Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Tylko muzyka. Must be the music 11 edycja - wiosenna ramówka Polsatu
TV-Show

To, niestety, potwierdzone! "Must Be The Music" znika z anteny, Kora Jackowska traci pracę...

To, niestety, potwierdzone! "Must Be The Music" znika z anteny, Kora Jackowska traci pracę...

Program "Must Be The Music. Tylko muzyka" znika z anteny! Po 11 edycjach stacja Polsat zdecydowała się zakończyć emisję muzycznego show. Rzecznik prasowy stacji Tomasz Matwiejczuk, w rozmowie z businessinsider.com.pl potwierdził te informacje. Matwiejczuk przyznaje jednak, że władze Polsatu nie wykluczają, iż w przyszłości MBTM wróci.

Program przez kilka lat cieszył się ogromną popularnością i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Postanowiliśmy jednak, że jesienią zaproponujemy widzom coś innego, a „Tylko muzyka” być może jeszcze kiedyś powróci na antenę - powiedział Tomasz Matwiejczuk portalowi.

Informacje o możliwości zakończenia emisji programu pojawiły się już kilka tygodni temu. Jeden z tabloidów donosił wówczas, że Polsat zastanawia się na kontynuacją muzycznego show. W zwiazku z tym pracę straciłaby m.in. Kora Jackowska, która wciąż potrzebuje ogromnych kwot na leczenie nowotworu. 

Niestety, jak się okazuje, wcześniejsze plotki okazały się prawdziwe - Must Be The Music znika z anteny. Żałujecie?

 

Zobacz także: Kora sprzedaje mieszkanie, by zdobyć pieniądze na walkę z rakiem

 

Must Be The Music znika z anteny.

 

Polsat rezygnuje z emisji show.

Idol wraca. Kto  w jury?
TV-Show
Znamy jurorów nowego Idola! Do Jacka Cygana i Elżbiety Zapendowskiej dołączy wielka artystka! Która?
Znamy jurorów nowego Idola! Do Jacka Cygana i Elżbiety Zapendowskiej dołączy wielka artystka! Która?

Kora będzie jurorką w "Idolu"!? Wiosną na antenie Polsatu zobaczymy nową edycję kultowego programu. W fotelu jurorskim zasiądzie m.in. Kora - czytamy na łamach "Super Expressu". Informacje o wznowieniu popularnego w latach 2002-2005 muzycznego show pojawiały się w mediach już od jakiegoś czasu. Dziś już wiadomo, że "Idol" ma zastąpić miejsce zdjętego z anteny"Must be the music. Tylko muzyka".   Kora w jury "Idola"   Oprócz Kory Jackowskiej jurorami w "Idolu" mają być: Elżbieta Zapendowska i Jacek Cygan. Artystka miałaby zarobić na show około 200 tysięcy złotych. Postanowiliśmy jednak sprawdzić u samego źródła, czy Kora rzeczywiście weźmie udział w Idolu.   AKTUALIZACJA   Kamil Sipowicz, mąż i menadżer artystki, powiedział nam, że nic nie wie na temat udziału piosenkarki w nowym Idolu.   A może rozmowy nadal trwają? Czekamy z niecierpliwością na kolejne informacje!     Zobacz też: To, niestety, potwierdzone! "Must Be The Music" znika z anteny, Kora Jackowska traci pracę...   Kora Jackowska będzie jurorką w "Idolu"! Tak twierdzi Super Express.   Kora w Idolu? To wciąż wielka niewiadoma!

Elżbieta Zapendowska skomentowała decyzję Polsatu o zakończeniu MBTM
East News
Newsy
Elżbieta Zapendowska straciła pracę w Must Be the Music: "Ja to siebie teraz bardziej widzę w grobie!"
Elżbieta Zapendowska straciła pracę w Must Be the Music: "Ja to siebie teraz bardziej widzę w grobie!"

Elżbeta Zapendowska skomentowała informacje o zakończeniu programu Must Be The Music. Stacja Polsat podjęła decyzję, że po 11 edycjach muzyczne talent show znika z anteny. Nauczycielka śpiewu, razem z pozostałymi jurorami, straciła pracę i nie będzie już oceniać młodych talentów w programie. Jak zareagowała na decyzję władz Polsatu? Muzyczna ekspertka w rozmowie z Faktem nie ukrywa, że nie zamierza rozpaczać po stracie pracy. Bardzo dobrze nam wszystkim zrobi ta przerwa. A jeśli to jednak koniec programu, to trudno. Ja to siebie i tak bardziej widzę teraz w grobie niż w jakimś programie, różnie może się zdarzyć  - stwierdziła Zapendowska. -  Całe życie robię swoją robotę, która w gruncie rzeczy jest podobna do tej na wizji. Myślę, że jakoś to przeżyję. Według informacji tabloidu,  Elżbieta Zapendowska już wkrótce ma prowadzić warsztaty muzyczne we Włocławku. Z zakończenia emocji Must Be The Music z pewnością nie jest zadowolona koleżanka Zapendowskiej-  Kora Jackowska. Piosenkarka wciąż potrzebuje ogromnych kwot na leczenie - a niestety teraz straciła stały dochód.   A Wy żałujecie, że program Must Be The Music znika z anteny?   Zobacz także: "Ślepy zawsze coś lepszego zobaczy" - Elżbieta Zapendowska o swoim słabym wzroku   Elżbieta Zapendowska o zakończeniu MBTM.   Program MBTM znika z anteny.

Syn Stanisława Sojki w Must Be The Music
Polsat
Newsy
Syn wybitnego muzyka w "Must be the music". Jest bardzo podobny do ojca
Zachwyci jurorów?

Już  w najbliższą niedzielę zobaczymy pierwszy odcinek dziewiątej edycji " Must Be The Music ". Kolejna odsłona największego muzycznego show Polsatu zapowiada się niezwykle ciekawie. Zwłaszcza ze względu na charyzmatyczną Korę. Przypomnijmy: Rusza 9. edycja Must Be The Music. Kora opowiedziała o swoim stanie zdrowia W nowej, dziewiątej już edycji "Must Be The Music. Tylko Muzyka" o sławę i popularność zawalczy Jakub Sojka, syn Stanisława Sojki. Muzyk jest podobny do ojca jak dwie krople wody. Tak jak sławny tata Jakub postanowił także zawalczyć o swoje miejsce na polskiej scenie muzycznej. Ale zamiast wykorzystywać popularność ojca, podobnie jak wielu innych początkujących muzyków, zdecydował się na wzięcie udziału w talent-show. Na scenie "Must Be The Music" 34-letni Sojka wystąpi z zespołem Miąższ, w którym jest perkusistą od kilku miesięcy. Będziecie oglądać? Zobacz: Kora opowiada o największej traumie swojego życia Kora na planie MBTM:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner