bardzo niesprawiedliwa ocena z Twojej strony wobec Emila... To było przegięcie.

Jak Ida mogła powiedzieć ze to przez Emila Kasia spadła? To było okropne po ta tym widać ze on się bardzo stara a ona zawsze go krytykuje

-Ja też tak uważam ale to jest wina Idy która dała 8 punktów za niedociągnięcia których nie było- pisali internauci. 

Ida Nowakowska do tej pory nie skomentowała krytycznych wpisów, które pojawiają się w sieci, ale podczas relacji na InstaStories podziękowała swoim fanom za wsparcie i opublikowała zdjęcia, na których jej fani apelują, żeby nie hejtować jurorki. 

Chciałam podziękować z całego serca. Tak miło mieć takie osoby w teamie, które prezentują takie wartości, taką piękną kulturę osobistą, szacunek do drugiego człowieka, jak pięknie się wyrażają- powiedziała podczas relacji na InstaStories. 

Myślicie, że reakcja internautów jest zbyt ostra? A może to Ida Nowakowska przesadziła w ostatnim odcinku "Dance, dance, dance"? 

Internauci byli oburzeni wypowiedziami Idy Nowakowskiej w "Dance, dance, dance".

Ida Nowakowska komentuje aferę z Pauliną Krupińską
East News

Jurorka podziękowała fanom za wsparcie. 

Ida Nowakowska w czarnej kurtce
Instagram

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05