oro, Załęcka, Kammel wychodźą z Pytania na śniadanie Sylwia Gliwa przed siedzibą TVP Joanna Moro przed siedzibą TVP Agata Załęcka przed siedzibą TVP Jerzy Owsiak przed siedzibą TVP
oro, Załęcka, Kammel wychodźą z Pytania na śniadanie
1/8
oro, Załęcka, Kammel wychodźą z Pytania na śniadanie

Joanna Moro, Sylwia Gliwa, Jerzy Owsiak czy Agata Załęcka byli gośćmi Pytania na Śniadanie. Mimo zimowej aury opowiedzieli o ważnych sprawach. Jerzy Owsiak podziękował sztabowi WOŚP za zebranie ogromnej sumy pieniędzy w brytyjskim oddziale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Joanna Moro z Sylwią Gliwą namawiały kobiety do regularnych badań cytologicznych, a Agata Załęcka z serialu "Na Sygnale" opowiadała, że warto czasem wybrać się w zimie do ciepłych krajów, żeby nabrać energii na kolejne zimowe tygodnie. Gośćmi byli jeszcze zespół Neo i Mateusz Pawłowski.

A jak gwiazdy prezentowały się po wyjściu ze studia Pytania na Śniadanie?

Zobaczcie w naszej galerii.

Zobacz także: Kto oprócz Edyty Górniak i Królikowskich był gościem Pytania na śniadanie? ZDJĘCIA

2/8
Sylwia Gliwa przed siedzibą TVP

Sylwia Gliwa jest ambasadorką Fundacji Kwiat Kobiecości, namawia kobiety do regularnych badań cytologicznych. Sama kiedyś wcześnie wykryła ogniska raka szyjki macicy i udało się całkowicie ją wyleczyć. Aktorka podzieliła się swoją historią z widzami Pytania na śniadanie.

3/8
Joanna Moro przed siedzibą TVP

Joanna Moro też jest ambasadorką Fundacji Kiat Kobiecości i również w studiu namawiała do regularnych badań cytologicznych, bo sama wie o sobie, że to odkłada. A dla profilaktyki powinno się to robić raz na rok.

4/8
Agata Załęcka przed siedzibą TVP

Agata Załęska opowiedziała dlaczego zawsze w zimie stara sie wyjechać gdzieś w ciepłe kraje.

5/8
Jerzy Owsiak przed siedzibą TVP

Jerzy Owsiak dziękował angielskiemu sztabowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za zaangażowanie i że tyle lat na ulicach w Wielkiej Brytanii też zbierane są pieniądze.

6/8
Mateusz Pawłowski przed siedzibą TVP

Mateusz Pawłowski z Rodzinki.pl opowiadał jak to jest być aktorem i pracować na planie, a jednocześnie godzić to ze szkołą.

7/8
zespół Neo w siedzibą TVP

Zespół Neo, odpowiadał na czacie na pytani i... zaśpiewał swoją nową piosenkę.

8/8
Tomasz Kammel przed siedzibą TVP

Tomasz Kammel po pracy w Pytaniu na Śniadanie w dobrym humorze zaczął weekend :)