Party Stories
Dawid Kwiatkowski w redakcji Party.pl
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Ida Nowakowska na planie Dance, dance, dance
East News
TV-Show

Hejt na Idę Nowakowską za słowa o Emilu w "Dance, dance, dance"! Jak zareagowała jurorka?

Hejt na Idę Nowakowską za słowa o Emilu w "Dance, dance, dance"! Jak zareagowała jurorka?

Ostatni odcinek programu "Dance, dance, dance" przyniósł widzom ogromne emocje. W siódmej odsłonie nowego show TVP o wejście do finału walczyły trzy pary: Patricia i Victoria Kazadi, Kasia Dziurska i Emil Gankowski oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Niestety, jak już wiemy, z programem musieli pożegnać się Kasia i Emil. Taki wynik nie spodobał się jednak widzom, którzy ostro zareagowali na słowa Idy Nowakowskiej. Jurorka po występie pary mocno skrytykowała Emila! W sieci zawrzało...

"Dance Dance Dance": Ostre spięcie Idy Nowakowskiej i Joanny Jędrzejczyk. Musiał interweniować sam Agustin Egurrola!

Ida Nowakowska odpowiada internautom

Po występie Kasi i Emila, Ida Nowakowska powiedziała coś, co rozwścieczyło internautów. Jurorka wytknęła Emilowi wszystkie błędy, a na dodatek powiedziała, że to przez niego Kasia upadła podczas wykonywania choreografii w jednym z poprzednich odcinków.

-Krytyka, w porządku, można, ale jej ton☝️ W pewnej chwili sama czułam się zażenowana. Ida zwracała się do Emila jak do jakiegoś uczniaka🤦‍♀️ Moim zdaniem, to on w tym starciu zachował więcej klasy. A sam taniec, energia i emocje były w typ przypadku ważniejsze niż cała technika. Dla mnie występ idealny, poruszający i ważny. 

Bardzo niesprawiedliwa ocena z Twojej strony wobec Emila... To było przegięcie.

Jak Ida mogła powiedzieć ze to przez Emila Kasia spadła? To było okropne po ta tym widać ze on się bardzo stara a ona zawsze go krytykuje

-Ja też tak uważam ale to jest wina Idy która dała 8 punktów za niedociągnięcia których nie było- pisali internauci. 

Ida Nowakowska do tej pory nie skomentowała krytycznych wpisów, które pojawiają się w sieci, ale podczas relacji na InstaStories podziękowała swoim fanom za wsparcie i opublikowała zdjęcia, na których jej fani apelują, żeby nie hejtować jurorki. 

Chciałam podziękować z całego serca. Tak miło mieć takie osoby w teamie, które prezentują takie wartości, taką piękną kulturę osobistą, szacunek do drugiego człowieka, jak pięknie się wyrażają- powiedziała podczas relacji na InstaStories. 

Myślicie, że reakcja internautów jest zbyt ostra? A może to Ida Nowakowska przesadziła w ostatnim odcinku "Dance, dance, dance"? 

Internauci byli oburzeni wypowiedziami Idy Nowakowskiej w "Dance, dance, dance".

Ida Nowakowska komentuje aferę z Pauliną Krupińską
East News

Jurorka podziękowała fanom za wsparcie. 

Ida Nowakowska w czarnej kurtce
Instagram

 

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski w programie "Dance, dance, dance"
East News
Newsy
Kasia Dziurska i Emil komentują to, że odpadli z programu "Dance dance dance". Zgadzają się z werdyktem jury?
Kasia Dziurska i Emil komentują to, że odpadli z programu "Dance dance dance". Zgadzają się z werdyktem jury?

Kasia Dziurska i Emil Gankowski w 7. odcinku „ Dance dance dance ” pożegnali się z programem. Para tańczyła doskonale i w każdym odcinku starali się dać z siebie wszystko. Niestety tuż przed finałem decyzją jurorów musieli rozstać się z tanecznym show . W rozmowie z Party.pl Kasia i Emil zdradzili, czy mają żal do jurorów, że odpadli w takim momencie z programu. Zdradzili nam też, na jaki cel zamierzają przekazać wygrane pieniądze. Obejrzycie koniecznie wideo i zobaczcie, co para powiedziała na temat swojego udziału w show i jak odbierają decyzję jury! Jak wyglądał udział Kasi Dziurskiej i Emila Gankowskiego w programie "Dance dance dance"? Para cieszyła się ogromną sympatią zarówno widzów, jak i jurorów. Ich występy były głośno komentowane,  szczególnie układ z żyrandolem, kiedy trenerka nie złapała się lampy i upadła na biurko. Uderzenie było bardzo mocne, ale Dziurska nie przerwała występu i dokończyła taniec. Ta sytuacja spotkała się ze zdumieniem ze strony jurorów. Ten wypadek w "Dance dance dance" widzowie show z pewnością zapamiętają na długo! Mimo wielu konfliktowych sytuacji w programie Kasia Dziurska i Emil Gankowski byli jedną z najsympatyczniejszych par w programie.  Zobacz także :  Ida Nowakowska do Kasi Dziurskiej: "Nie wskoczyłaś na ten żyrandol przez ciebie, Emil"! Szokująca ocena jurorki...   Kasia Dziurska w czerwonym garniturze i Emilian Gankowski  

Ewa Chodakowska płacze w DDD
fot. Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP
TV-Show
Ewa Chodakowska popłakała się i opuściła studio "Dance, Dance, Dance"! Co się stało?
Ewa Chodakowska popłakała się i opuściła studio "Dance, Dance, Dance"! Co się stało?

Już w najbliższą sobotę półfinał " Dance, Dance, Dance "! Na scenie zmierzą się ze sobą trzy pary, mianowicie  Kasia Dziurska i Emil Gankowski, Wiktoria Gąsiewska i  Adam Zdrójkowski , oraz Patricia i Victoria Kazadi! Kto z nich okaże się najlepszy? Tego jeszcze nie wiadomo, ale w półfinale nie zabraknie emocji ! Ewa Chodakowska nie będzie w stanie powstrzymać łez na wizji i w pewnym momencie opuści program! Czy mogę wyjść na moment? - zapyta Ewa prowadzącego.  Dlaczego jurorka popłakała się? Czy program okazał się dla niej zbyt emocjonalnym wyzwaniem, a może któryś z uczestników doprowadził ją do łez? Zobaczcie wideo! Co wydarzy się w sobotnim półfinale?  Zobacz także:   Siostry Kazadi są faworyzowane w "Dance, dance, dance"?!

Kasia Dziurska krytyka Idy
Instagram
Newsy
Ida Nowakowska do Kasi Dziurskiej: "Nie wskoczyłaś na ten żyrandol przez ciebie, Emil"! Szokująca ocena jurorki...
Ida Nowakowska do Kasi Dziurskiej: "Nie wskoczyłaś na ten żyrandol przez ciebie, Emil"! Szokująca ocena jurorki...

Kasia Dziurska i Emil Gankowski po raz drugi odtworzyli najszerzej komentowaną choreografię programu  " Dance dance dance " do utworu "Try" Pink. Pierwszym razem taniec zakończył się wypadkiem . Trenerka nie złapała żyrandola i upadła na biurko. Mimo bólu dokończyła występ. W półfinałowym odcinku wszystko się udało, ale występ po raz kolejny wywołał ogromne kontrowersje! Oceniając parę Ida Nowakowska wprost stwierdziła, że upadek Kasi Dziurskiej był z winy Emila ... Ida Nowakowska o upadek Dziurskiej obwinia jej partnera? Po występie Kasia Dziurska nie kryła łez. Widać było, z jak ogromnymi emocjami wiąże się ten występ! Z niecierpliwością czekali na oceny jurorów. Jako pierwsza podsumowanie zaczęła Ida i powiedziała: Kasia ty jesteś niesamowita, bo oprócz tego że jesteś tak sprawną tancerką, kobietą, też walczysz o Emila. Ja analizowałam tamten nieszczęsny występ. Ja nad żadną oceną tyle nie myślałam. - powiedziała najostrzejsza z jurorek.  Nic nie zapowiadało tego, co za chwilę powie! Ida Nowakowska bez ogródek zarzuciła Emilowi, że stał za daleko, aby Kasia Dziurska mogła poprawnie wykonać skok na żyrandol: Nie wskoczyłaś na ten żyrandol przez ciebie, Emil! - wyznała Nowakowska. Kasia Dziurska od razu stanęła w obronie partnera, ale widać było jego ogromne zdenerwowanie. Te słowa bardzo go zabolały ! Po chwili jurorka dodała jeszcze: Emil to nie jest atak na siebie. Ja darzę cię sympatią, ale to jest układ choreograficzny, to jest taniec. Między wami jest tak wielka przepaść. Ja jako sprawiedliwa jurorka muszę was ocenić, ale mam problem. Kasia ty zasługujesz na 10, ale muszę was ocenić razem. Ode mnie dzisiaj z wielkim bólem 8! Jak ocenę Idy Nowakowskiej przyjął partner Kasi Dziurskej? Mężczyzna był...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner